25.01 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
5 : 7
( 3 : 2 )
Skład: Borysewicz, Halek, Onufrowicz, Krowicki, Borysewicz, Kaniecki, Dziura, Romejko, Sadowski
Skład: Wróbel, Porzucek, Wącior, Kubiczek, Mikołajec, Jędrzejak, Wącior, Napierała, Carvalho Leal, Grelak
3' Zbigniew Krowicki
13' Błażej Sadowski
17' Zbigniew Krowicki
21' Adrian Dziura
24' Filip Borysewicz
25' Błażej Sadowski
26' Filip Borysewicz
32' Jacek Romejko
9' Marek Napierała
15' Ricardo Filipe Carvalho Leal
20' Piotr Mikołajec
34' Piotr Mikołajec
39' Marek Napierała
Zawodnik meczu: Filip Borysewicz (Gdy pojawiał się na boisku jego drużynie grało się lepiej. To właśnie Filip zdobył dwie bardzo ważne bramki, które dodały "wiatru w żagle" Auto Truckowi.)

Starcie z ekipą Zbigniewa Krowickiego będzie dotychczas najtrudniejszym sprawdzianem dla dawnego IBM-u. Jeżeli "Niebiescy" go zdadzą, pokażą wtedy, że są mocni i mogą walczyć z każdym, jeżeli nie to plany trzeba będzie zweryfikować, bo poziom drugiej ligi jest bardzo wyrównany. Kto zatem poprowadzi swoją drużynę do cennej wygranej? Czy będzie to Marek Napierała, czy może Grzegorz Wyskiel? Czas pokaże!

1' W bramce "Chmur" występować będzie Mateusz Porzucek, natomiast nominalny goalkeeper Krzysztof Wróblem grać będzie w polu.
1' Niestety dla widowiska w kadrze "Żółych" nie ma dzisiaj Grzegorza Wyskiela.
3' (0-1) - Po zagraniu z rzutu rożnego Artura Halka gola zdobywa Zbigniew Krowicki.
4' Niecelnie z dystansu uderza Leal.
5' Nieudana próba z rzutu wolnego w wykonaniu Piotra Onufrowicza.
7' Kąśliwe uderzenie Dominka Wąciora końcami palców na rzut rożny paruje Marcin Borysewicz.
9' (1-1) - Po korzyści puszczonej przez Arbitra Nicińskiego do wyrównania doprowadza Marek Napierała.
10' Świetna interwencja Porzucka, który błysnął refleksem przy uderzeniu Filipa Borysewicza.
12' Strzał Błażeja Sadowskiego z trudem na rzut rożny odbija Mateusz Porzucek.
13' (1-2) - Przebojowa akcja Adriana Dziury, który mija dwóch rywali, a następnie zagrywa do Błażeja Sadewskiego, a ten uprzedza interweniującego goalkeepera i mamy gola dla "Żółtych".
15' (2-2) - Do wyrównania doprowadza Ricardo Filipe Carvalho Leal.
17' Bardzo agresywnie grają dzisiaj zawodnicy Auto Trucku.
17' - Żółtą kartką ukarany Zbigniew Krowicki.
18' Napierała z rzutu wolnego do Leala, a ten strzałem głową trafia w poprzeczkę!
20' (3-2) - "Fałszem" w długi róg gola zdobywa Piotr Mikołajec.
21' (3-3) - Wrzutka z autu Adriana Dziury i piłka po rękach bramkarza wpada do siatki.
23' Nad bramką przelatuje próba z rzutu wolnego Artura Halka.
24' (3-4) - Indywidualna akcja Filipa Borysewicza zakończona strzałem w długi róg.
25' (3-5) - Bliźniacza akcja Błażeja Sadowskiego, który podobnie jak Borysewicz minął dwóch rywali i strzałem w długi róg pokonuje Porzucka.
26' (3-6) - Idą za ciosem "Żółci", których prowadzenie podwyższa Filip Borysewicz.
28' Kąśliwe uderzenie z dystansu Filipa Borysewicza, lecz minimalnie niecelne.
30' Obok bramki przelatuje strzał Pawła Jędrzejaka.
32' (3-7) - Przy wydatnej pomocy bramkarza gola zdobywa Jacek Romejko.
34' (4-7) - Mocnym uderzeniem z pola karnego bramkę zdobywa Piotr Mikołajec.
36' Obok bramki uderza Szymon Wącior.
38' Uderzenie Romejko na rzut rożny odbija Mateusz Porzucek.
39' (5-7) - Dystans do rywala zmniejsza Marek Napierała.

Zaledwie czterech minut potrzebowali gracze Auto Trucku, aby odskoczyć rywalowi i spokojnie dociągnąć prowadzenie do końcowego gwizdka. Za sprawą tego zwycięstwa obie drużyny zrównały się oczkami w tabeli, lecz wynik pojedynku bezpośredniego powoduje, że to ekipa braci Borysewiczów jest wyżej w ligowej tabeli. Kolejnym rywalem "Chmur" będzie Brat Albert, natomiast "Żółtych" czeka potyczka z Elektrotimem.