18.01 godz. 20:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Płaziński, Antczak, Piechna, Szandrocho, Rybacki, Charzewski, Jarząb, Kardasz, Bigdowski, Szewczyk, Łaski
Skład: Rychel, Nowicki, Ciura, Paszkowski, Karwacki, Matyla, Wilk, Wilczyński, Kot, Kłys
3' Piotr Antczak
4' Damian Szewczyk
10' Krzysztof Piechna
11' Piotr Rybacki
17' Damian Szewczyk
26' Konrad Bigdowski
35' Arnold Charzewski
38' Tomasz Nowicki (Gol samobójczy)
6' Patryk Karwacki
15' Michał Rychel
30' Damian Wilczyński
32' Dawid Paszkowski
Zawodnik meczu: Damian Szewczyk (Motor napędowy ataków "Czerwonych", z którym rywale mieli najwięcej kłopotów. Swój dobry występ udokumentował dwoma trafieniami.)

O pierwsze punkty w lidze powalczą gracze Hoist Finance i AmRestu. Jedni i drudzy nie mają w swoich szeregach indywidualności, ale bazują na kolektywie i boiskowej walce. Tutaj nikt nie będzie odpuszczał, a każdy będzie "gryzł" trawę, aby móc cieszyć się z ważnej victorii, która miałaby pnąc tą drużynę do przodu, ku górze tabeli.

1' Między słupkami "Amrestu" Tomasz Szandrocho, a u rywali Tomasz Nowicki. Obaj Panowie zazwyczaj grywają w polu, lecz dzisiaj będziemy oglądać ich popisy bramkarskie.
3' (0-1) - Wynik spotkania otwiera Piotr Antczak.
4' (0-2) - Prowadzenie swojego zespołu podwyższa Damian Szewczyk.
6' (1-2) - Mocnym strzałem z dystansu gola zdobywa Patryk Karwacki.
8' Nad poprzeczką przelatuje uderzenie Dawida Kota.
10' (1-3) - W zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachowuje się Krzysztof Piechna i mamy trzecią bramkę dla "Czerwonych".
11' (1-4) - Kolejna bramka dla "Amrestu", tym razem autorstwa Piotra Rybackiego.
13' Na rzut rożny uderzenie Pawła Kłysa paruje Tomasz Szandrocho.
14' Strzał Antczaka nogami odbija Nowicki.
15' (2-4) - Michał Rychel decyduje się na strzał zza pola karnego i tym samym zmniejsza stratę do rywala.
17' (2-5) - Indywidualna akcja Szewczyka zakończona zdobyciem drugiej bramki w tym spotkaniu.
19' Obok bramki przelatuje uderzenie z dystansu Krzysztofa Piechny.
22' Świetna interwencja nogami Tomasza Nowickiego, który broni uderzenie Piotra Antczaka.
25' Jak narazie gra toczy się w środkowej części boiska.
26' (2-6) - Konrad Bigdowski mocnym strzałem w prawy róg bramki zdobywa gola dla "Amrestu".
28' Udana interwencja Szandrocho po strzale Kłysa.
30' (3-6) - Sprytnym strzałem stratę do rywala zmniejsza Damian Wilczyński.
32' (4-6) - Hoist Finance nie zamierza składać broni i za sprawą Paszkowskiego zmniejsza stratę do dwóch oczek.
34' Zablokowane uderzenie Krzysztofa Piechny i grę z rzutu rożnego wznowią "Czerwoni".
35' (4-7) - Wślizgiem akcję swojego zespołu zamyka Arnold Charzewski.
37' Nad bramką przelatuje uderzenie Rybackiego.
38' Na rzut rożny uderzenie Macieja Wilka paruje Tomasz Szandrocho.
38' (4-8) - Ależ kuriozalne trafienie "Amrestu"! Tomasz Szandrocho dalekim wyrzutem wznowił grę swojego zespołu i futbolówka po rękach Nowickiego wpada do siatki.

Gracze w czerwonych koszulkach byli dzisiaj lepsi od swojego rywala i zasłużenie zgarnęli komplet oczek. Rezultat ten sprawił, że choć na chwilę ze strefy spadkowej wyszli gracze Karola Jarząba. Niestety nadal bez zdobyczy punktowej pozostają zawodnicy Michała Rychela i jeśli chcą marzyć o środkowej części tabeli muszą zacząć wygrywać. W następnej kolejce "AmRest" zagra z Kwiatami Prowansji, a "Czarni" zmierzą się z FC brightONE.