29.02 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
FC brightONE
Cloud FC (ofc)
2 : 3
( 1 : 2 )
Skład: Philippe, Sztul, Strzałkowski, Kłosowiak, Kaczmarczyk, Ogorzelec, Tuziak, Zimny
Skład: Wróbel, Seifert, Jaworski, Kubiczek, Kiliszek, Mikołajec, Jędrzejak, Wącior, Mrowiec, Napierała, Carvalho Leal
14' Maciej Tuziak
17' Maciej Tuziak
21' Kamil Zimny
12' Łukasz Jaworski
28' Piotr Mikołajec
Zawodnik meczu: Kamil Zimny (Gołym okiem widać, że zawodnik FCB dobrze czuje się z piłką przy nodze, był dziś bardzo aktywny a swój występ udokumentował jedną bramką. )

Przedstawiciele obywdu stron są nastawieni bojowo i mając szanse awansować - chcą "schwytać byka za rogi". W tych drużynach bazują na zgranych kolektywach i każdy ze składu może zostać bohaterem swojego teamu. Jest o co grać, więc będzie się dziać! Kto z kolei będzie gwiazdą poniedziałkowego wieczoru? Piotr Mikołajec, Bartłomiej Sztul, Marek Napierała czy Kamil Zimny? A może ktoś zupełnie inny?

2' Piłka po strzale Ogorzelca odbija się od słupka.
4' Udana interwencja Wróbla, wybija piłke na rzut rożny po strzale Sztula.
6' Podanie na skrzydło do Mrowca, ten marnuje stu procentową okazję do zdobycia bramki, zbyt długi zwlekał z oddaniem strzału a gdy to zrobił trafił prosto w bramkarza.
8' Rzut wolny dla Cloud, Napierała trafia prosto w mur.
9' Złe wznowienie gry przez bramarza FCB, piłka spada prosto pod nogi Napierały, ten mając przed sobą tylko bramarza posyła futbolówkę wysoko nad poprzeczka.
10' Golkier FCB instynktownie odbija futbolówkę po strzale Ricardo Filipe.
12' (1:0) - Cloud obejmuje prowadzenie po strzale Łukasza Jaworskiego, dobrym podaniem obsłużył go Kiliszek
13' Pewna interwencja Wróbla po strzale napastnika rywali.
14' (1:1) - Wszystko rozpoczyna się od nowa, sposób na Wróbla znalazł Maciej Tuziak.
17' (1:2) - FCB wychodzi na prowadzenie po strzale Tuziaka, napastnik był tam gdzie powinien, umieścił piłkę w siatce po dobitce, pierwszy strzał Ogorzelca został zablokowany.
19' Zimny próbuje zaskoczyć bramarza strzałem z dystansu, jego uderzenie zostało zablokowane przez obrońców Cloud.
21' (1:3) - Sprytnie rozegrany rzut wolny przez Sztula, zagrał na skrzydło do Zimnego, ten wymanewrował jednego z obrońców i pewne uderzył po długim rogu.
23' Pewna interwencja Philippe po strzale z bocznego sektora Napierały.
26' Okres wyrównanej gry w środkowej strefie boiska, bez sytuacji strzeleckich.
28' (2:3) - Bramka kontaktowa, Mikołajec uderzył w długi róg, piłka po rękach bramkarza wpada do siatki.
30' Doskonała okazja przed Cloud, szansa na wyrównanie z rzutu wolnego, Kubiczek fatalnie to rozegrał.
32' Napierała strzela z dystansu bardzo niecelnie.
33' FCB wychodzi z kontrą 2 na 1, podanie Zimnego do Tuziaka przerwał dobrze wychodzący z bramki Wróbel.
34' Udana interwencja golkipera FCB, groźnie strzelał Napierała.
36' Pewny interwencja bramarza po strzale Ricardo Felipe.
39' Zamieszanie w polu karnym FCB, Cloud bez bramki.

Bardzo wyrównane spotkanie, obie ekipy zaprezentowały podobny poziom. Dzięki tej wygranej FCB zrobiło milowy krok w kierunku awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Cloud natomiast mocno ograniczyło sobie szanse na awans. W kolejnym spotkaniu FCB zagra z Elektrotim, Cloud podejmie FC Żwir.