29.02 godz. 20:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
10 : 6
( 5 : 3 )
Skład: Antczak, Piechna, Szandrocho, Rybacki, Jarząb, Kardasz, Szewczyk, Łaski, Jędrzejewski
Skład: Lipski, Jakiel, Janowicz, Domaszewicz, Drozd, Mazurkiewicz
11' Bartosz Szandrocho
14' Bartosz Szandrocho
17' Krzysztof Piechna (Rzut karny)
29' Damian Szewczyk
36' Kamil Kardasz
37' Łukasz Łaski
1' Daniel Drozd
4' Marcin Jakiel
5' Daniel Drozd
12' Michał Janowicz
16' Michał Janowicz
19' Marcin Jakiel
25' Daniel Drozd
33' Krzysztof Lipski
34' Arkadiusz Domaszewicz
35' Krzysztof Lipski
35' Marcin Jakiel
Zawodnik meczu: Marcin Jakiel (Dziś było go wszędzie pełno, strzelał, bronił, asystował. Swój występ udokumentował trzema bramkami. Na wyróżnienie zasługuje również Daniel Drozd.)

Na hit drugiej ligi w ósmym tygodniu wyrasta pojedynek pomiędzy wiceliderem - Elektrotimem, a trzecim zespołem - FC AmRest. Drużyna Michała Janowicza tej zimy jeszcze punktów nie straciła i nie będzie chciała straty oczek doznać w ramach ósmej kolejki. Ich rywal nie przegrał od pierwszej kolejki, a dopiero ostatnio zanotował pierwszy remis w sezonie. "Czerwoni" są bardzo solidni i regularni jak nigdy i po ostatnich sezonach w których zajmowali miejsce w dole tabeli - teraz zamierzają powalczyć o najwyższe cele i być pierwszą ekipą, która zabierze punkty wiceliderowi. Team Jerzego Tymofiejewa musi jednak uważać na bramkostrzelny tercet przeciwników - Piotr Maciejewski-Arkadiusz Domaszewicz-Jędrzej Diakun, który potrafi rozmontować każdą defensywę. Czy uda mu się z osłabionym brakiem Tomasza Szandrocho - AmRestem? Przekonamy się!

1' (1:0) - Daniel Drozd posyła futbolówkę w krótki róg.
2' Kontra AmRest, Antczak wychodzi sam sam na sam i nie trafia w światło bramki.
4' (2:0) - Kontra Elektrotim, Janowicz zagrywa do Jakiela a ten trafia do pustej bramki.
5' (3:0) - Jakiel do Drozda i mamy kolejną bramkę.
7' Sprytny strzał Drozda, gdyby to wpadło mielibyśmy fantastyczne trafienie.
9' Golkiper FC Amrest z wielkim trudem odbija piłkę po strzale z dystansu Domaszewicza.
11' (3:1) - Uderzenie z dystansu Bartka Szandrocho, piłka wpada pod poprzeczkę !!!
12' (4:1) - Elektrotim podwyższa prowadzenie, Jakiel dobrym podaniem obsłużył Janowicza.
14' (4:2) - Szandroch oddaje strzał zza pola karnego, piłka przełamuje ręce bramarza i wpada do siatki.
14' Strzał z rozpoczęcia Domaszewicza, golkiper z problemami odbija futbolówkę.
15' Kombinacyjna gra Elektrotim, Domaszewicz huknął jak z armaty, golkiper rywali na posterunku.
16' - Janowicz nieprzepisowo powstrzymuje w polu karnym napastika rywali. Mamy rzut karny.
17' (4:3) - Rzut karny na bramkę zamienia Krzysztof Piechna.
18' Domaszewicz po raz kolejny uderza z rozpoczęcia, golkiper wyciągnął się jak struna i wybijł piłkę na aut.
19' (5:3) - Jakiel wykorzystuje prezent od bramarza rywali i pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.
23' Elektrotim kontroluje wydarzenia na boisku, rywale mają spore kłopoty z odebraniem im piłki.
25' (6:3) - Fenomenalna akcja Elektrotimu, Domaszewicz zagrywa do Jakiela ten krótko wymienia piłkę z Drozdem, po czym Daniel pewnie umieszcza piłkę w siatce.
27' Groźna kontra FC Amrest, golkiper Elektrotimu pewnie broni strzał Antczaka.
29' (6:4) - Szewczyk wychodzi sam na sam i nie daje żadnych szans bramarzowi.
30' Jakiel uderza z rozpoczęcia i trafia w poprzeczkę.
31' Piłka po strzale Janowicza ląduje na słupku.
32' Piechna marnuje doskonałą okazję na zdobycie bramki, stał dwa-trzy metry na wprost bramki i posłał piłkę kilka metrów obok niej.
33' (7:4) - Lipski wykorzystuje podanie Drozda.
34' (8:4) - Konta 3 na 1, Domaszewicz dopełnia formalności.
35' (9:4) - Domaszewicz rozklepał z Lipskim defensywę rywali, do siatki trafił ten drugi.
35' (10:4) - Jakiel uderza w długi róg, kompletuje tym samy hat-trika.
36' (10:5) - Kamil Kardasz zmniejsza dystans do rywala.
37' (10:6) - Strzał Łukasza Łaski z dystansu, piłka przełamuje ręce bramarza i wpada do siatki.
38' Bramkarz Elektrotimu popisuje się dobrą interwencją, wybija piłkę na rzut rożny.

Pewne zwycięstwo Elektrotimu, w dniu dzisiejszym FC Amrest nie miało argumentów na dobrze dysponowaną ekipę Michała Janowicza. Dobre zawodny rozegrało trio Domaszewicz-Jakiel-Drozd. Bez nich w składzie było by naprawdę ciężko. W następnym meczu Elektrotim zagra w meczu na szczycie z  FC brightONE, FC Amrest powalczy z TLA.