19.02 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
1 : 6
( 1 : 2 )
Skład: Koch, Wisiecki, Gubański, Sikora, Bienas, Jastrzębski, Dyczkowski, Mikoś
Skład: Pisula, Buda, Langowski, Pisula, Czerniak, Runowicz, Domagała
10' Łukasz Dyczkowski
20' Łukasz Dyczkowski
27' Kacper Gubański
34' Łukasz Dyczkowski
37' Kacper Gubański
40' Bartosz Sikora
14' Marek Pisula
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Za szybki, za zwinny na obrońców rywali. Długo nie mógł się przełamać, ale asystował i napędzał ataki swoich kolegów. Świetny duet z Dyczkowskim ustalił wynik meczu w ostatnich sekundach.)

Spotkanie zapowiada się jednostronnie. Lider podejmuje ekipę znajdującą się tuż nad strefa spadkową. Futbol to prost gra w której wygrywa ta drużyna która strzeli bramkę więcej od rywala, ale pod balonem pewne jest to że tych bramek będzie wiele.

Początek to przewaga optyczna Force GSM ale nie przyniosło to efektów. Na pierwsze trzeba było czekać aż do 10 minuty gdy na listę strzelców wpisał się  Dyczkowski. Dość szybko mieliśmy jednak remis bo Marek Pisula który przez całe spotkanie był najaktywniejszym graczem Kwiatów. Wspierał kolegów w obronie i napędzał ataki, jednak był w nich osamotniony i bez odpowiedniego wsparcia kolegów nie był w stanie więcej ugrać a jego trafienie okazało się golem honorowym.  Z dobrej strony pokazał się też bramkarz czarnych Przemysław Pisula kila razy broniąc trudne strzały. Najlepszą okazje na drugie trafienie Kwiaty Prowansji miały gdy w kontrze dwóch na jednego Runowicz zdecydował się na strzał zamiast podać do wybiegającego z lewej strony Pisula. W szeregach Force GSM znów z dobrej strony pokazał się Dyczkowski. Snajper po za otwarciem wyniku trafił jeszcze dwa razy czym przybliżył się do podium klasyfikacji strzelców. Najlepszym strzelcem drużyny jak i całej drugiej ligi jest jednak inny zawodnik białych. Bartosz Sikora długo nie mógł się przełamać ale gdy sędzia spoglądał już na zegarek bo do ostatniego gwizdka została minuta trafił dwukrotnie, za drugim razem z dużym spokojem kładąc obrońcę i ustalając wynik na 6:1.

Jeśli Force GSM chce zostać mistrzem musi wygrywać takie mecze jak ten piątkowy. Tempa nie zwalnia bowiem Elektotim i obie ekipy idą łeb w łeb. Kwiaty Prowansji muszą poprawić przede wszystkim dokładność zagrań i kończące podania. Nie brakuje im bowiem kondycji, ani woli walki, a tylko i może aż... zgrania.