29.01 godz. 21:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Olszak, Mularczyk, Skrzypek, Boratyński, Borek, Burdun, Nowak, Tomaszek, Rokita, Hanka
Skład: Diakun, Helemejko, Janowicz, Domaszewicz, Maciejewski, Drozd, Iwaszków
4' Tomasz Hanka
30' Tomasz Hanka
3' Arkadiusz Domaszewicz
5' Piotr Maciejewski
9' Daniel Drozd
15' Tomasz Helemejko
16' Tomasz Helemejko
18' Michał Janowicz
18' Piotr Maciejewski
25' Piotr Maciejewski
29' Jędrzej Diakun
30' Jędrzej Diakun
32' Michał Janowicz
35' Wojciech Burdun (Gol samobójczy)
38' Piotr Maciejewski
38' Arkadiusz Domaszewicz
Zawodnik meczu: Jędrzej Diakun (Bardzo dobrze Jędrzej grał w defensywie oraz nieźle podłączał się do ofensywy. Był oazą spokoju i nieźle kreował grę. Spotkanie zakończył dwiema bramkami i dwiema asystami. Wyróżnić należy Arkadiusza Domaszewicza. )

Awans do 1 ligi to cel Elektrotimu, który w swoich pierwszych meczach pokazał się z bardzo dobrej strony. Dwa stoczone pojedynki i dwie wygrane. 24 bramki strzelone i aż 10 straconych. Nie byłoby takiego sukcesu, gdyby nie postawa fenomenalnego duetu - Arkadiusz Domaszewicz-Piotr Maciejewski, którzy we dwójkę przewodzą w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi. Czy najbliższy rywal Elektrotimu - NG Engineering powstrzyma faworyta i sprawi nielada sensacje? Wojciech Burdun i jego koledzy zrobią wszystko, aby po dwóch meczach posuchy - w końcu zwyciężyć i oddalić się od "strefy spadkowej". To oznacza zaś jedno - wielkie emocje!

2' (1:0) - Arkadiusz Domaszewicz uderza sprzed pola karnego i pilkę nad poprzeczką zbija bramkarz NGE.
3' (1:1) - Do remisu doprowadza zawodnik z numerem Tomasz Hanka.
5' (2:1) - Szybka akcja Elektrotimu i po podaniu Arkadiusza Domaszewicza piłkę do pustej bramki, z najbliższej odległości pakuje Piotr Maciejewski.
9' (3:1) - Daniel Drozd oddaje potężne uderzenie z dystansu, które po rękach bramkarza wpada do siatki.
10' Domaszewicz staje oko w oko z bramkarzem, ale jego strzał z dość ostrego kąta świetnie broni Karol Olszak.
13' Domaszewicz dostaje piłkę na przedpole i mocnym strzałem stara się zaskoczyć Olszaka, ale futbolówka przelatuje tuż nad poprzeczką.
15' Drozd oddaje strzał sprzed pola karnego, który na raty broni Olszak.
15' (4:1) - Helemejko strzela z dystansu i piłka tuż przy słupku wpada do siatki.
16' (5:1) - Kolejny mocny strzał Helemejko i kolejna bramka tego zawodnika. Elektrotim powiększa przewagę.
18' Domaszewicz obiega rywala i oddaje natychmiastowy strzał, który ląduje na słupku.
18' (6:1) - Domaszewicz zagrywa do Michała Janowicza, który mocnym strzałem z pola karnego pokonuje Olszaka.
18' (7:1) - Jędrzej Diakun świetnie wypatrzył w polu karnym niekrytego Maciejewskiego, a ten strzałem na "pustaka" podwyższa prowadzenie.
19' Dobre wyjście bramkarza NGE i tym samym w porę uprzedzony.
22' Wojciech Burdun oddaje strzał sprzed pola karnego po którym pewnie interweniuje Łukasz Iwaszków.
25' (8:1) - Szybka akcja Elektrotimu. Domaszewicz upadając zagrywa jeszcze do lepiej ustawionego Maciejewskiego, który strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
26' Jacek Borek oddaje płaski strzał z dystansu, który bez problemów łapie Iwaszków.
29' (9:1) - Również Jędrzej Diakun do asysty dokłada gola. Elektrotim rozbija NGE i ciągle jest w natarciu.
30' (10:1) - Drozd do Diakuna i ten mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Olszaka.
30' (10:2) - Hanka ostro centruje z rzutu rożnego i zaskakuje tym samym Iwaszkówa.
31' Świetna interwencja Iwaszkowa po mocnym strzale Burduna.
32' (11:2) - Janowicz huknął z dystansu i tym samym podwyższył prowadzenie Elektrotimu.
35' (12:2) - To co zrobił Burdun jest niezrozumiałe. Zawodnik ten kopnął w stronę własnej bramki i zaskoczył tym samym swojego bramkarza.
37' Maciejewski do Diakuna, a ten z prawej strony centruje w pole karne, tak, że futbolówkę przed siebie zbija bramkarz.
38' (13:2) - Helemejko z rzutu rożnego zagrywa do Maciejewskiego, ktory strzela czwartego gola w tym spotkaniu.
38' (14:2) - Domaszewicz niepilnowany przed polem karnym i zmieszcza piłkę tuż przy słupku, obok bezradnego bramkarza.
40' Burdun z woleja uderza - wprost w koszyczek bramkarzowi.

Elektrotim jest w gazie i rozbił kolejnego przeciwnika. Tym razem ofiarą zostało NG Engineering. Arkadiusz Domaszewicz i spółka dzięki tej wygranej, nieskalani stratą punktów - liderują (ex quo z ForceGSM) w tabeli drugiej ligi i wyrastają na głównego faworyta do jej wygrania. Co do NGE to ciągle pozostaje bez punktów na koncie i po dwóch solidnych występach przydażył im się beznadziejny, który jednak nie przekreśla ich szans na niezłą lokatę. W najbliższym swoim meczu Elektrotim zmierzy się z Auto Truckiem, zaś NGE podejmie FC AmRest.