03.02 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Wróbel, Seifert, Jaworski, Wącior, Kiliszek, Rejczak, Mikołajec, Jędrzejak, Mrowiec, Napierała, Carvalho Leal, Grelak
Skład: Figlarz, Gudra, Biel, Maziarz, Kowalczyk, Gudra
14' Piotr Mikołajec
25' Marek Napierała
33' Jakub Kiliszek
34' Marek Napierała
37' Ricardo Filipe Carvalho Leal
38' Dawid Mrowiec
39' Piotr Mikołajec
8' Maciej Gudra
24' Maciej Gudra
26' Mateusz Gudra
40' Rafał Biel
Zawodnik meczu: Piotr Mikołajec (Najaktywniejszy gracz w tym meczu. Zdobywca trzech goli, kreował sytuacje dla swojej drużyny w ofensywie. Na wyróżnienie zasługuje również aktywny Marek Napierała strzelec dwóch bramek .)

Po niezłym starcie sezonu, w ostatnich kolejkach swoich kibiców zawiedli zawodnicy Brata Alberta i Cloud FC. Ci pierwsi w poprzednim meczu ligowym szczęśliwie zremisowali z TLA, drudzy zaś przegrali z Auto Truckiem. Te wpadki, choć bolesne, to jednak nie zaszkodziły zbytnio tym zespołom w układzie tabeli. Jednych i drugich dzieli różnica jednego punktu, a oba teamy piastują wysokie czwarte i piąte miejsce. W razie wygranej dawnego IBM Blue, wtedy ten przegoni zawodników Macieja Gudry w ligowej tabeli. Zwycięstwo również dużo da "Zielonym", ale trudno będzie je zdobyć. Spotkanie zapowiadające się na remis, wcale nie musi się takim zakończyć. Pytanie tylko kto będzie bardziej zdeterminowany i zgarnie pełną pulę. Piotr Kowalczyk i spółka czy Marek Napierała z kolegami? Przekonamy się!

2' (0:1) Wynik meczu otwiera strzałem z główki Piotr Mikołajec.
3' Dłużej przy piłce utrzymują się gracze Cloud FC.
5' Dużo walki na boisku, sędzia Miedziński dość często używa gwizdka.
6' Strzał z prawego skrzydła oddaje Ricardo Filipe Carvalho Leal lecz piłka po tym uderzeniu przeleciała dobre 3 metry nad poprzeczką.
7' Mocny strzał zza pola karnego w wykonaniu Michała Maziarza
8' Żółty kartonik otrzymuje Maciej Gudra za niesportowe zachowanie.
10' Strzał na bramkę Cloud FC oddaje Piotr Kowalczyk, a Jakub Kiliszek blokuje to uderzenie.
14' (0:2) Piotr Mikołajec wpisuje się na listę strzelców i mamy wynik 0:2 dla Cloud FC.
16' Podanie Piotra Kowalczyka do niepilnowanego w polu karnym Cloud FC Macieja Gudry i ... złe przyjęcie Macieja i piłkę łapie bramkarz Tomasz Figlarz.
17' Obrona Cloud FC ma wyraźnie problem z wyprowadzeniem piłki. Gracze Brata Alberta coraz bliżej zdobycia bramki kontaktowej. Tym razem Mateusz Gudra w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela obok słupka!
19' Strzałem z lewego skrzydła bramkarza próbował zaskoczyć Maciej Gudra i piłka poleciała daleko obok lewego słupka bramki.
21' Pierwszą skuteczną interwencję notuje bramkarz Tomasz Figlarz który odbija strzał przed siebie.
22' Ricardo Filipe Carvalho Leal strzałem z prawego skrzydła
24' (1:2) Maciej Gudra zdobywa bramkę kontaktową dla swojego zespołu.
25' (1:3) Natychmiastowa odpowiedź Cloud FC! Strzałem ze szpica gola zdobywa Marek Napierała.
26' (2:3) Kolejny gol w przeciągu 3 minut. Na listę strzelców wpisuje się Mateusz Gudra.
29' Brat Albert w natarciu. Strzał Macieja Gudry zablokowany przez obrońców Cloud FC.
31' Dobra interwencja Tomasza Figlarza i mamy rzut rożny dla Brata Alberta.
33' (2:4) Strzałem z połowy boiska popisuje się Jakub Kiliszek!
34' (2:5) Marek Napierała zdobywa swoją druga bramkę w tym meczu i podwyższa wynik dla swojej drużyny.
37' (2:6) Strzałem zza pola karnego piłkę do siatki posyła Ricardo Filipe Carvalho Leal.
38' (2:7) Piłkę po długim rogi posyła Dawid Mrowiec dla którego jest to pierwsze trafienie w tym meczu.
39' (2:8) Trzeciego gola w tym meczu zdobywa Piotr Mikołajec strzałem z prawego skrzydła.
40' (3:8) Ostatnie słowo należało do Rafała Biela który ustala wynik meczu.

Po dość jednostronnym boju kolejne trzy oczka do ligowej tabeli zapisują zawodnicy Cloud FC. Piłkarzom Brata Alberta zabrakło umiejętności i ... zawodników rezerwowych którzy dali by więcej świeżości na boisku. W następnej kolejce gracze Cloud FC zagrają z TLA, natomiast gracze Brata Alberta zmierzą się z Elektrotim.