22.02 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
( 2 : 1 )
Skład: Fratczak, Biel, Gałecki, Gudra, Matuszewski, Bocian, Gruszka
Skład: Philippe, Sztul, Kłosowiak, Kaczmarczyk, Guzikiewicz, Ogorzelec, Tuziak, Zimny
14' Rafał Biel
22' Mateusz Matuszewski
7' Kamil Zimny
15' Maciej Tuziak
31' Mateusz Ogorzelec
37' Kamil Zimny
Zawodnik meczu: Kamil Zimny (Kamil strzelił dwie ważne bramki i był niezwykle aktywnym zawodnikiem w tym spotkaniu. Wyróżnić należy również Mateusza Ogorzelca i Annę Bocian. )

Niedawno w walkę o awans włączyło się FC brightONE, które ex-quo zajmuje czwarte miejsce w tabeli z Cloud FC i będzie chciało swój dorobek punktowy powiększyć. Do tego potrzebne jest zwycięstwo nad doświadczonym, aczkolwiek słabo radzącym sobie ostatnio Bratem Albertem. Gracze Macieja Gudry nie wygrali od czterech spotkań i ich frustracja narasta. Czy wyzwolą sportową złość grając przeciwko Bartłomiejowi Sztulowi i jego kolegom i w końcu zwyciężą? Boisko wszystko zweryfikuje! "Biali" są dzisiaj nieco osłabieni kadrowo - grać będą bez m.in bez Macieja Gudry, Michała Maziarza i Piotra Kowalczyka. Dzisiejszego wieczoru w naszej lidze zadebiutuje kolejna kobieta, ale zagra na zupełnie innej pozycji niż jej poprzedniczki. Mowa o bramkarce Annie Bocian z Brata Alberta.

3' Mateusz Ogorzelec prostopadle zagrywa do Bartłomieja Sztula, a ten przegrywa pojedynek z dobrze wychodzącą z bramki Anną Bocian.
5' Ogorzelec huknął z dystansu i piłka po interwencji Anny Bocian ląduje na poprzeczce bramki przez niej strzeżonej.
6' Michał Gruszka uderza z prawej strony boiska i świetną interwencją popisuje się Jullien Philippe, który zbija piłkę do boku.
7' (1:0) - Kamil Zimny oddaje mocny strzał sprzed pola karnego, który po interwencji Anny Bocian wpada do siatki.
12' Świetne wyjście z bramki Anny Bocian, która w porę powstrzymała napastnika rywali.
13' Karol Tuziak mocno uderza z dystansu i piłka ląduje na poprzeczce bramki Brata Alberta.
13' Ogorzelec huknął z dystansu i piłka po interwencji Anny Bocian
14' (1:1) - Rafał Biel strzałem z dystansu doprowadza do wyrównania.
15' (2:1) - Z autu Andrzej Kłosowiak zagrywa w pole karne do Macieja Tuziaka, który strzałem z najbliższej odległości pod poprzeczkę - pokonuje bramkarkę rywali.
17' Sztul staje oko w oko z Anną Bocian i górą bramkarka "gości".
22' (2:2) - Mateusz Matuszewski oddaje potężny strzał z dystansu, który wpada do siatki idealnie przy dalszym słupku. Philippe bez szans.
23' Mocna próba z dystansu Tomasza Fratczaka - świetnie obroniona przez Philippe.
27' Kąśliwy strzał Matuszewskiego ze "szpica" - instynktownie przed siebie zbija Philippe.
28' Strzałem z główki starał się Annę Bocian zaskoczyć Tuziak, ale bramkarka popisała się udaną interwencją, na raty wyłapując ten strzał.
28' Zimny oddaje szybki strzał, który ląduje tylko i wyłącznie na słupku bramki przeciwników.
29' Paweł Gałecki nie wykorzystuje doskonałej sytuacji sam na sam z bramkarzem i uderza zbyt lekko, wprost w koszyczek bramkarzowi.
30' Dwa strzały z woleja Rafała Biela - oba pewnie wyłapane przez Philippe.
31' (3:2) - Kaczmarczyk z narożnika boiska zagrywa w tempo do Ogorzelca, który pewnym strzałem w długi róg bramki - nie daje żadnych szans Annie Bocian.
35' Gudra na skrzydło zagrywa do Gałeckiego, który uderza - w boczną siatkę.
36' Płaski strzał Gałeckiego pewnie wyłapany przez Philippe.
37' (4:2) - Mocny strzał Sztula przed siebie odbija nogami Bocian, po chwili do odbitej piłki dopada Zimny i wbiega z nią do bramki.

Bardzo wyrównany pojedynek, w którym wyższą skuteczność zachowali "Zieloni" i to oni mogą dopisać sobie kolejne cenne trzy punkty, które pozwoliły tej drużynie umocnić się na miejscu premiowanym awansem. Drużyna Macieja Gudry nie wygrała od pięciu spotkań i raczej zakończy zmagania w dole tabeli drugiej ligi.  Następny mecz FC brightONE to pojedynek z Cloud FC. Brat Albert natomiast "skrzyżuje rękawice" z FC ŻWiR.