29.02 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
0 : 5
( 0 : 0 )
Skład: Trojan, Malik, Koch, Kuśmierek, Sikora, Bienas, Jastrzębski, Dyczkowski
Skład: Halek, Krowicki, Borysewicz, Dziura, Romejko, Nowakowski, Walczyk, Sadowski
27' Bartosz Kuśmierek
30' Bartosz Kuśmierek
34' Bartosz Sikora
38' Łukasz Dyczkowski
22' Damian Nowakowski
37' Dmitri Walczyk
Zawodnik meczu: Bartosz Kuśmierek (Strzelił dwie pierwsze bramki po których z rywala uszło powietrze. Były to bardzo ważne trafienia. Na wyróżnienie zasługuje Adrian Dziura oraz Bartek Sikora.)

Lider - ForceGSM zmierzy się z grającym nierówno, ale bardzo doświadczonym i nieprzewidywalnym Auto Truckiem. Gracze Zbigniewa Krowickiego nie mając nic do stracenia, moga zaskoczyć niepokonanego dotychczas faworyta. Trzeba jednak znaleźć sposób na zatrzymanie fenomenalnego Bartosza Sikory i jego bramkostrzelnego kolegi - Łukasza Dyczkowskiego. Duża w tym rola nie tylko bramkarza - Marcina Borysewicza, ale i lidera obrony - Tomasza Pieńkowskiego. Liczby nie wróżą niczego dobrego dla Auto Trucku, ale musimy pamiętać, że to jest piłka nożna, a w piłce - dopóki takowa pozostaje w grze - wszystko jest możliwe.

3' Trojan próbował zagrać długą piłkę na napastnika, o mały włos wychodzący z bramki Dziura nie wpakował piłki do własnej bramki, na szczęści na raty chwycił futbolówkę.
5' Sikora próbował srzelać zza pola karnego, jego intencje wyczuł obrońca i w ostatniej chwili zablokowało to uderzenie.
7' Trojan z problemami broni strzał Romejko.
9' Rzut wolny dla Auto-Truck, Nowakowski uderza z własnej połowy, bez problemów Trojan chwyta futbolówkę.
11' Poprzeczka uchroniła Auto-Truck przed utratą bramki, niepocieszony jest Dyczkowski.
13' Trojan pewnie broni strzał z dystansu Jacka Romejko.
15' Jastrzębski wymanewrował jednego z obrońców, miał przed sobą tylko bramarza i kolegę z zespołu, zdecydował się na strzał, trafił tylko w słupek.
17' Uderzenie Sadowskiego z bocznego sektora boiska, piłka ląduje w bocznej siatce.
18' Koch uderza z dystansu, jego strzał blokuje obrońca.
19' Trojan stanął na wysokości zadania, broni groźne uderzenie Nowakowskiego.
21' Sadowski wpada w pole karne i z ostrego kąta trafia prosto w bramkarza.
22' - Nowakowski ukarany żółtą kartką.
23' Atomowy strzał z rzutu wolnego Sikory, piłka przeleciała obok bramki.
24' Poprzeczka uchroniła Trojana przed utratą bramki, byłoby to trafienie samobójcze.
25' Dziura fenomenalnie broni strzał z Kuśmierka, to powinna być bramka. Obrońca Forcegsm był metr przed bramką..a może i mniej.
27' (0:1) - Sikora dobrym podaniem obsłużył Kuśmierka.
28' Trwa oblężenie bramki Auto-Trucku, tylko dzięki świetnej postawie Dziury mamy tak skromny wynik.
30' (0:2) - Bezpośrednio z rzutu rożnego bramkę zdobył Bartek Kuśmierek.
31' Koch uderza z dystansu i trafia w spojenie słupka z poprzeczką.
34' (0:3) - Sikora pewnie uderzył po długim rogu.
36' Piłkę po strzale z dystasu broni obrońca Auto-Truck, niepocieszony jest Sikory.
37' - Zagranie piłki ręką Walczyka, zawodnik drużyny przeciwnej wychodził na czystą pozycję. Sędzia Niciński słusznie pokazuje mu czerwoną kartkę.
38' (0:4) - Sikora podaje do Dyczkowskiego z rzutu wolnego, ten udealnie przymierza w światło bramki.
38' (0:5) - Dyczkowski podwyższa prowadzenie.

Forcegsm bardzo długo męczył się żeby sforsować defensywę rywala, w drugiej połowie ta sztuka udała się i zespół odniósł pewne zwycięstwo. Auto-Truck dość długo walczył o korzystny wynik, dzięki dobrej postawie Dziury między słupkami rywal miał spore kłopoty. W następnym meczu Forcegsm zmierzy się z Bratem Albertem, Auto-Truck powalczy z Hoist Finance.