19.02 godz. 21:05, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
( 0 : 4 )
Skład: Rychel, Paszkowski, Matyla, Wilk, Wilczyński, Kot, Markowski, Kłys
Skład: Koniewski, Dziedzic, Markiel, Bednarski, Szyszka, Panaś, Zborowski
3' Paweł Kłys
10' Dawid Paszkowski
10' Dawid Kot
17' Michał Rychel
23' Dawid Kot
31' Dawid Kot
35' Maciej Wilk
39' Dawid Paszkowski
24' Tomasz Bednarski
33' Krzysztof Koniewski
Zawodnik meczu: Dawid Kot (Napastnik Hoist był najaktywniejszy ze wszystkich ofensywnych graczy. Trafił też najwięcej bramek. To on napędzał ataki swojej ekipy i co chwilę sprawiał kłopoty rywalom.)

Obie ekipy znamy z otwartych wrocbalowych boisk.TLA występuje na Skiwerzyńskiej we Wrocbalowej Lidze Biznesu, a Hoist awansował do 2 ligi we Wrocbalu na Kuźnikach. Patrząc po wynikach z pod balonu faworytem są ci drudzy. "Finansiści" nie moga zaliczyć sezonu do udanych i zapewne zechcą poprawić swoją lokatę meczem z ostatnią ekipą w tabeli.

Nie jest tajemnicą że ofensywna gra TLA opiera się głównie na Remigiuszu MarkieluHoist Finance jest za to zgraną drużyną bez większych indywidualności. Potwierdziło się to w tym meczu, bo na listę strzelców wpisało się aż sześciu graczy w czarnych koszulkach. Najskuteczniejszy okazał się Dawid Kot, który w pół godziny ustrzelił hattricka. Gdy padła pierwsza bramka w 3 minucie po trafieniu Kłysa wydawało się, że Hoist dość szybko rozstrzela TLA jednak aż do 10 minuty nie oglądaliśmy bramek. Błękitni próbowali grać na Markiela ale bez skutku, a tymczasem czarni rozwiązali worek z bramkami. Trafił wspomniany wcześniej Kot, a obraz gry defensywy rywala dobrze obrazuje sytuacja z 17 minuty gdy po zagraniu z rzutu rożnego z woleja trafił Rychel, niepilnowany przez żadnego z gracza rywali spokojnie wbiegł w pole karne i uderzył nie do obrony. Do przerwy było 4:0 ale nic nie zapowiadało zmiany stylu gry w drugich 20 minutach. W szeregach TLA wciąż dominowała wielka niedokładność zagrań. Co prawda piłka często lądowała w siatce, jednak była to boczna siatka osłaniająca boisko i z każdą chwilą malała liczba wymian piłki a rosła wzajemnych pretensji. Rywale byli o krok szybsi (niemal za szybcy nawet dla siebie, przez co kilka dobrych akcji kończyło się podaniami nie w tępo) niemal w każdej sytuacji. W 24 minucie trafił Bednarski jednak gol dla TLA nie padł po składnej akcji drużynowej, ale "na raty". Drugi gol dla błękitnych padł po zagraniu Markiela do Koniewskiego. Do końca spotkania trafiali już tylko rywale i skończyło się na 8:2.

Hoist nie dał szans rywalowi, a rywal przez wiele niedokładności nie dał szans sam sobie na sprawienie niespodzianki. Pewna wygrana pozwala odskoczyć finansistom od strefy spadkowej. TLA wciąż ostatnie z tylko jednym punktem na koncie.