15.02 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
3 : 4
( 3 : 2 )
Skład: Michel, Sztul, Kłosowiak, Kaczmarczyk, Guzikiewicz, Ogorzelec, Tuziak, Zimny
Skład: Pieńkowski, Halek, Krowicki, Borysewicz, Nowakowski, Wyskiel, Szymański
2' Maciej Kaczmarczyk
16' Kamil Guzikiewicz
17' Kamil Zimny
29' Mateusz Ogorzelec
36' Bartłomiej Sztul
1' Grzegorz Wyskiel
14' Robert Szymański
20' Zbigniew Krowicki
Zawodnik meczu: Bartłomiej Sztul (Pracował ciężko niemalże na całym boisku, zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Bartek strzelał podawał yróżnić należy bramkarza AT - Filipa Borysewicza. )

W jedynym poniedziałkowym starciu drugoligowców na przeciw siebie staną sąsiedzi ze środka tabeli, czyli FC brightONE i Auto Truck. Ci pierwsi mają trzy punkty przewagi nad "Tirowcami", ale w razie przegranej zostaną przez nich wyprzedzeni. Zapowiada się niezwykle wyrównany mecz, w którym każda ze stron będzie walczyła do ostatniej kropli potu, aby wygrać. Kto poprowadzi swoją drużynę do cennej wygranej? Grzegorz Wyskiel czy Bartłomiej Sztul, a może ktoś inny? Zobaczymy. W bramce AT - nominalny napastnik - Filip Borysewicz.

1' Daleka piłka na Grzegorza Wyskiela, który krótko ją przyjmuje, ale przegrywa pojedynek jeden na jeden z dobrze wychodzącym do niego bramkarzem.
1' (1-0) - Po podaniu Artura Halka z najbliższej odległości Juliana Philippe pokonuje Wyskiel.
2' (1-1) - Strzał Andrzeja Kłosowiaka zamienia się w podanie do będącego pod bramką Macieja Kaczmarczyka, który pewnym strzałem doprowadza do remisu pokonując Filipa Borysewicza.
5' Wyskiel oddaje mocny strzał z lewej strony, który nieznacznie mija bliższy słupek bramki brightONE.
6' Bartłomiej Sztul prostopadle zagrywa do Kamila Zimnego, który przegrywa pojedynek jeden na jeden z bramkarzem.
10' Przed szansą na gola staje Artur Halek, ale z bliskiej odległości uderza wprost w koszyczek bramkarzowi.
12 Dwa słupki po strzale Kłosowiaka. Po chwili dobitkę Zimnego świetnie broni Borysewicz.
14' (2-1) - Robert Szymański precyzyjnym strzałem w długi róg bramki zaskakuje Philippe!
16' (2-2) - Szybka akcja "Zielonych". Maciej Tuziak dobrze zagrywa do Kamila Guzikiewicza, który doprowadza do remisu!
17' - Żółta kartka dla Zimnego, za grę bez zezwolenia sędziego.
18' Philippe zbija piłkę na rzut rożny po strzale Wyskiela.
20' (3-2) - Po zamieszaniu pod bramką "Zielonych" piłkę do siatki pakuje Zbigniew Krowicki.
22' Sztul sprzed pola karnego uderza - nad poprzeczkę.

23' Zimny z autu do Sztula, a ten oddaje strzał z pierwszej piłki, który przelatuje nad bramką Auto Trucku.

25' Zimny do Kłosowiaka, który technicznie strzela na bramkę rywala, ale jego uderzenie do boku dobrze zbija Borysewicz. Po chwili do odbitej piłki dopada Sztul i uderza w krótki róg bramki - wprost w dobrze ustawionego golkipera.

29' (3-3) - Mateusz Ogorzelec precyzyjnym strzałem przy słupku pokonuje Borysewicza. Znowu mamy remis!

31' Damian Nowakowski huknął z dystansu, ale piłka przeleciała obok bramki. W odpowiedzi Tuziak po czym na raty Borysewicz łapie futbolówkę.
34' Płaskie uderzenie Kłosowiaka bez problemów chwyta Borysewicz. Po chwili Borysewicz wygarnia piłkę spod nóg Tuziakowi.
35' Tuziak mija obrońcę i podaje do lepiej ustawionego Zimnego, którego strzał z woleja na raty łapie Borysewicz.
35' Uderzenie Tomasza Pieńkowskiego z ostrego kąta przelatuje minimalnie obok dalszegło słupka bramki FC brightONE.
36' Sztul oddaje kąśliwy strzał z dystansu, który na rzut rożny zbija Borysewicz.
36' (3-4) - Kolejna próba Sztula tym razem znajduje drogę do siatki, tuż przy krótszym słupku bramki Auto Trucku. "Zieloni" na prowadzeniu!
39' Zimny w kontrze do Kłosowiaka, który z bliskiej odległości uderza wprost w bramkarza.

Bardzo zacięty pojedynek w 2 lidze, gdzie sprawa kto zgarnie komplet punktów, ważyła się aż do samego końca spotkania. Ostatecznie jedną bramką lepsi okazali się gracze FC brightONE, którzy wygrywają drugi mecz z rzędu i włączają się w walkę o awans. O takowy już raczej nie powalczą gracze Zbigniewa Krowickiego, którzy przegrali trzeci mecz z rzędu. W następnym spotkaniu Auto Truck podejmie FC ŻWiR, zaś "Zieloni" zagrają z Bratem Albertem.