11.01 godz. 22:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Trojan, Malik, Koch, Wisiecki, Gubański, Kuśmierek, Sikora, Bienas, Mielcarek, Jastrzębski, Dyczkowski
Skład: Janowski, Antczak, Szandrocho, Rozpędowski , Charzewski, Jarząb, Kardasz, Szewczyk
8' Tomasz Mielcarek
16' Roman Wisiecki
19' Kacper Gubański
19' Bartosz Sikora
21' Łukasz Dyczkowski
22' Łukasz Dyczkowski
24' Bartosz Sikora
25' Bartosz Sikora
28' Łukasz Dyczkowski
31' Roman Wisiecki
32' Marek Koch
35' Tomasz Mielcarek
39' Bartosz Sikora
40' Tomasz Mielcarek
9' Arnold Charzewski
12' Bartosz Szandrocho
14' Arnold Charzewski
20' Piotr Antczak
33' Albert Malik (Gol samobójczy)
37' Arnold Charzewski
Zawodnik meczu: Bartosz Sikora (Nie do zatrzymania dla defensorów AmRestu. Bartek był wszędobylski, zanotował kilka asyst i pięciokrotnie trafił do bramki rywala. )

Ostatni mecz poniedziałkowego matchday'u. AmRest FC zmierzy się z debiutantem ForceGSM, w którego barwach ujrzymy kilku znanych zawodników z wrocbalowych lig. Są to między innymi Bartosz Sikora i Marek Koch grający pod balonem w barwach KP Ogrodomanii oraz Roman Wisiecki z Czerwonych Diabłów z boiska na Kuźnikach. "Czerwoni" nie są faworytem, ale posiadają w swoich szeregach fenomenalnego między słupkami Dominika Rozpędowskiego. Czy Rozpędowski pomoże swojej drużynie zatrzymując takiego łowcę goli jak Sikora? Przekonamy się!

2' (0:1) - Bartosz Sikora płaskim strzałem sprzed pola karnego nie daje żadnych szans Dominikowi Rozpędowskiemu.
3' Bartosz Szandrocho staje przed szansą na gola wyrównującego, ale przegrywa pojedynek z Tomaszem Trojanem.
6' Sikora mija dwóch obrońców i centruje piłkę w pole karne, ale tam akcji nie zamyka kolega z zespołu.
8' Sikora kładzie na murawie dwóch obrońców AmRestu, bramkarza, ale uderza nieznacznie obok słupka.
8' (0:2) - Tomasz Mielcarek pięknym lobem zaskakuje Rozpędowskiego.
9' (1:2) - Szybka akcja AmRestu i gola kontaktowego zdobywa Arnold Charzewski.
10' Roman Wisiecki mając trochę miejsca przed polem karnym zdecydował się na atomowe uderzenie, które wylądowało na słupku bramki "Czerwonych".
11'Rozklepana defensywa AmRestu i z bliskiej odległości Sikora trafia wprost w koszyczek Rozpędowskiemu.
12' (2:2) - Bartosz Szandrocho oddaje precyzyjny strzał z pola karnego, który wpada do siatki, tak więc mamy remis!
14' (3:2) - Rzut wolny dla AmRestu niemalże z połowy boiska. Techniczie na bramkę uderza Charzewski i piłka tuż przy słupku ląduje w siatce. Fantastyczna pogoń
16' (3:3) - Wisiecki dostaje piłkę na pole karne i płaskim strzałem przy wychodzącym Rozpędowskim doprowadza do remisu.
18' Prawą stroną popędził Kacper Gubański i oddał mocny strzał, który świetnie obronił Rozpędowski.
18' Kolejna sytuacja Gubańskiego i znowu górą w tym pojedynku golkiper AmRestu.
19' (3:4) - Gubański daje prowadzenie "Białymi" płasko uderzając tuż przy samym słupku. Jak to mówią do trzech razy sztuka.
19' (3:5) - ForceGSM idzie za ciosem. Indywidualnie Sikora, mija dwóch rywali, bramkarza i sprytnym uderzeniem przy słupku strzela swojego drugiego gola w tym spotkaniu.
20' (4:5) - Świetne podanie od kolegi wykorzystuje Piotr Antczak, pakując piłkę do pustej bramki.
21' (4:6) - Płaski strzał Łukasza Dyczkowskiego z dystansu znajduje drogę do siatki.
22' (4:7) - Kolejny raz z dystansu uderza Duczkowski i znowu pakuje piłkę do siatki.
24' (4:8) - Kanonada ForceGSM trwa, a swojego trzeciego gola w tym spotkaniu zdobywa Bartosz Sikora.
25' (4:9) - Posypała się defensywa AmRestu. Znowu w roli głównej Sikora, który mija obrońcę, bramkarza i pewnie pakuje piłkę do siatki.
27' Dyczkowski dostaje piłkę od Jastrzębskiego i uderza wprost w koszyczek bramkarzowi. Po chwili swoich sił sprzed pola karnego próbuje Jastrzębski, ale łapie bramkarz.
28' (4:10) - Dyczkowski z bliskiej odległości pokonuje Rozpędowskiego po raz trzeci.
31' (4:11) - Wisiecki zdobywa kolejną bramkę dla ForceGSM.
32' (4:12) - Koch podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
33' (5:12) - Pechowa interwencja Alberta Malika, który zaskakuje własnego bramkarza strzałem tuż przy słupku.
35' (5:13) - Tomasz Mielcarek precyzyjnym strzałem zaskakuje Rozpędowskiego.
37' (6:13) - Charzewski oddaje mocne uderzenie po ziemi, które przy słupku wpada do siatki.
38' Rozpędowskiego uratował słupek po strzale Bartosza Kuśmierka.
39' (6:14) - Sikora po tym meczu długo będzie się śnić Rozpędowskiemu, ponieważ pokonał go już pięcokrotnie.
40' (6:15) - Tomek Mielcarek ustrzelił hattricka, strzałem sprzed pola karnego, nie dając żadnych szans bramkarzowi.

Tylko w pierwszej połowie AmRest dotrzymywał kroku ForceGSM przegrywając tylko jedną bramką. W drugiej odsłonie "Biali' wrzucili wyższy bieg i wypunktowali rywala, pokazując tym samym, że w tym sezonie nikomu łatwo się grać z nimi nie będzie. W następnym swoim meczu FC AmRest podejmie Hoist Finance, zaś ForceGSM "skrzyżuje rękawice" z FC ŻWiR.