12.02 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Rychel, Paszkowski, Karwacki, Matyla, Wilk, Kot, Kłys
Skład: Malik, Koch, Wisiecki, Kuśmierek, Sikora, Bienas, Jastrzębski, Dyczkowski
10' Dawid Kot
10' Maciej Wilk
32' Dawid Paszkowski
1' Bartosz Sikora
23' Bartosz Sikora
28' Łukasz Dyczkowski
30' Bartosz Kuśmierek
31' Bartosz Kuśmierek
34' Łukasz Dyczkowski
Zawodnik meczu: Łukasz Dyczkowski (Łukasz co prawda nie był tak aktywny jak Sikora, ale odznaczał się większą konkretnością. Dyczkowski zdobył dwie ważne bramki, w tym tą, która pozwoliła odwrócić losy meczu.Wyróżnić należy również Bartosza Sikorę i Macieja Wilka. )

ForceGSM również czeka teoretycznie łatwiejsze zadanie, bowiem na ich drodze stanie ósme w tabeli - Hoist Finance. Drużyna Michała Rychela raczej skazana jest na miejsce w drugiej połówce tabeli, ale nie oznacza to, że nie będzie walczyła do samego końca o korzystny rezultat. "Czarni", żeby zapunktować muszą wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, być zabójczo skutecznym w ofensywie i radzić sobie z najlepszym strzelcem 2 ligi - Bartoszem Sikorą w defensywie. Wtedy możliwa jest sensacja. Force nie może na luzie podejść do tego spotkania, bo jeżeli chce cieszyć się z awansu do 1 ligi - nie może pozwolić sobie na wpadki. Czy Hoist Finance jako pierwsze zabierze punkty liderowi? Czy jednak zostanie jego kolejną ofiarą? Obie drużyny zagrają bez nominalnych bramkarzy. W bramce Hoist - Paweł Kłys, a w Force - Roman Wisiecki.

1' (1:0) - Mocne otwarcie ForceGSM - pierwsza akcja tej drużyny i pierwszy gol, a Pawła Kłysa pokonuje Bartosz Sikora.
4' Płaskie uderzenie Dawida Kota pewnie łapie Wisiecki.
6' Sikora do Łukasza Dyczkowskiego, który mija obrońcę i strzela - wysoko nad poprzeczką.
8' Kot wygrywa przebitkę z Sikorą, wychodzi sam na sam z bramkarzem i uderza wprost w niego.
10' (1:1) - Kot z bliskiej odległości doprowadza do wyrównania.
10' (1:2) - Maciej Wilk oddaje płaskie uderzenie z dystansu, który idealnie przy słupku wpada do siatki.
11' Sikora do Dyczkowskiego i ten w dogodnej sytuacji trafia wprost w Kłysa.
11' Mocny strzał Krzysztofa Matylii z dystansu przed siebie zbija Wisiecki.
14' Wilk uderza z woleja wprost w Wisieckiego.
14' Patryk Karwacki huknął z dystansu i świetnie te uderzenie nogami broni Wisiecki.
15' Płaski strzał Karola Jastrzębskiego - pewnie łapie Kłys.
17' Matyla dostaje piłkę na przedpole i przenosi ją nieznacznie obok słupka.
22' Techniczne uderzenie Bartosza Sikory z rzutu wolnego, przelatuje nieznacznie obok słupka!
23' Uderzenie Michała Rychela z rzutu wolnego - ląduje na bocznej siatce bramki strzeżonej przez Wisieckiego.
23' (2:2) - Szybka akcja Force i do wyrównania doprowadza Sikora.
28' (3:2) - Daleka piłka zagrana przez Jastrzębskiego na pole karne Hoist. Tam odnajduje się Dyczkowski, który ją przyjmuje i strzałem z woleja daje prowadzenie "Białym".
30' (4:2) - Bartosz Kuśmierek precyzyjnym strzałem przy słupku podwyższa prowadzenie Force.
30' Z połowy Wilk stara się zaskoczyć Wisieckiego, który jest dobrze ustawiony i przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
31' - Groźnie zapowiadającą się kontrę Hoist w nieprzepisowy sposób zatrzymuje Kuśmierek i zostaje ukarany żółtą kartką.
32' - Po chwili podobnego faulu dopuszcza się Dawid Paszkowski i również otrzymuje kartonik.
34' (5:2) - Dyczkowski staje w sytuacji sam na sam z Kłysem i precyzyjnym strzałem przy słupku podwyższa prowadzenie ForceGSM.
36' Techniczny strzał Sikory - ląduje tylko i wyłącznie na słupku!
37' Sikora staje oko w oko z Kłysem i przegrywa ten pojedynek!
37' Kuśmierek oddaje strzał z lewej strony, który instynktownie broni Kłys.
38' Sprytna podcinka Sikory w 100% sytuacji - przelatuje minimalnie obok słupka.
39' Mocny strzał Jastrzębskiego ląduje na słupku bramki rywali!

Długo Hoist Finance stawiało opór faworytowi, nie będąc wcale drużyną gorszą, ale posiadającą po prostu mniej sił. Nie zmienia to faktu, że ForceGSM wykorzystał swoje atuty i odniósł kolejną bardzo cenną victorię, potrzebną do wywalczenia awansu do 1 ligi. Najbliższy mecz ForceGSM to batalia z Kwiatami Prowansji. Na drodze Hoist Finance stanie natomiast TLA.