29.02 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 0 : 4 )
Skład: Rychel, Ciura, Paszkowski, Pych, Karwacki, Wilk, Wilczyński, Kot, Kłys
Skład: Olszak, Klaus, Skrzypek, Boratyński, Borek, Burdun, Sikora, Nowak, Tomaszek, Rokita, Hanka, Gołąb
3' Patryk Karwacki
14' Damian Wilczyński
16' Patryk Karwacki
17' Paweł Kłys
19' Damian Wilczyński
27' Łukasz Ciura
37' Dawid Kot
21' Tomasz Hanka
24' Tomasz Hanka
27' Karol Olszak
29' Tomasz Hanka
36' Piotr Nowak
38' Łukasz Boratyński
Zawodnik meczu: Maciej Wilk (Godnie zastąpił między słupkami nominalnego bramarza, bronił dość pewnie w beznadziejnych sytuacjach. Na wyróżnienie zasługuje również Tomasz Hanka. )
NG Engineering - Hoist Finance to spotkanie dwóch ambitnych drużyn, które nie są zadowolone ze swojej niskiej pozycji w tabeli. Zdecydowanie lepiej radzą sobie co prawda podopieczni Michała Rychela, ale nie potrafią ustabilizować formy. Raz przegrywając, a raz wygrywając. Teraz powinni znowu wyjść z konfrontacji zwycięsko, ale pod warunkiem, że zjawią się pod balonem w pełnym składzie i zmoblizowani. NGE nie będzie odstawiać nogi, a ich kapitan, bramkostrzelny - Wojciech Burdun na pewno zrobi wszystko, aby zaskoczyć przeciwników. Miejmy nadzieje, że to spotkanie nie będzie typowym meczem do jednej bramki i sprawa kto tutaj zwycięży, będzie toczyła się do samego, ostatecznego gwizdka sędziego.

2' Burdun pomknął prawą stroną, oddał groźny strzał na bramkę, rezerwowy bramkarz Hoist Wilk wybił na rzut rożny.
3' (0:1) - Rzut wolny dla Hoist, Karwacki posyła futbolówkę w sam środek bramki.
5' Wilk nogami broni strzał Olszaka.
7' Olszak uderza z dystansu, piłka trafia w poprzeczkę !!!
8' Rozklepana defensywa Hoist, Skrzypek stanął oko w oko z Wilkiem i trafił prosto w niego.
10' NG stwarza sobie okazję za okazją, rezerwowy golkiper Hoist wyprawia cuda między słupkami i wychodzi obronną ręką z beznadziejnych sytuacji.
12' Willk po raz kolejny stanął na wysokości zadania, broni pewnie strzał Skrzypka.
14' - Nierozważny atak na nogi przeciwnika, Wilczyński ukarany napomnieniem.
15'
16' (0:2) - Rzut wolny dla Hoist, Kot przebiega nad piłką a Karwacki posyła futbolówkę obok bezradnego golkipera.
17' (0:3) - Kłys wychodzi sam na sam i pewne umieszcza piłkę tuż przy słupku.
19' (0:4) - Piłka po strzale z tzw. "dużego palca"  Damiana Wilczyńskiego  znajduję drogę do siatki.
20' Wilk wyprawa cuda między słupkami, tym razem broni groźne uderzenie Burduna.
21' (1:4) - Błąd w obronie Rychela, piłka po rękach bramkarza wpada do siatki. Autorem trafienia Tomasz Hanka.
23' Uderzenie Paszkowskiego z dystansu, bramkarz odprowadził piłkę wzrokiem.
24' (2:4) - Hanka zmniejsza dystans do rywala.
25' Wilk popisał się dwoma dobrymi interwencjami, po raz kolejny uchronił swój zespół przed utratą bramki.
27' - Ciura nieprzepisowo powstrzymuje Olszaka, ten w nerwach chciał sam wymierzyć sprawiedliwość i niepotrzebnie go odpycha, sędzia słusznie ukarał napomnieniem jedenego i drugiego.
29' (3:4) - Grający dziś dobre zawodny Wilk popełnia koszmarny błąd,źle podał do kolegi z zespołu, wykorzystał to Hanka który kompletuje hat-trika.
30' Wilk po części odkupił swoje winy, wybija piłkę na rzut rożny po strzale Sikory.
32' Rzut wolny dla Hoist, Rychel trafia trafia prosto w mur.
34' Kot strzela z ostrego kąta i trafia w słupek, dobitkę kolegi z zespołu broni golkiper NG.
36' (4:4) - Zabójcza kontra NG zakończyła się celnym trafieniem Piotra Nowaka.
37' (4:5) - Gol za gol, Kłys zagrywa do Kota ten mija bramkarza i trafia do pustej bramki.
38' - Żółta kartka za faula i dyskucję Łukasza Boratyńskiego.
39' Kontra Hoist, strzał Karwackiego blokują obrońcy, tylko rzut rożny.

Wydawało się że po pierwszej połowie Hoist bez problemów zgarnie komplet punktów, w drugiej części rywale przycisnęli i doprowdzili do remisu, złotego gola w końcówce zdobył jednak Kot i to ekipa dowodzona przez Rychela zgarnęła komplet oczek. W następnym spotkaniu Hoist podejmie Auto-Truck, NG zagra z Kwiatami Prowansji.