05.02 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Michał Pondel
FC brightONE
Kwiaty Prowansji
3 : 6
( 2 : 1 )
Skład: Philippe, Sztul, Martynowicz, Strzałkowski, Tuziak, Kaczmarczyk, Ogorzelec, Jankowski
Skład: Buda, Langowski, Musiał, Pisula, Czerniak, Galant, Runowicz
15' Maciej Kaczmarczyk
21' Mateusz Ogorzelec
30' Karol Tuziak
33' Bartłomiej Sztul
36' Mateusz Ogorzelec
39' Maciej Kaczmarczyk
40' Bartłomiej Sztul
1' Marek Pisula
11' Bartosz Musiał
31' Marek Pisula
Zawodnik meczu: Bartłomiej Sztul (Pracował niemalże na całym boisku, zarówno w defensywie, jak i w ofensywie. Bartek strzelił gola i zanotował dwie asysty. Wyróżnić należy również Marka Pisulę. )

W "strefie spadkowej" znajduje się debiutant - Kwiaty Prowansji, które choć na boisku prezentują się nie najgorzej, to jednak nie punktuje. To ma się zmienić w spotkaniu z FC brightONE. Karol Tuziak i jego koledzy po świetnym starcie sezonu, ostatnio zanotowali dwie porażki. Jedna z nich również była przełamaniem dla jednej z ekip, czyli Hoist Finance. Jak Hoist się na brightONE przełamał to czemu ekipa Marka Pisuli nie miałaby zrobić tego samego? W razie wygranej "Czarnych", wyjdą oni ze strefy zaznaczonej na czerwono. Czy im się ta sztuka powiedzie? Czy jednak "Zieloni" pokażą formę z pierwszej kolejki i przedostaną się do środka stawki? Kwiaty zagrają dzisiaj bez nominalnego bramkarza.

1' (1:0) - Marek Pisula huknął z dystansu i piłka wpada do siatki tuż przy słuku. Asystę przy tym trafieniu notuje Bartosz Musiał.
3' Mateusz Ogorzelec uderza sprzed pola karnego i piłkę przed siebie zbija Tomasz Runowicz.
6' Dariusz Jankowski strzela z dystansu i świetnie nogami do boku zbija futbolówkę Runowicz.
8' Kolejna próba Jankowskiego i kolejny raz lepszy od niego bramkarz Kwiatów Prowansji.
11' (2:0) - Bartosz Musiał wykorzystuje podanie od...zawodnika rywali - Karola Tuziaka i precyzyjnym strzałem przy słupku pokonuje golkipera rywali.
12' Jankowski trzeci raz próbuje i trzeci raz górą Runowicz.
15' (2:1) - Rozklepana defensywa KP. Maciej Kaczmarczyk do Bartłomieja Sztula, ten oddaje piłkę jeszcze Kaczmarczykowi, który pakuje ją pewnie do pustej bramki.
16' Ogorzelec sprzed pola karnego uderza, ale futbolówka nieznacznie mija dalszy słupek bramki "Czarnych".
18' Andrzej Martynowicz uderza niemalże z połowy, ale nie udaje mu się zaskoczyć dobrze ustawionego Runowicza.
21' (2:2) - Sztul do Ogorzelca i ten doprowadza do wyrównania.
26' Marek Pisula popędził lewą stroną, ale przegrał pojedynek z dobrze wychodzącym do niego bramkarzem.
30' Dwa strzały Marka Pisuli i dwukrotnie świetnie interweniuje Julien Philippe.
30' (2:3) - Szybki atak FC brightONE. Ogorzelec zagrywa do Tuziaka, a ten strzałem z najbliższej odległości pokonuje Runowicza.
30' Zmiana między słupkami w KP.
31' (3:3) - Marek Pisula mija rywala i posyła piłkę do siatki, między nogami obrońcy.
33' - Sztul ostro fauluje Pisulę i zostaje za to ukarany żółtą kartką.
36' (3:4) - FC brightONE wychodzi na prowadzenie, a drugiego gola w tym spotkaniu zdobywa Ogorzelec.

39' (3:5) - Ogorzelec z rzutu wolnego zagrywa do Kaczmarczyka, który podwyższa prowadzenie.
40' (3:6) - "Zieloni" idą za ciosem i piłkę do siatki pakuje Sztul.

Bardzo zacięte spotkanie, w którym to FC brightONE musiało gonić wynik i ostatecznie cztery minuty przed końcem - wyszło na prowedzenie, którego już nie oddało. Trzy cenne punkty trafiają więc do Karola Tuziaka i jego kolegów, którzy tym samym przełamują zalążek złej serii - dwóch porażek z rzędu! Co do Kwiatów Prowansji to po raz kolejny zagrali dobre zawody, ale znowu nie mogą dopisać sobie punktów na swoje konto. "Czarni" ciągle z zerowym dorobkiem punktowym zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. O zmianę takiego stanu rzeczy powalczą już w poniedziałek z FC ŻWiR. "Zieloni" natomiast "skrzyżują rękawice" z ostatnim w stawce - NG Engineering!