08.02 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
5 : 3
( 3 : 1 )
Skład: Borysewicz, Pieńkowski, Halek, Onufrowicz, Krowicki, Borysewicz, Kaniecki, Romejko, Nowakowski, Wyskiel
Skład: Płaziński, Antczak, Szandrocho, Rybacki, Charzewski, Jarząb, Bigdowski, Szewczyk, Pruchnik, Szandrocho
15' Zbigniew Krowicki
23' Grzegorz Wyskiel
25' Damian Nowakowski
32' Piotr Onufrowicz
4' Piotr Rybacki
12' Piotr Antczak
14' Bartosz Szandrocho
34' Arnold Charzewski
35' Bartosz Szandrocho
Zawodnik meczu: Tomasz Szandrocho (Tomek po raz kolejny był podporą swojej drużyny. Ustawiał kolegów, podpowiadał, a także zanotował wiele fenomenalnych interwencji. Wyróżnić należy Bartosza Szandrocho. )

Nadspodziewanie dobrze radzi sobie FC AmRest, który w poprzednich sezonach był jednym z dostarczycieli punktów, a teraz staje się istnym "czarnym koniem rozgrywek". Drużyna Jerzego Tymofiejewa tylko raz w tym sezonie schodziła z boiska pokonana i piastuje wysokie czwarte miejsce w stawce. Teraz grając ze zgranym i doświadczonym Auto Truckiem o punkty będzie najciężej niż w poprzednich bataliach. Team Zbigniewa Krowickiego w razie wygranej przegoni "Czerwonych" w tabeli. Stawka tego spotkania jest nie mała, jest o co grać, więc powinno się dziać!

2' Potężny strzał sprzed pola karnego Jacka Romejko i fantastycznie interweniuje Tomasz Szandrocho, który zbija piłkę na rzut rożny.
4' (1:0) - Piotr Rybacki uderza z dystansu i piłka po interwencji Marcina Borysewicza wpada do siatki.
5' Romejko z rzutu rożnego centruje i świetnie nogami broni jego próbę Szandrocho.
6' Przed szansą na gola staje Piotr Antczak, ale piłkę przed siebie zbija Borysewicz.
7' Kolejna próba Romejko przelatuje minimalnie obok słupka.
11' Techniczny strzał Filipa Borysewicza - na rzut rożny świetnie zbija Szandrocho.
12' (2:0) - Antczak wychodzi w sytuacji sam na sam z Borysewiczem i płaskim strzałem go pokonuje.
13' Ładna akcja AmRestu zakończona strzałem przez Bartosza Szandrocho, który świetnie na rzut rożny zbija Borysewicz.
14' (3:0) - Niezdecydowanie obrońcy Auto Trucku wykorzystuje Szandrocho, który uprzedza defnsora i sprytnym strzałem zaskakuje Borysewicza.
15' (3:1) - Zbigniew Krowicki oddaje strzał z pola karnego, który wpada do bramki AmRestu.
18' Filip Borysewicz mija rywala i strzela z prawej storny - tak, że Szandrocho zbija piłkę na rzut rożny.
18' Techniczny strzał Grzegorza Wyskiela broni Szandrocho.
19' Krótko rozegrany rzut rożny i strzał z pola karnego oddaje Wyskiel, a takowy świetnie broni Szandrocho.
19' Kontra AmRestu. Antczak stara się przelobować Borysewicza, ale uderza obok bramki.
23' (3:2) - Auto Truck walczy i prowadzenie do rywala zmiejsza Wyskiel.
25' - Damian Nowakowski fauluje wychodzącego na dobrą pozycję zawodnika i sędzia Marcin Niciński kara gracza AT - żółtą kartką.
27' Dwa groźne strzały Kanieckiego i dwie świetne interwencje notuje Szandrocho.
28' Kąśliwy strzał Kanieckiego świetnie broni Szandrocho nogami.
30' Wyskiel huknął z dystansu i piłkę na rzut rożny paruje Szandrocho.
32' (3:3) - Wyskiel z rzutu rożnego zagrywa w pole karne do Piotra Onufrowicza, który strzałem z woleja doprowadza do wyrównania.
34' (4:3) - Arnold Charzewski uprzedza wychodzącego bramkarza i przy asekurującym go obrońcy, zmieszcza piłkę tuż przy słupku. Na prowadzeniu AmRest.
35' (5:3) - Płaski strzał Szandrocho i choć Borysewicz wyciągnął się jak długi - nie zdołał zapobiec utraty bramki.
36' Kolejna parada Szandrocho, tym razem po strzale Kanieckiego.
37' Słupek po strzale Charzewskiego.
39' Uderzenie Chrzewskiego z prawej strony - do koszyczka łapie Borysewicz.

Bardzo zacięte spotkanie, w którym wszystko mogło się wydarzyć. "Czerwoni" prowadzili już 3:0, ale zostali dogonieni i mieliśmy emocje do samego końca. Wojnę nerwów w końcu wygrali podopieczni Jerzego Tymofiejewa i pewnym krokiem zmierzają ku najwyższej klasie rozgrywkowej. Auto Truck znowu traci punkty i jeżeli nie wskoczy na ścieżkę zwycięstw - to ciężko będzie mu awansować. AmRest następnym razem zmierzy się z Bratem Albertem, zaś Auto Truck podejmie FC brightONE.