01.02 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
2 : 4
( 1 : 3 )
Skład: Koczan, Antczak, Szandrocho, Charzewski, Jarząb, Kardasz, Bigdowski, Szewczyk, Szandrocho
Skład: Olszak, Choniawko, Skrzypek, Boratyński, Borek, Burdun, Nowak, Tomaszek, Rokita, Hanka
6' Arnold Charzewski
8' Konrad Bigdowski
16' Marcin Koczan
38' Marcin Koczan
4' Tomasz Hanka
30' Karol Jarząb (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Marcin Koczan (Autor dwóch bramek, które pozwoliły pokonać "Czarnych". Na wyróżnienie zasługuje również świetnie broniący Tomasz Szandrocho.)

"Czarni" zmierzą się z nieźle poczynającym sobie FC AmRest. Tym w przeciwieństwie do debiutanta - dopisuje szczęście i jak ich nie opuści, to mogą jeszcze sporo namieszać w rozgrywkach o mistrzostwo 2 ligi. Czy Wojciech Budun i jego koledzy przerwą zalążek dobrej serii u rywali i zrobią pierwszy krok ku górze tabeli? Zadanie to łatwe nie będzie, ponieważ drużyna Jerzego Tymofiejewa, jest najbardziej doświadczonym teamem w rozgrywkach OFC i na pewno nie zlekceważy - słabo radzącego sobie oponenta? To zwiastuje tylko jedno - dobry mecz!

2' Nieudany strzał z dystansu Charzewskiego.
4' (1-0) - Wynik spotkania strzałem zza pola karnego otwiera Tomasz Hanka.
6' (1-1) - Podanie z autu Bartosza Szandrocho strzałem głową na gola zamienia Arnold Charzewski.
8' (1-2) - Kolejne dobre dogranie z autu Bartosza Szandrocho i ponownie głową gola zdobywa AmRest! Na listę strzelców wpisuje się Konrad Bigdowski.
10' Kontrę "Czerwonych" strzałem w bramkarza marnuje Damian Szewczyk.
12' Wprost w Karola Olszaka z dystansu uderza Piotr Antczak.
14' Mało brakowało, aby wybicie Tomasza Szandrocho z własnego pola karnego znalazło się w bramce rywala.
16' (1-3) - "Czerwoni" powiększają przewagę nad rywalem, a w notesie sędziego zapisuje się Marcin Koczan.
18' Dobra gra defensywna AmRestu powoduje, że rywale mają problem ze stworzeniem zagrożenia pod bramką Tomasza Szandrocho.
22' Trwa natarcie graczy NG Engineering.
24' Ostatnie minuty to sporo niedokładności w poczynaniach obu drużyn.
26' Obok bramki przelatuje strzał z ostrego kąta Damiana Szewczyka.
28' Nieudana próba strzału "nożycami" Damiana Szewczyka.
29' Uderzenie Szewczyka na rzut rożny paruje Olszak.
30' (2-3) - Po strzale Boratyńskiego piłkę do własnej bramki kieruje Karol Jarząb.
32' Pewna interwencja Szandrocho po uderzeniu Tomasza Hanki.
34' Nad bramką z rzutu wolnego uderza Jacek Borek.
36' Minimalnie chybiona próba z dystansu Arnolda Charzewskiego. Po chwili nad poprzeczką uderza Bartosz Szandrocho.
38' (2-4) - Po korzyści za faul na graczu AmRestu gola zdobywa Marcina Koczan.

Po zaciętym boju kolejne trzy oczka do ligowej tabeli zapisują "Czerwoni", a w następnym spotkaniu ich rywalem będzie Auto Truckiem. Podopieczni Wojciecha Burduna po raz kolejny zagrali ambitnie, lecz nie starczyło to nawet do remisu. O pierwsze zwycięstwo "NGE" powalczy FC brightONE.