Skład: Wróbel, Seifert, Jaworski, Wącior, Kiliszek, Mikołajec, Jędrzejak, Wącior, Napierała, Carvalho Leal
Skład: Olszak, Mularczyk, Skrzypek, Boratyński, Borek, Burdun, Tomaszek, Rokita, Hanka, Gołąb
27' Paweł Jędrzejak
27' Dominik Wącior
32' Paweł Jędrzejak
40' Marek Napierała
9' Łukasz Boratyński
31' Wojciech Burdun
36' Wojciech Burdun
36' Marcin Skrzypek
37' Łukasz Boratyński
Zawodnik meczu: Marek Napierała (Autor hattricka, to Jego bramka z rzutu wolnego w 40 minucie spotkania pozwoliła zgarnąć trzy punkty! Na wyróżnienie zasługuje również Wojciech Burdun.)

NG Engineering i Cloud FC zakończą zmagania drugoligowców w 2 tygodniu rozgrywek i zapowiada nam się świetny mecz. Ostatnio Cloud nieznacznie ograł swojego przeciwnika, zaś NGE - minimalnie przegrało, ale nie zaprezentowało się źle. W razie wygranej drużyny Jacka Borka - przegoni ona dawny "IBM Blue" w tabeli. Kto poprowadzi swoją drużynę do cennego triumfu - Wojciech Burdun czy Marek Napierała?

2' Uderzenie z "dużego" palca Dominika Wąciora broni Karol Olszak.
4' Początek spotkania bardzo wyrównany, jak narazie trudno wskazać faworyta tej potyczki.
6' Strzał Tomaszka broni Krzysztof Wróbel.
8' Coraz odważniej atakują zawodnicy w czarnych trykotach, co niedługo może zakończyć się golem.
9' (1-0) - Z rzutu wolnego mocny strzał oddaje Łukasz Boratyński, futbolówka uderza w słupek, a następnie po plecach bramkarza wpada do siatki.
10' - Żółtym kartonikiem ukarany Łukasz Jaworski.
11' Seria fauli graczy Clouda, którzy spóźnionymi atakami wpadają w nogi rywali.
12' W dogodnej sytuacji fatalnie myli się Marek Napierała.
14' Spotkanie nieco nam się zaostrzyło, gwizdek Arbitra w ostatnich minutach nie milknie.
16' Uderzenie Dominika Wąciora pewnie chwyta Olszak.
17' Kolejna nieudana próba zaskoczenia bramkarza przez Napierałę.
18' Niecelne uderzenie Wojciecha Burduna.
18' (1-1) - Do wyrównania doprowadza Marek Napierała.
22' Obok bramki przelatuje kąśliwe uderzenie Piotra Mikołajca.
24' Jedni i drudzy "szukają" bramki, która da prowadzenie, lecz bezskutecznie.
25' (1-2) - Precyzyjnym strzałem z dystansu gola zdobywa Marek Napierała. Po tym uderzeniu piłka odbija się jeszcze od słupka i ląduje w siatce.
27' (1-3) - Radość w obozie "Chmur"! Po mocnym uderzeniu z dystansu wynik podwyższa Paweł Jędrzejak.
27' (1-4) - Strzałem w długi róg gola zdobywa Dominik Wącior.
29' Jędrzejak z dalek i tylko słupek!
30' Wprost w goalkeepera trafia strzał Boratyńskiego.
30' W odpowiedzi Dominik Wącior, lecz minimalnie niecelnie.
31' (2-4) - Technicznym uderzeniem Wróbla pokonuje Wojciech Burdun.
32' (2-5) - Paweł Jędrzejak tylko dokłada nogę i pokonuje bezradnego Olszaka.
34' Tylko w słupek z woleja uderza Tomasz Hanka.
35' Nad bramką przelatuje mocne uderzenie Hanki.
36' (3-5) - Sprytnym uderzeniem z rzutu wolnego bramkę zdobywa Wojciech Burdun.
36' (4-5) - Ależ robi nam się ciekaw końcówka! Burdun zagrywa do Marcin Skrzypka, a ten głową pokonuje bramkarza
37' (5-5) - Za ciosem idą gracze "NGE" uderza Łukasz Boratyński i mamy remis!
39' Zablokowane uderzenie Pawła Jędrzejaka.
39' Po rękach bramkarza w poprzeczkę trafia strzał Dominika Wąciora. Kontra "Czarnych" i minimalnie niecelnie uderza Burdun.
40' Obok bramki przelatuje uderzenie Dominka Wąciora.
40' (6-5) - Ależ obrót sprawy! W ostatniej akcji meczu strzałem z rzutu wolnego zwycięstwo "Chmurom" zapewnia Marek Napierała.

Kolejny zacięty pojedynek w dniu dzisiejszym, w którym zwycięstwo "Chmury" osiągnęły rzutem na taśmę, a raczej rzutem wolnym w wykonaniu Marka Napierały. Z przebiegu spotkania remis byłby najbardziej sprawiedliwy, lecz futbol jest brutalny i czasem mimo ogromnych starań i tak przegrywasz. Ekipa "ENG" miała już rywala, lecz zabrakło sekund do upragnionego remisu. W następnej kolejce Cloud FC zagra z Auto Truckiem, natomiast ekipa Jacka Borka o pierwsze skalpy powalczy z  Elektrotimem.