11.01 godz. 20:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
Skład: Rychel, Nowicki, Paszkowski, Pych, Karwacki, Matyla, Wilk, Wilczyński, Kot, Markowski, Kłys
Skład: Wosiek, Diakun, Lipski, Janowicz, Domaszewicz, Maciejewski, Derylak
21' Paweł Kłys
30' Michał Rychel
31' Patryk Karwacki
38' Michał Rychel
3' Piotr Maciejewski
6' Arkadiusz Domaszewicz
8' Piotr Maciejewski
11' Piotr Maciejewski
14' Piotr Maciejewski
17' Michał Rychel (Gol samobójczy)
24' Arkadiusz Domaszewicz
31' Arkadiusz Domaszewicz
33' Piotr Maciejewski
34' Piotr Maciejewski
Zawodnik meczu: Arkadiusz Domaszewicz (Kreator gry Elektrotimu. Strzelił hattricka, a także zanotował kilka asyst. Wyróżnić trzeba również autora sześciu bramek - Piotra Maciejewskiego. )

Znany z konkurencyjnej ligi - Elektotim zmierzy się z zwycięzcą jesiennej edycji w trzeciej lidze na Kuźnikach - Hoist Finance. Ciężko tutaj wskazać faworyta, ale bardziej doświadczeni na wrocbalowych boiskach są gracze Michała Rychela. Ci jednak zmierzą się ze swoim rywalem grając bez nominalnego bramkarza. Tego między słupkami zastąpi nominalny obrońca - Tomasz Nowicki. Czy drużyna Michała Janowicza wykorzysta ten fakt i pewnie ogra swojego przeciwnika?

1' Początek należy do Elektrotimu. Pierwszy strzał w wykonaniu Arkadiusza Domaszewicza, po rykoszecie od obrońcy pada łupem Tomasza Nowickiego.
3' (1:0) - Piotr Maciejewski znalazł dla siebie dobrą sytuację strzelecką i strzałem przy słupku pokonuje Nowickiego. Bramkarz nawet nie drgnął.
5' Kolejny przyblokowany strzał Domaszewicza i piłka ląduje w rękach Nowickiego.
6' Po szybkiej akcji Patryk Karwacki przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
6' (2:0) - Maciejewski uderza z prawej strony - piłkę przed siebie Nowicki, do tej popada Domaszewicz, który potężnym strzałem od poprzeczki podwyższa prowadzenie Elektrotimu.
8' (3:0) - Krzysztof Lipski prostopadle zagrywa piłkę na prawe skrzydło do Maciejewskiego, który strzałem przy wychodzącym bramkarzu zdobywa swojego drugiego gola w tym meczu!
9' Domaszewicz strzela sprzed pola karnego - bardzo niecelnie, bo nad poprzeczką.
10' Szymon Pych uderza z dystansu i piłkę na raty łapie Tomasz Derylak.
11' (4:0) - Maciejewski strzela na bramkę i cieszy się z trzeciego trafienia w tym meczu.
12' Paweł Kłys oddaje techniczne uderzenie za pola karnego, ale te przelatuje nad poprzeczką.
13' Domaszewicz urwał się obrońcy i oddał mocny strzał, który wylądował na poprzece.
14' (5:0) - Co za skuteczność Maciejewskiego. Czwarty strzał i czwarty gol tego zawodnika. Tym razem płaskim uderzeniem przy słupku nie dał żadnych szans Pychowi.
15' Kolejna strzelecka pozycja Domaszewicza, który chciał wykorzystać niezdecydowanie bramkarza przy wyjściu do piłki i strzela z powietrza tak, że golkiper na raty łapie piłkę.
16' Rafał Paszkowski huknął z dystansu po czym futbolówka zatrzymała się na poprzeczce.
17' (6:0) - Michał Rychel pechowo interweniuje chcąc wybić piłkę za bramkę, umieścił ją pod poprzeczką. Samobój przedniej urody.
18' Maciej Wilk uderza z rzutu wolnego, po czym piłkę przed siebie zbija Derylak.
21' (6:1) - Paweł Kłys dostaje piłkę z prawej strony w pole karne i płaski strzałem przy słupku pokonuje Derylaka. Tak pada pierwszy gol dla Hoistu w tym meczu.
23' Płaskie uderzenie Kota z prawej strony - pewnie łapie Derylak.
24' (7:1) - Domaszewicz sprytnym lobem pokonuje wychodzącego z bramki Nowickiego.
27' Kot oddaje płaskie uderzenie sprzed pola karnego, które świetnie nogami broni Derylak.
28' Kłys technicznie przymierzył z dystansu, ale futbolówka po jego próbie nieznacznie minęła dalszy słupek bramki Elektrotimu.
30' (7:2) - Rzut wolny z dalszej odległości dla Hoist Finance. Do jego wykonania podchodzi Rychel i strzałem po ziemi pokonuje Derylaka.
31' (7:3) - Rychel z wolnego podaje na skrzydło do Karwackiego, który uderzeniem przy słupku zaskakuje Derylaka.
31' (8:3) - Błyskawicza odpowiedź Elektrotimu. Domaszewicz precyzyjnie uderza sprzed pola karnego tuż przy słupku bramki strzeżonej przez Nowickiego.
33' (9:3) - Krótko rozegrany rzut z autu. Piłka trafia do Maciejewskiego, który mija po drodze dwóch rywali i strzałem po ziemi, przy słupku pokonuje Nowickiego.
34' Maciejewski huknął z dystansu - Nowicki wybił piłkę do boku. Dobijał
34' (10:3) - Maciejewski podwyższa prowadzenie swojej drużyny. Jest już to jego piąta bramka w tym spotkaniu.
36' Damian Markowski uderzeniem na wślizgu stara się zaskoczyć Derylaka, ale jego uderzenie pewnie wyłapuje golkiper Elektrotimu.
37' Maciejewski oddaje kolejny zaskakujący strzał i kolejny raz nogami interweniuje Nowicki.
38' (10:4) - Rychel po raz kolejny rehabilituje się za strzelonego samobója. Tym razem kapitan Hoist potężnie uderzył z dystansu i przy słupku zaskoczył Derylaka.

Gdyby zawodnicy Hoist Finance mieli lepiej nastawione celowniki, to wynik figurowałby zupełnie inny. Tak to mamy wysokie zwycięstwo debiutanta, który tym samym pokazuje, że zamierza walczyć zimą o najwyższe cele. Jak poradzi sobie Elektrotim w najbliższym spotkaniu grając z Kwiatami Prowansji? Czy zaś Rychel i spółka wyciągną wnioski z tej porażki i odkują się na AmReście?