29.01 godz. 20:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
( 2 : 1 )
Skład: Michel, Sztul, Martynowicz, Kłosowiak, Tuziak, Kaczmarczyk, Guzikiewicz, Jankowski, Zimny
Skład: Malik, Koch, Wisiecki, Sikora, Bienas, Mielcarek, Dyczkowski
1' Bartłomiej Sztul
35' Andrzej Kłosowiak
38' Andrzej Kłosowiak
9' Bartosz Sikora
19' Łukasz Dyczkowski
21' Łukasz Dyczkowski
26' Łukasz Dyczkowski
40' Roman Wisiecki
Zawodnik meczu: Łukasz Dyczkowski (Łukasz zdobył trzy ważne bramki i był nie do zatrzymania dla obrońców FC brightONE. Wyróżnić należy poza tym Bartosza Sikorę. )

Na koniec tygodnia FC brightOne i Force GSM będą grać ze soba bezpośrednio - jak dobrze pójdzie to będą piastować wtedy najwyższe lokaty w lidze, a to oznaczać będzie tylko jedno - że żadna ze stron nie będzie chciała przegrać. Pierwsze starcia obu ekip pokazały ich niesamowity potencjał i charakter. Tutaj każdy walczyć będzie o każdy centymetr boiska i dopóki piłka będzie w grze - wszystko może się wydarzyć. Liczymy na wielką dawkę piłkarskich emocji, czyli świetne widowisko. ForceGSM zagra dzisiaj bez nominalnego bramkarza, a jego miejsce między słupkami zastąpi obrońca - Marek Koch.

1' (0:1) - Mocne otwarcie meczu po stronie FC brightONE, bowiem w pierwszej akcji ta ekipa otwiera wynik spotkania. Piłkę do siatki pakuje zaś Bartłomiej Sztul.
4' Prostopadłe zagranie Bartosza Sikory do Łukasza Dyczkowskiego i w porę w tym wszystkim połapał się bramkarz "Zielonych", który odbija piłkę przed siebie.
5' Świetna interwencja golkipera po kąśliwym uderzeniu Romana Wisieckiego.
7' Dawid Bienias uderza z woleja i futbolówka przelatuje nad poprzeczką.
8' Maciej Kaczmarczyk zabiera piłkę Sikorze i oddaje mocny strzał, który spoza światła bramki świetnie zbija Marek Koch.
8' Mocne uderzenie Dyczkowskiego nogami broni bramkarz "gości".
9' (1:1) - Bartosz Sikora oddaje mocny strzał sprzed pola karnego i...doprowadza tym samym do remisu!
15' Świetna interwencja Kocha po mocnym strzale Karola Tuziaka.
16' Jeszcze raz Tuziak z dystansu i futbolówka ląduje tylko i wyłącznie na górnej siatce bramki ForceGSM.
17' Tomasz Mielcarek oddaje mocny strzał z prawej strony, który na rzut rożny paruje golkiper rywala.
19' (2:1) - Mielcarek z rzutu rożnego zagrywa w pole karne do Dyczkowskiego, który strzałem głową zaskakuje golkipera FC brightONE.
21' (3:1) - Dobra akcja ForceGSM. Sikora do Dyczkowskiego, który z bliskiej odległości nie daje żadnych szans Jakubowi Michel.
23' Piłka zagrana z linii obrony na pole karne rywala do Mielcarka, który uderzeniem głowa przenosi futbolówkę obok słupka.
26' (4:1) - Dyczkowski wykorzystuje niezdecydowanie obrońców, dopada do bezpańskiej piłki i zmierza w stronę bramki Michela. Będąc już w polu karnym oddaje płaski, precyzyjny strzał przy słupku, który wpada do siatki. Sam Dyczkowski zaś kompletuje hattricka.
28' Spojenie słupka z poprzeczką po strzale Sikory.
30' Indywidualna akcja Mielcarka zakończona mocnym strzałem, który przelatuje nad poprzeczkę.
33' Dyczkowski staje oko w oko z Michelem i przegrywa ten pojedynek!
33' Rzut wolny przed polem karnym FC brightONE i szczęśliwą interwencją popisuje się Dyczkowski.
34' Świetne wyjście z bramki Kocha i jeszcze lepsza interwencja po uderzeniu Tuziaka.
35' (4:2) - Andrzej Kłosowiak popędził prawą stroną i mocnym strzałem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans Kochowi.
38' (4:3) - Kłosowiak oddaje mocny strzał z dystansu i zmiejsza dystans do rywala do jednej bramki. To oznacza wielkie emocje!
40' (5:3) - Wisiecki uprzedza Michela i sprytnym uderzeniem obok golkipera podwyższa prowadzenie.

Bardzo wyrównane spotkanie, które przyniosło wiele emocji. Długo ForceGSM bezpiecznie prowadziło, ale w samej końcówce dało się zaskoczyć i było blisko straty punktów. Na ich szęście udało się dowieźć korzystny rezultat do końca i obronić fotel lidera. Co do FC brightONE to po dobrym początku sezonu, teraz radzi sobie nieco gorzej, ale nie oznacza to, że nie będzie biło się o najwyższe cele. W kolejnym starciu Bartosz Sikora i spółka zagrają z TLA, natomiast "Zieloni" zmierzą się z Kwiatami Prowansji.