24.02 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 1 : 1 )
Skład: Wróbel, Seifert, Jaworski, Wącior, Kubiczek, Kiliszek, Mikołajec, Jędrzejak, Wącior, Napierała, Carvalho Leal
Skład: Antczak, Szandrocho, Jarząb, Kardasz, Bigdowski, Szewczyk, Łaski, Pruchnik, Szandrocho
17' Dominik Wącior
25' Ricardo Filipe Carvalho Leal
27' Łukasz Jaworski
30' Paweł Jędrzejak
34' Szymon Wącior
9' Piotr Antczak
11' Tomasz Szandrocho
25' Konrad Bigdowski
38' Bartosz Szandrocho
40' Konrad Bigdowski
Zawodnik meczu: Bartosz Szandrocho (Cichy bohater zremisowanego starcia z Cloudem. Zdobył bardzo ważną bramką, która zapewnija jego ekipie cenny punkt. Na wyróżnienie zasługuje również Dominik Wącior.)

Hitem siódmego tygodnia w drugiej lidze będzie pojedynek pomiędzy trzecim FC AmRest, a czwartym Cloud FC. Obie te drużyny w tabeli dzieli różnica trzech punktów i w razie wygranej "Niebieskich" - wrócą Oni na swoje dawne miejsce. Tego łatwo Bartosz Szandrocho i spółka - nie oddadzą, bowiem ich apetyty rosną w miarę jedzienia, a że nie przegrali od pierwszej kolejki - to na pewno nie będą chcieli znowu doświadczyć klęski. "Czerwoni", aby pokusić się o punkty muszą znaleźć sposób na zatrzymanie fenomenalnego duetu przeciwników Marek Napierała-Piotr Mikołajec. Jeżeli uda im się ich zatrzymać, to mogą jakieś oczka zdobyć, jeżeli im się to nie uda - to o przedłużenie świetnej passy - będzie niezwykle ciężko.

2' Niecelny strzał z dystansu Marka Napierały.
4' Uderzenie Łukasza Łaskiego "na raty" broni Krzysztof Wróbel.
6' Obok bramki przelatuje próba z dystansu Damiana Szewczyka.
8' Kąśliwe, lecz minimalnie chybione uderzenie zza pola karnego Piotra Mikołajca.
9' (1-0) - Piotr Antczak wyprowadza swoją ekipę na prowadzenie.
11' - Czerwona kartka dla Tomasza Szandrocho za faul na Piotrze Mikołajcu.
12' Między słupkami bramki AmRestu oglądać będziemy Damiana Szewczyka.
14' Madrze w obronie grają teraz "Czerwoni" nie pozwalając rywalowi na wykorzystanie przewagi.
16' Gry w przewadze nie wykorzystali gracze "Chmur" i rywale uzupełniają skład.
17' (1-1) - Niepotrzebne wyjście z bramki Szewczyka i do wyrównania doprowadza Dominik Wącior.
19' Nogami uderzenie Napierały broni goalkeeper "Czerwonych".
20' Obok bramki przelatuje strzał zza pola karnego Dominika Wąciora.
20' Starcie sam na sam z Szewczykiem przegrywa Ricardo Filipe Carvalho Leal.
21' Indywidualna akcja Marka Napierały zakończona niecelnym strzałem.
23' Wprost w bramkarza z dystansu uderza Piotr Mikołajec.
25' - Za celowe zagranie ręką żołty kartonik ogląda Ricardo Filipe Carvalho Leal.
25' (2-1) - Mocnym strzałem w prawy róg bramki gola zdobywa Konrad Bigdowski.
27' (2-2) - Uderzenie Łukasza Jaworskiego "przełamuje" ręcę bramkarza i mamy remis!
29' Nieudana próba z dystansu Bartosza Szandrocho.
30' (2-3) - Radość w obozie "Niebieskich" bowiem po pięknym strzale Pawła Jędrzejaka Cloud wychodzi na prowadzenie.
32' Jedni i drudzy grają bardzo ostro, walcząc o każdy centymetr boiska.
34' - Za wybiegnięciu z muru przed oddaniem strzału przez rywala, żółtą kartkę ogląda Dominik Wącior.
36' Nad poprzeczką przelatuje strzał z pierwszej piłki Karola Jarząba.
38' W dogodnej sytuacji wprost w bramkarza uderza Mikołajec.
38' (3-3) - Precyzyjnym strzałem zza pola karnego do wyrównania doprowadza Bartosz Szandrocho.
40' - Za rozpoczęcie gry bez gwizdka żółtą kartka ukarany Konrad Bigdowski.

Na zakończenie środowych zmagań byliśmy świadkami emocjonującego starcia w górnej części tabeli. Patrząc po ilości pokazanych kartek przez Sędziego, widać jak jednym i drugim zależało na końcowym triumfie. Mimo starań obu ekip spotkanie to zakończyło się podziałem punktów, a z przebiegu spotkania remis jest rezultatem najsprawiedliwszym, lecz biorąc pod uwagę okoliczności (czerwona kartka dla goalkeepera FC AmRest) ekipa Clouda może czuć lekki niedosyt. Cenny punkt przybliżył "Czerwonych" do zdobycia upragnionego medalu, który jest na wyciągnięcie ręki! Szansę na pudło mają także zawodnicy Marka Napierały, lecz muszą nie tylko wygrać swoje potyczki, lecz także liczyć na wpadki innych... Następne starcie "Biało-czerwonych" to spotkanie z Elektrotimem, zaś "Chmury" spotkają się z coraz lepiej radzącym sobie FC brightONE.

Bartosz Szandrocho (FC AmRest)

Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: t.pondel@wrocbal.pl

- Gol; - Przerwa w grze;  - żółta kartka;  - czerwona kartka;  - druga żółta kartka;
 - kontuzja;  - znacząca zmiana;  - czas dla drużyny/przerwa w grze.