18.03 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
7 : 5
( 3 : 3 )
Skład: Greczyło, Madera, Piwowarczyk, Andrzejewski, Majak, Ragan
Skład: Ostek, Winiarski, Bembenek, Dącer, Ziobrowski, Bałaga, Nosewicz, Dzwonek, Kiełkowski
10' Michał Piwowarczyk
10' Marcin Majak
11' Michał Piwowarczyk
28' Marcin Majak
40' Marcin Majak
10' Tomasz Ziobrowski
16' Michał Bembenek
18' Tomasz Bałaga
25' Tomasz Ziobrowski
27' Maciej Winiarski
29' Łukasz Ragan (Gol samobójczy)
36' Tomasz Bałaga
38' Maciej Winiarski
Zawodnik meczu: Tomasz Bałaga (Zdobył bramkę wyrównującą, która odmieniła losy tego pojedynku! W kolejnych minutach dawał bardzo dużo swojej drużynie w akcjach ofensywnych, co ponownie zakończył wpisaniem się na listę strzelców.)

Przegrywając w minionym tygodniu dowiedzieliśmy się, że debiutant 3M - żegna się z pierwszą ligą. Drużyna Jacka Nosewicza będzie chciała pożegnać się z nią z godnością i to najlepiej, punktując w dwóch ostatnich spotkaniach. Pierwsza okazja, by przełamać długą serię bez zdobytego oczka, nadaży się, gdy zespół ten podejmie innych walczących o życie - Old Blue Angels. "Anioły" również nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych, ale o ile na 3M nikt nie liczył, to jednak ich przeciwnicy mieli bić się o medale na koniec sezonu. W OBA jedynie Marcin Majak trzyma należyty poziom, ale sam nie jest w stanie wygrywać ligowych potyczek. Z Tomaszem Bałagą i jego kolegami, Majak może brylować i pomóc "niebiesko-białym" praktycznie zapewnić sobie utrzymanie w lidze. Liczymy na dobre widowisko, w którym losy tego, kto zwycięży będą toczyć się do ostatniego gwizdka sędziego.

2' Z trudem i "na raty" uderzenie Jacka Nosewicza broni Tomasz Greczyło.
4' Nieudany strzał Nosewicza i grę od własnej bramki wznowi Greczyło.
5' Próbę Jacka Dzwonka na rzut rożny odbija Greczyło.
7' Przewagę nad rywalem mają zawodnicy 3M, lecz nie potrafią jej udokumentować trafieniami.
10' (1-0) - Dalekie zagranie z autu Macieja Winiarskiego na gola uderzeniem głową zdobywa Tomasz Ziobrowski.
10' (1-1) - Krótko trwała radość "Białych", gdyż błyskawicznie do wyrównania doprowadza Michał Piwowarczyk.
10' (1-2) - Po dograniu Michała Piwowarczyka bramkę zdobywa Maricn Majak.
11' (1-3) - Strzałem z prawego skrzydła drugą bramkę dzisiejszego wieczoru zdobywa Michał Piwowarczyk.
13' Po zabójczych dwóch minutach tempo meczu nieco opadło...
15' Nieporozumienie Andrzejewskiego i Greczyło i mało zabrakło, abyśmy mieli trafienie samobójcze.
16' (2-3) - W zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachowuje się Michał Bembenek i 3M "łapie" kontakt.
18' (3-3) - Do wyrównania doprowadza Tomasz Bałaga.
19' Minimalnie chybiony strzał z dystansu Jacka Nosewicza i mamy aut bramkowy dla "Aniołów".
22' Bardzo nieudany strzał z pierwszej piłki Marcina Majaka.
24' Potężną bombę zza pola karnego Michała Piwowarczyka z trudem broni Łukasz Ostek.
25' (4-3) - Uderzenie z dystansu Tomasza Ziobrowskiego po rękach bramkarza wpada do siatki.
26' Starcie sam na sam z Ostkiem przegrywa Marcin Majak.
27' (5-3) - Prowadzenie swojego zespołu podwyższa Maciej Winiarski.
28' (5-4) - Marcin Majak uderzeniem w samo okienko pokonuje bezradnego Łukasza Ostka.
29' (6-4) - Uderzenie rywala broni Tomasz Greczyło, futbolówka wpada pod nogi Łukasza Ragana i po niefortunnej interwencji mamy trafienie samobójcze.
31' Kolejna świetna interwencja Tomasza Greczyło tym razem po strzale Tomasza Bałagi.
33' Zbyt lekko na bramkę uderza Andrzej Madera i futbolówkę bez trudu chwyta Łukasz Ostek.
36' (7-4) - Pojedynek o górną piłkę z Nosewiczem przegrywa Ragan, futbolówka spada pod nogę Tomasza Bałagi i po uderzeniu z pierwszej piłki chyba mamy po meczu!
38' - Żółta kartka dla Macieja Winiarskiego za przerwanie korzystnej akcji swojego rywala.
40' (7-5) - W ostatniej akcji spotkania hattricka kompletuje Marcin Majak.

Zdegradowani "Biali" ograli walczące o ligowy byt "Anioły". Rezultat ten śmiało można uznać za nielada sensację. "OBA" na zakończenie sezonu zmierzy się z Asplexem i zwycięzca tego starcia utrzyma się w pierwszej lidze. 3M natomiast zmagania pod "balonem" zakończy potyczką z Victorią Wrocław.