22.02 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Olszak, Choniawko, Skrzypek, Boratyński, Borek, Burdun, Sikora, Rokita, Hanka
Skład: Koch, Gubański, Sikora, Bienas, Jastrzębski, Dyczkowski, Mikoś
25' Wojciech Burdun
33' Wojciech Burdun
37' Bartosz Sikora
40' Bartosz Sikora
14' Karol Jastrzębski
16' Karol Jastrzębski
17' Jacek Borek (Gol samobójczy)
22' Łukasz Dyczkowski
29' Kacper Gubański
31' Bartosz Sikora
33' Bartosz Sikora
36' Łukasz Dyczkowski
38' Bartosz Sikora
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Motor napędowy ForceGSM, którego nie potrafi w żaden sposób zatrzymać defensorzy rywali. Bartek strzelił cztery bramki i zanotował dwie asysty. )

W drugiej lidze najbardziej zacięcie toczy się walka o pierwsze miejsce w tabeli, o które walczą praktycznie tylko dwa zespoły ForceGSM i Elektrotim. Jedni i drudzy mają tyle samo punktów i ciągle nie stracili punktów w tej edycji. Nie chcą tego zmienić również w zbliżającym się tygodniu. Force zmierzy się z dziesiątym w tabeli NG Engineering. NGE ostatnio w końcu się przełamało i ugrało premierowe punkty w OFC. Wojciech Burdun i spółka będą więc chcieli iść za ciosem, by wygrać kolejny mecz. Łatwo jednak nie będzie, bo "Biali" tej zimy grają wyśmienicie posiadając równocześnie najlepszą defensywę i ofensywę. Oby nie było to jednostronne widowisko - na to liczymy i miejmy nadzieje, że tak się stanie.

4' Płaskie uderzenie Wojciecha Burduna przelatuje nieznacznie obok dalszego słupka bramki ForceGSM.
6' Kacper Gubański strzela z woleja i świetną interwencją popisuje się Karol Olszak.
8' Marek Koch huknął z dystansu i kolejną udaną interwencją popisał się Olszak, który zbił piłkę do boku.
9' Burdun wykorzystuje nieporozumienie pod bramką ForceGSM i oddaje strzał na wślizgu, który instynktownie nogami broni Jan Mikoś.
10' Dwa groźne strzały Łukasza Dyczkowskiego i dwie udane interwencje Olszaka.
10' Słupek po strzale Bartosza Sikory, tego z ForceGSM.
11' Dyczkowski na skrzydło zagrywa do Sikory, a ten oddaje kąśliwe uderzenie z dość ostrego kąta, które instynktownie broni Olszak.
13' Poprzeczka po strzale Jacka Borka.
14' (1:0) - Prostopadłe zagranie Sikory do Karola Jastrzębskiego, a ten sprytnym uderzeniem przy obok wychodzącego golkipera - otwiera wynik spotkania.
15' - Żółta kartka dla Wojciecha Burduna. NGE będzie przez dwie minuty grać w osłabieniu.
16' (2:0) - Jastrzębski nawija obrońcę i oddaje precyzyjny strzał w długi róg bramki, który wpada do siatki.
17' (3:0) - Bartosz Sikora staje oko w oko z Olszakiem, mija go i strzela na bramkę, po czym pechowo piłkę do własnej siatki pakuje Borek.
22' (4:0) - Jastrzębski do Dyczkowskiego, a ten strzałem z "dużego palca" pod poprzeczkę - podwyższa prowadzenie ForceGSM.
25' (4:1) - Szybka kontra NGE. Bartosz Sikora wykłada piłkę jak na tacy Burdunowi, a ten pakuje futbolówkę do pustej bramki.
26' Mocna próba Jastrzębskiego z dystansu - odbita przed siebie przez Olszaka.
29' (5:1) -  Szybko rozegrany rzut rożny. Dyczkowski w pole karne zagrywa do Gubańskiego, a ten z najbliższej odległości pokonuje Olszaka.
31' (6:1) - Szybka kontra ForceGSM. Bartosz Sikora wychodzi sam na sam z bramkarzem i płaskim strzałem przy słupku go pokonuje!
33' (6:2) - Burdun oddaje strzał sprzed pola karnego, który po pechowej interwencji bramkarza - ląduje w siatce.
33' (7:2) - Zabójcza odpowiedź "Białych", czyli indywidualny rajd Sikory zakończony płaskim strzałem przy słupku, czyli bramką.
35' Z rzutu wolnego strzela Boratyński i trafia w słupek!
36' (8:2) - Dyczkowski strzałem z bliska podwyższa prowadzenie Force.
37' (9:2) - Sikora kompletuje hattricka.
37' (9:3) - Znowu Sikora strzela gola, ale to tym razem gracz NGE, pokonuje Mikosia.
38' (10:3) - Sikora z Force wbiega w pole karne, mija bramkarza i płaskim strzałem pakuje piłkę do pustej bramki.
39' Jastrzębski z ostrego kąta stara się zaskoczyć Olszaka, ale trafia wprost w golkipera NGE.
39' Burdun przed szansą na gola, ale z bliskiej odległości przenosi futbolówkę obok dalszego słupka bramki rywala.
40' (10:4) - Bartosz Sikora z NGE kończy strzelanie w tym meczu!

Bartosz Sikora i jego koledzy w polu pokonanych pozostawili kolejnego przeciwnika i nie rezygnują ze swoich mistrzowskich planów, ciągle liderując w tabeli 2 ligi. NGE nie grało tak, źle, ale po prostu nie miało jak przeciwstawić się świetnie dysponowanemu oponentowi. Efekt - wysoka przegrana, lecz z kilkoma pozytywami. ForceGSM w kolejnym swoim meczu podejmie Auto Truck. NG Engineering zagra natomiast z Hoist Finance.