23.03 godz. 22:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
3 : 3
( 3 : 3 )
Skład: Tyc, Pawlak, Tymieniecki, Nowotarski, Polak, Różalski
Skład: Ostek, Wejman, Winiarski, Bembenek, Dącer, Bałaga
10' Grzegorz Tymieniecki
11' Hubert Nowotarski
19' Grzegorz Tymieniecki
5' Radosław Dącer
10' Tomasz Bałaga
20' Michał Bembenek
Zawodnik meczu: Grzegorz Tymieniecki (Miał udział przy każdej zdobytej bramce przez swój zespół. Grzesiek co mecz prezentuje równy poziom, lecz jego mankamentem są nieustanne dyskusje z sędziami. Gdyby w dniu wczorajszym skupił się bardziej na grze, śmiało mógłby poprowadzić "WV" do triumfu.)

Spotkaniem, które zakończy II zimową edycją ligi Wrocbal Olimpijski FC będzie pojedynek dwóch drużyn, pewnych spadku, czyli debiutantów - 3M i Victorii Wrocław. Będzie to istny mecz o przysłowiową pietruszkę, ponieważ w razie wygranej z jednej ze stron - maksymalnie może ona zakończyć zmgania na dziesiątej lokacie. Faworytem tego spotkania będą gracze Jacka Nosewicza, którzy nie tylko ostatnio wygrali po długim okresie oczekiwania, ale przede wszystkim znajdują się wyżej w ligowej tabeli i nie trapią ich takie fatalne kłopoty kadrowe jak zawodników Krzysztofa Tyca. Ci ze względu na brak składu, już dwa razy oddali mecz walkowerem, ale wielokrotnie walczyli w sześciu. Jedni i drudzy będą chcieli godnie pożegnać zimę i pierwszą ligę - najlepiej zwycięstwem. Jak obie te ekipy zjawią się pod balonem w pełnych składach, to będziemy świadkami fantastycznych emocji. Oby to się ziściło!

1' Między słupkami "VW" w dzisiejszym spotkaniu oglądać będziemy Krzysztofa Tyca.
3' Uderzenie Pawła Polaka na rzut rożny paruje Łukasz Ostek.
5' (1-0) - Po zagraniu Macieja Winiarskiego precyzyjnym strzałem gola zdobywa Radosław Dącer.
7' Po obrońcy na rzut rożny wychodzi uderzenie Grzegorza Tymienieckiego.
9' Nieporozumienie Pawlaka z Nowotarskim i mamy aut dla 3M.
10' (2-0) - Będąc sam na sam z bramkarzem gola zdobywa Tomasz Bałaga.
10' (2-1) - Odpowiedź "Niebieskich" i po strzale Grzegorza Tymienieckiego mamy gola.
11' (2-2) - Po dograniu Tymienieckiego do wyrównania doprowadza Hubert Nowotarski.
13' Minimalnie chybiony strzał z dystansu Tomasza Bałagi.
15' Potężne uderzenie sprzed pola karnego Macieja Winiarskiego na rzut rożny odbija Krzysztof Tyc.
17' Bardzo nieudany strzał z dalszej odległości Nowotarskiego.
19' (2-3) - Dwójkowa akcja Huberta Nowotarskiego z Grzegorzem Tymienieckim i ten drugi pokonuje Łukasza Ostka.
19' Z linii bramkowej uderzenie Pawła Polaka wybija Maciej Winiarski.
20' (3-3) - Tuż przed gwizdkiem oznajmiającym przerwę do wyrównania doprowadza Michał Bembenek.
22' Uderzenie Błażeja Różalskiego po nodze obrońcy wychodzi na rzut rożny.
24' - Na boisku z bólu zwija się Michał Bembenek.
26' Z problemami uderzenie Mateusza Pawlaka broni Łukasz Ostek.
28' Z meta w bramkarza trafia Radosłąw Dącer, po chwili w słupek Tomasz Bałaga.
30' Mocno, ale niecelnie z daleka uderza Paweł Wejman.
32' Wysoko i baardzo niecelnie nad bramką uderza Błażej Różalski.
34' Nieudana próba z woleja Tomasza Bałagi.
36' W odpowiedzi obok bramki przelatuje uderzenie Mateusza Pawlaka.
38' Kolejny niecelny strzał gracza 3M, tym razem wysoko nad bramką uderza Bembenek.

W starciu "outsiderów" padł remis, który w zasadzie nie zmienia nic w układzie tabeli. Bramki oglądaliśmy tylko i wyłącznie w pierwszej odsłonie spotkania, po zmianie stron obie ekipy grały podmęczone, co przełożyło się w zerowe zdobycze bramkowe. Patrząc na osiągnięcia obu drużyn w edycjach na boiskach trafiastych, zajęte przez nich miejsca pod "balonem" są nielada rozczarowaniem... Obu drużynom dziękujemy za edycję zimową i serdecznie zapraszamy do startu w kolejnych odsłonach ligi Wrocbal.