25.01 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Pisula, Buda, Kocaba, Langowski, Musiał, Pisula, Galant, Runowicz, Domagała
Skład: Antczak, Szandrocho, Charzewski, Kardasz, Szewczyk, Łaski, Vavriniec, Szandrocho
15' Marek Pisula
16' Tomasz Runowicz
18' Marek Pisula
20' Przemysław Kocaba
30' Jakub Buda
31' Bartosz Musiał
5' Josef Vavriniec
7' Łukasz Łaski
10' Piotr Antczak
18' Piotr Antczak
20' Łukasz Łaski
26' Łukasz Łaski
30' Arnold Charzewski
39' Piotr Antczak
Zawodnik meczu: Piotr Antczak (Autor "złotej bramki", która zapewniła jego ekipie zwycięstwo w tym spotkaniu! Na wyróżnienie zasługuje również Łukasz Łaski.)

Mimo, że grają nieźle, to jednak nie punktują. Mowa o Kwiatach Prowansji, które będą chciały swój ligowy status zmienić grając przeciwko AmRestowi. "Czerwoni" są chyba jedną z najdłużej grających drużyn w naszej lidze pod balonem, a więc znają go niemal jak własną kieszeń. To jednak może nie wystarczyć grając przeciwko ambitnym zawodnikom Tomasza Runowicza. Na papierze obie ekipy mają dosyć wyrównane składy, a więc czekamy na wyrównane widowisko. W razie wygranej "Czarni" wydostaną się ze strefy spadkowej i wyprzedzą Bartosza Szandrocho i jego kolegów w stawce drugoligowców. Jest więc o co grać, więc powinno się dziać!

2' Dwukrotnie uderzenia Marka Pisuły broni Tomasz Szandrocho.
4' Indywidualna akcja Daniela Domagały zakończona strzałem, który nogami obronił Szandrocho.
5' (1-0) - Wynik otwiera Josef Vavrinec.
7' (2-0) - Przeciął teraz podanie Vavrinca Łukasz Łaski i pewnym strzałem pokonał bezradnego Przemysława Pisuly.
9' Grę swojej drużyny stara się "ciągnąć" Marek Pisula, lecz świetnie spisuje się defensywa AmRestu.
11' - Żółtym kartonikiem ukarany Piotr Antczak.
13' W starciu z Tomaszem Szandrocho, wyższość goalkeepera uznać musi Bartosz Musiał.
15' - Żółta kartka dla Marka Pisuly.
16' (2-1) - Szczęśliwym strzelcem bramki kontaktowej Tomasz Runowicz, którego nabił... interweniujący Tomasz Szandrocho.
18' Uderzenie Szewczyka na aut odbija Przemysław Pisula.
18' (3-1) - Piotr Antczak po raz drugi pokonuje Pisulę.
18' (3-2) - Dystans do rywala zmniejsza Marek Pisula.
20' (4-2) - Po minięciu obrońcy, uderzeniem w długi róg gola zdobywa Łukasz Łaski.
20' (4-3) - Strzałem z "dużego" palca bramkę zdobywa Przemysław Kocaba.
22' Nieudana próba z dystansu Daniela Domagały.
24' Pojedynek sam na sam z bramkarzem przegrywa Marek Pisula.
26' (5-3) - Hattricka kompletuje Łukasz Łaski.
28' - Żółtą kartką ukarany Arnold Charzewski.
30' (5-4) - Za sprawą precyzyjnego strzały zza pola karnego Kuby Budy "Czarni" łapią kontakt.
31' (5-5) - Do wyrównania doprowadza Bartosz Musiał.
33' Kapitalna interwencja Pisuly po strzale Charzewskiego.
33' Minimalnie niecelne uderzenie wolejem Krystiana Pruchnika.
34' Przekombinował teraz Marek Pisula, który zamiast dograć piłkę do lepiej ustawionego kolegi "zakiwał" się i oddał strzał wprost w Tomasza Szandrocho.
36' Po zagraniu Marka Pisuly wysoko nad bramką uderza Kuba Buda.
38' Czy którejś z drużyn uda się przechylić "szalę" zwcięstwa na swoją korzyść?!
39' (6-5) - Leżąc na ziemi kapitalnym strzałem mini "nożycami" gola zdobywa Piotr Antczak!

Dobre widowisko z emocjonującą końcówką zapewniły nam obie ekipy. Dopiero w 39 minucie za sprawą pięknego trafienia Piotra Antczaka FC AmRest wyrwało rywalom dwa punkty! W następnej potyczce "Czerwonych" czeka starcie z NG Engineering, zaś "mohi.to" podejmie FC brightONE.