21.03 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
M.W. Trade (ofc)
8 : 2
( 5 : 1 )
Skład: Mieczkowski, Tumulec, Rejentowicz, Czerniak, Orliński, Góra
Skład: Jędrysiak, Woźniak, Maj, Biegański, Bożek, Pastuła, Starzec, Biela, Ciupiński
5' Piotr Góra
8' Rafał Rejentowicz
34' Rafał Rejentowicz
1' Bartłomiej Biela
2' Bartłomiej Biela
6' Andrzej Ciupiński
10' Piotr Pastuła
18' Łukasz Bożek
28' Piotr Pastuła
37' Andrzej Ciupiński
40' Piotr Pastuła
Zawodnik meczu: Bartłomiej Biela (Bardzo dobry występ Bartka, który był niezwykle aktywny zarówno w ofensywie, jak i defensywie. W tej pierwszej formacji Biela dwukrotnie trafił do siatki i dwukrotnie asystował. Wyróżnienie należy się Piotrowi Pastule i Kamilowi Biegańskiemu. )

Nadzieje na brąz ma jeszcze jeden zespół i jest nim M.W.Trade, które ma lepszy bilans bezpośrednich starć z Fulanito i KPO z którymi obie potyczki wygrało. Trzy punkty dzielą "Trejderów" od najniższego stopnia podium, ale by na nim zasiąść trzeba ograć niewygodnego przeciwnika. Tym jest EPI Park Domaszczyn, które po dwóch ostatnich porażkach ma zamiar w końcu się odkuć i zapewnić sobie pewne utrzymanie. Tutaj nikt nogi odstawiać nie będzie, a każdy walczyć będzie o najmniejszy nawet centymetr boiska. Kibice już nie mogą doczekać się na pojedynki Tomasza Mieczkowskiego z Andrzejem Ciupińskim czy Bartłomieja Jędrysiaka z Rafałem Rejentowiczem? Kto będzie w nich górą? EPI znowu w okrojonym składzie, bez zmian!

1' (1:0) - Kamil Biegański podcina piłkę nad obrońcą EPI. Ta trafia do Barłomieja Bieli, który tyłem głowy pokonuje Tomasza Mieczkowskiego.
2' (2:0) - Piotr Góra popełnia fatalny błąd podając futbolówkę prosto pod nogi Bieli, a ten strzałem przy słupku podwyższa prowadzenie M.W.Trade!
5' - Piotr Góra za grę bez gwizdka zostaje ukarany żółtą kartką.
6' (3:0) - Andrzej Ciupiński wykorzystuje zamieszanie w polu karnym EPI i pakuje piłkę do siatki.
8' (3:1) - Rafał Rejentowicz strzałem sprzed pola karnego pokonuje Bartłomieja Jędrysiaka!
10' (4:1) - Tomasz Maj z autu zagrywa idealnie do niepilnowanego przed polem karnym Piotra Pastuły, który mocnym strzałem przy słupku.
14' Jarosław Orliński w tempo zagrywa do Piotra Góry, kótry z bliska trafia prosto w Bartłomieja Jędrysiaka.
16' Strzał Dariusza Tumulca z połowy boiska ląduje na słupku bramki M.W.Trade.
17' Biegański do Bieli, a ten uderza mocno, ale mininalnie niecelnie.
17' Ciupiński z bliska strzelając trafia w Mieczkowskiego.
18' Biela z dystansu - w słupek!
18' (5:1) - Niepewna interwencja Mieczkowskiego, pusta bramka i drogę do niej płaskim uderzeniem znajduje Łukasz Bożek!
20' Rejentowicz do Góry i ten strzałem z woleja trafia prosto w koszyczek bramkarzowi!
23' Strzał Góry z główki pewnie chwyta Jędrysiak.
26' Mocne uderzenie Góry przed siebie instynktownie zbija Jędrysiak.
28' (6:1) - Ładnie rozegrany rzut wolny przez "Żółtych". Biela wystawia piłkę Pastule, a ten pakuje ją do pustej bramki.
30' Po strzale Bożka piłkę zmierzającą do pustej bramki wybija Tumulec.
32' Góra huknął z dystansu i przeniósł piłkę nad poprzeczką!
33' Sprytne, płaskie uderzenie Rejentowicza sprzed pola karnego, instynktownie nogą broni Jędrysiak!
34' Ciupiński mija obrońcę i strzela, ale dobrą interwencją popisuje się Mieczkowski, zbijając piłkę do boku.
34' (6:2) - Rejentowicz precyzyjnym uderzeniem srzepd pola karnego, przy słupku zaskakuje Jędrysiaka.
35' Biegański z rzutu wolnego trafia wprost w Mieczkowskiego.
36' Płaski strzał Rejentowicza z lewej strony pewnie łapie Jędrysiak.
36' Ciupiński zabiera piłkę rywalowi i natychmiast strzela na bramkę, tak, że nogami instynktownie interweniuje Mieczkowski, zarzegnując tym samym niebezpieczeństwo.
37' (7:2) - Ciupiński podwyższa prowadzenie swojej drużyny i jest już definitywnie po meczu!
39' Słupek po strzale z dystansu w wykonaniu Miłosza Czerniaka!
40' (8:2) - Biela do Pastuły, który strzałem z bliska, przy słupku dokonuje dzieła zniszczenia.
40' Główka Orlińskiego przelatuje minimalnie nad poprzeczką.

Świetna pierwsza połowa w wykonaniu "Trejderów" ułatwiła odniesienie wysokiej wygranej nad osłabionym kadrowo przeciwnikiem. EPI chociaż się starało, to jednak nie potrafiło zaskoczyć dobrze dysponowanej drużyny Łukasza Bożka, która zwyciężając sięga po brązowe medale na koniec sezonu. "Zielono-biali" utrzymanie już mają, ale nie jest to dla nich szczyt marzeń. Dla obu drużyn był to ostatni mecz w II zimowej edycji rozgrywek Wrocbal Olimpijski FC. Za uczestnictwo serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach, zarówno tych zimowych jak i wiosennych i jesiennych.