11.01 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
( 2 : 1 )
Skład: Pisula, Buda, Kocaba, Langowski, Musiał, Adamczewski, Pisula, Galant, Runowicz
Skład: Wróbel, Seifert, Jaworski, Wącior, Mikołajec, Wącior, Mrowiec, Napierała
9' Marek Pisula
26' Przemysław Kocaba
28' Bartosz Musiał
34' Kamil Langowski
12' Dawid Mrowiec
14' Dominik Wącior
25' Marek Napierała
25' Dominik Wącior
29' Piotr Mikołajec
Zawodnik meczu: Przemysław Pisula (Mimo, że jego drużyna przegrała to gdyby nie jego interwencje, klęska ta byłaby zdecydowanie wyższa. Przemek przy straconych bramkach nie miał najmniejszych szans i wielokrotnie popisywał się świetnymi interwencjami. )

Drugą zimową edycję rozgrywek Wrocbal Olimpijski FC zainauguruje starcie drugoligowców, a także debiutantów pod balonem Olimpijskim, czyli Cloud FC i Kwiatów Prowansji. Pierwsi znani są w naszej lidze, głównie z wystepów we Wrocbalowej Lidze Biznesu. Drudzy z kolei debiutują, ale na pewno nie przestraszą się swojego przeciwnika. Bukmacherzy bardziej ochoczo stawiają na "Niebieskich", ale ekipa Tomasza Runowicza ogarnięta mgłą nieznajomości - może namieszać. Wiemy jedno - emocji na pewno nie zabraknie!

4' Bardzo wyrównana gra z obu stron, ale bez żadnych konkretów.
9' (0-1) - Strzał sprzed pola karnego Tomasza Runowicza - Krzysztof Wróbel broni nogami, ale wobec dobitki Marka Pisuli jest już bezradny. Tak pada więc pierwszy gol w II zimowej edycji Wrocbal Olimpijski FC.
11' Dawid Mrowiec przed szansą na gola, ale przegrywa pojedynek jeden na jeden z Przemysławem Pisulą. Po chwili ładnym zwodem Piotr Mikołajec mija obrońcę i strzela, ale znowu górą bramkarz KP.
12' Kamil Ansilewski popędził prawą stroną, ale okazał się gorszy od dobrze wychodzącego do niego Pisuli.
12' (1-1) - Mamy już remis. Kontra Cloud - dwóch na bramkarza. Mikołajec zagrywa do lepiej ustawionego Mrowca, który pewnym strzałem do pustej bramki daje wyrównanie w tym meczu - 1:1.
14' (2-1) - Dominik Wącior oddaje płaski strzał sprzed pola karnego i tym samym daje prowadzenie swojej drużynie. 2:1 dla Cloud!
16' Marek Napierała oddaje bardzo mocny strzał z prawej strony, który przed siebie odbija Pisula. Po chwili zamieszanie pod polem karnym Kwiatów Prowansji i z bliskiej odległości Napierała fatalnie pudłuje.
18' Marcin Galant uderza sprzed pola karnego i nieznacznie przenosi piłkę obok słupka. W odpowiedzi Szymon Wącior z dystansu, technicznie - obok słupka!
19' Indywidualny rajd Dominika Wąciora prawą stroną, po którym wycofuje piłkę na przedpole, a tam jest Napierała, którego strzał z pierwszej piłki ląduje na poprzeczce.
20' Mikołajec uderza na bramkę z ostrego kąta i jego strzał nogami broni.

23' Daleki wyrzut Wróbla, po którym Napierała przyjmuje piłkę, zgrywa ją w pole karne do Mrowca, który przegrywa pojedynek z świetnie ustawionym bramkarzem.
25' (3-1) - Napierała po krótko rozegranym aucie podwyższa prowadzenie na 3:1.
25' (4-1) - Dominik Wącior popędził prawą stroną i oddał precyzyjny strzał przy słupku, który zaskoczył Pisulę.
26' (4-2) - Przemysław Kocaba huknął z dystansu i tym samym zmiejszył dystans do rywala.
27' Kocaba staje przed szansą na kolejnego gola, ale trafia tylko i wyłącznie w golkipera.
28' (4-3) - Szybko rozegrany rzut rożny, piłka krótko rozegrana do Bartosza Musiała, który strzałem przy słupku zaskakuje Wróbla.
29' (5-3) - Piotr Mikołajec natychmiastowo odpowiada na trafienie Kwiatów Prowansji pewnym strzałem z bliskiej odległości.
30' Napierała mija dwóch rywali i oddaje strzał z ostrego kąta, który Pisula świetnie broni. Po chwili Ansilewski uderzył z dystansu po czym kolejną dobrą interwencją popisuje się Pisula.
34' (5-4) - Zamieszanie w polu karnym Cloud, piłka spada na przedpole do niepilnowanego Kamila Langowskiego, który uderzeniem z woleja, przy słupku, zdobywa gola kontaktowego.
38' Groźny strzał Runowicza z dystansu ląduje na bocznej siatce.

Pierwszy mecz sezonu i od razu pełen emocji. Cloud FC nieznacznie pokonało Kwiaty Prowansji i dobrze weszło w sezon. Team Runowicza płaci frycowe, ale nie ma się czego wstydzić, gdyż zaprezentował się nieźle, do końca mając szanse na zdobycz punktową. Niestety się nie udało i premierowych oczek trzeba będzie poszukać w nastepnym ligowym starciu, z Elektrotimem. Dawny IBM Blue natomiast zagra z kolejnym debiutantem NG Engineering.