21.03 godz. 20:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Kędzierski, Stachura, Nakielski, Kras, Matuszyk, Rejmer, Brzęczek, Moskal
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Kuśmierz, Rasel, Kahlert, Pastuszka, Dubiel, Kokociński, Rabel, Kokociński
13' Tomasz Moskal
14' Tomasz Moskal
16' Tomasz Moskal
22' Tomasz Moskal
30' Tomasz Moskal (Rzut karny)
33' Krystian Stachura
36' Tomasz Moskal
37' Grzegorz Kędzierski
39' Krystian Stachura
4' Michał Rabel
14' Michał Rabel
25' Marcin Kokociński
Zawodnik meczu: Tomasz Moskal (Tomek niemalże w pojedynkę rozprawił się z Ogrodomanią. Moskalowi w tym meczu wychodziło praktycznie wszystko. Napastnik Speca strzelił sześć bramek. Z drużyny pokonanych trzeba wyróżnić Marcina Kokocińskiego. )

Żeby Spece sięgnęły po tytuł mistrzowski muszą nie tylko liczyć na to, że Dynamo pokona Moico, ale również ograć najbliższego przeciwnika, jakim jest walczące o brązowy medal - KP Ogrodomania. Drużyna Grzegorza Kędzierskiego w ostatnich kolejkach zanotowała regres formy i sezonową zadyszkę, która praktycznie może pozbawić ich tytułu mistrzowskiego. "Ogrodnicy" na pewno będą chcieli wziąć przykład z EPI czy Fulanito i zabrać punkty potentatowi. Są ku temu ogromne przesłania i nawet bukmacherzy śmiało stawiają na "Niebieskich", którzy ostatnie pięć spotkań z rzędu wygrali. Który duet napastników poniedziałkowego wieczoru da zwycięstwo swojej drużynie? Jakub Rejmer z Tomaszem Moskalem, czy Marcin Kokociński z Michałem Rabelem? Czas pokaże!

2' Kąśliwy strzał Michała Rabela przelatuje obok dalszego słupka bramki przeciwników.
3' Słupek po płaskim strzale Jakuba Rejmera.
4' (1:0) - Ładna klepka KPO i w sytuacji sam na sam z Grzegorzem Kędzierskim nie myli się Rabel. Mamy otwarcie wyniku!
6' Damian Kokociński z autu zagrywa do Rabela, a uderzenie z woleja tego drugiego - przelatuje minimalnie obok bramki.
6' Przemysław Matuszyk do Rejmera, a ten z bliskiej odległości przenosi piłkę nad poprzeczką.
8' Uderzenie z woleja Tomasza Moskala fenomenalnie na rzut rożny zbija Rafał Resel.
9' Mocne uderzenie Rejmera po rozegraniu rzutu rożnego, przed siebie odbija Resel!
11' Mocny płaski strzał Krasa pewnie łapie Resel!
13' (1:1) - Rejmer z autu zagrywa w pole karne do Moskala, który idealnym uderzeniem przy słupku pokonuje Resela!
14' (1:2) - Moskal dostaje piłkę na pole karne i strzałem z powietrza pokonuje Resela!
14' - Rabel fauluje Kędzierskiego i zostaje ukarany żółtą kartką.
16' (1:3) - Kras ostro centruje piłkę w pole karne, a tam nogę dostawia Moskal i tym samym kompletuje hattricka!
17' Uderzenie Marcina Kokocińskiego z prawej strony świetnie broni Kędzierski.
18' Marcin Kokociński z rzutu wolnego trafia w mur!
19' Rabel do Nagrodkiewicza ten do M.Kokocińskiego, którego strzał głową przelatuje obok bramki.
22' Strzał Rabela zamienia się w podanie do Nagrodkiewicza, który z pola karnego uderzając trafia wprost w Kędzierskiego.
22' (1:4) - Kras huknął z dystansu. Resel z trudem przed siebie odbija piłkę, a Moskal ją sięga i z woleja podwyższa prowadzenie swjej drużyny.
23' Niepewna interwencja Kędzierskiego po strzale Damiana Kokocińskiego. Wcześniej świetna parada Kędzierskiego po istnej bombie Rabela!
25' (2:4) - Marcin Kokociński oddaje mocny strzał z ostrego kąta, który przy krótszym słupku wpada do siatki obok zaskoczonego Kędzierskiego!
26' - Fatalna kontuzja Marcina Kokocińskiego, prawdopodobnie skręcenie kostki, nie ujrzymy już tego zawodnika w tym meczu!
28' Uderzenie Rabela z lewej strony ląduje na bocznej siatce.
30' (2:5) - Zagranie piłki reką w polu karnym przez obrońce "Niebieskich" i mamy rzut karny. Pewnym jego egzekutorem Moskal!
31' Strzał Nagrodkiewicza sprzed pola karnego przelatuje minimalnie obok słupka!
32' Kolejna próba Nagrodkiewicza i dobrą interwencją popisuje się Kędzierski.
33' (2:6) - Szybka kontra Speca. Matuszyk do Stachury na wolne pole, a ten z bliska pakuje piłkę do siatki.
34' Potężny strzał Rabela na raty łapie Kędzierski.
36' (2:7) - Nakielski z rzutu wolnego zagrywa do Moskala, który zdobywa szóstego gola w tym spotkaniu!
37' - Kędzierski fauluje poza polem karnym Rabela i zostaje ukarany żółtą kartką.
38' Poprzeczka po strzale Rabela!
39' - Stachura fauluje rywala i zostaje ukarany żótłą kartką.

Do kontuzji Marcina Kokocińskiego byliśmy świadkami ogromnych emocji i sprawa tego, kto zwycięży wcale nie była łatwa. Jednakże potem cała gra KPO się posypała i doświadczony Spec to wykorzystał - wysoko zwyciężając. Zwycięstwo pozwoliło ekipie Grzegorza Kędzierskiego wrócić na fotel lidera i teraz czekają na ruch Moico, które musi przegrać z Dynamem Wrocław, aby "Spece" mogli sięgnąć po złoto. Team Roberta Jakiela chociaż walczył, to przegrywając stracił szansę na medale i sezon zakończy w najlepszym wypadku na miejscu czwartym. Dla obu drużyn był to ostatni mecz w II zimowej edycji rozgrywek Wrocbal Olimpijski FC. Za uczestnictwo serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach, zarówno tych zimowych jak i wiosennych i jesiennych.