18.03 godz. 20:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
5 : 7
( 3 : 4 )
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Kuśmierz, Jastrzębski, Rasel, Kahlert, Pastuszka, Dubiel, Kokociński, Rabel, Kokociński
Skład: Mieczkowski, Peciak, Cisło, Tumulec, Rejentowicz, Czerniak
2' Marcin Kokociński
8' Damian Kokociński
13' Michał Rabel
19' Damian Kokociński
31' Marcin Kokociński
33' Michał Rabel
38' Damian Kokociński
4' Łukasz Nadgrodkiewicz (Gol samobójczy)
15' Dariusz Tumulec
17' Michał Cisło
34' Rafał Rejentowicz
37' Michał Cisło
Zawodnik meczu: Damian Kokociński (Motor napędowy ataków "KPO", był nie do zatrzymania przez defensywę rywali. Damian spotkanie to zakończył z trzema trafieniami. Na wyróżnienie zasługuje również Michał Rabel.)

Na medale bardzo realne szanse mają i liczą z całych sił zawodnicy KP Ogrodomania i M.W.Trade. Pierwsi zmierzą się w ramach 10 tygodnia z nieprzewidywalnym EPI Park Domaszczyn. Ekipa Jakuba Rogalskiego w tym sezonie pokazała już, że w piłkę grać potrafi i nie przestraszy się nikogo. Rafał Rejentowicz i spółka jako pierwsi ograli nieskalanego stratą ani jednego punktu - lidera - FC Spec, ale przez to, że grają w ostatnich tygodniach, w kratkę, ich szanse na najwyższe lokaty w rozgrywkach - są już raczej znikome. EPI ma obecnie punkt przewagi nad strefą spadkową i musi wygrać, aby się od niej oddalić na bezpieczny dystans. Szykuje nam się bardzo ciekawy mecz, ponieważ KPO jest na fali, o czym świadczy seria 4 zwycięstw z rzędu. Tutaj nikt nie będzie odstawiał nogi, a każdy będzie walczył do ostatniej kropli potu. Starnia którego zespołu okażą się bardziej efektywne? Który z supersnajperów będzie bohaterem swojej drużyny - Michał Rabel z "Niebieskich" czy Rafał Rejentowicz z "Zielonych"?

2' (0-1) - Indywidualna akcja Marcina Kokocińskiego kończy się strzałem na bramkę, po którym piłka odbija się od poprzeczki i zatrzymuje w siatce.
4' (1-1) - Po uderzeniu Rejentowicza piłka trafia w Łukasza Nagrodkiewicza i mamy gola samobójczego.
6' - Groźnie wyglądającego urazu nabawił się Szymon Jastrzębski i to może być koniec zawodów dla gracza "KPO".
8' (1-2) - Po dograniu z autu bramkę zdobywa Damian Kokociński.
10' Bez trudu uderzenie Marcina Kokocińskiego broni Tomasz Mieczkowski.
12' Seria strzałów graczy w niebieskich koszulkach i raz po raz swój zespół ratuje Tomasz Mieczkowski.
14' (1-3) - Strzałem głową bramkarza pokonuje Michał Rabel, po tym uderzeniu futbolówka odbija się jeszcze od słupka i ląduje w siatce.
15' (2-3) - Między nogami bramkarza gola zdobywa Dariusz Tumulec.
16' Pojedynek z bramkarzem przegrywa Michał Cisło i mamy rzut rożny dla EPI.
17' (3-3) - Dogranie z rzutu rożnego Miłosza Czerniaka strzałem z dystansu na gola zamienia Michał Cisło.
19' (3-4) - Z autu Michał Rabel zagrywa do Damiana Kokocińskiego, który uderzeniem z pierwszej piłki nie daje szans Mieczkowskiemu.
20' Uderzenie z rzutu wolnego Rafała Rejentowicza do boku zbija Rafał Rasel.
22' Mocno, ale niecelnie zza pola karnego uderza Michał Cisło.
24' Strzał Marcina Kokocińskiego na rzut rożny paruje Tomasz Mieczkowski.
26' Do wyrównania starają się gracze EPI, lecz nie potrafią znaleźć sposobu na ponowne pokonanie Rasela.
28' Marcin Kokociński strzałem z ostrego kąta starał się zaskoczyć Mieczkowskiego, lecz górą goalkeeper EPI.
30' Najpierw uderzenie Rabela broni bramkarz, a poprawkę
31' (3-5) - Łukasz Nagrodkiewicz idealnym podaniem obsługuje Marcina Kokocińskiego i mamy gola dla "Niebieskich".
33' (3-6) - Drugą bramkę w tym spotkaniu zdobywa Michał Rabel.
34' (4-6) - Technicznym uderzeniem zza pola karnego bramkę zdobywa Rafał Rejentowicz.
36' Efektownym lobem z rzutu wolnego bramkarza starał się zaskoczyć Michał Cisło, lecz niewiele się pomylił.
37' (5-6) - Mierzonym strzałem z rzutu wolnego gola zdobywa Michał Cisło.
38' (5-7) - Po minięciu rywala nie do obrony uderza Damian Kokociński i chyba mamy po meczu!

"Niebiescy" nie rezygnują z walki o medale i po ograniu EPI nadal pozostają w grze o brązowe krążki. Po raz kolejny kłopoty kadrowe nękały drużynę "z Domaszczyna", która przez całe spotkanie radzić musiała sobie bez zmienników - efektem czego, była porażka z wyżej notowanym rywalem. "Zieloni" w przyszłym tygodniu stoczą bój z M.W.Trade, natomiast Ogrodomanię czeka arcytrudny pojedynek ze Specami.