16.03 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Jędrysiak, Biegański, Bożek, Pastuła, Starzec, Biela, Ciupiński
Skład: Siabro, Halai, Salo, Prymachenko, Shevchenko, Strinada
6' Piotr Pastuła
19' Łukasz Bożek
20' Łukasz Bożek
20' Andrzej Ciupiński
30' Piotr Pastuła
31' Robert Starzec
16' Nazar Halai
17' Nazar Halai
34' Vasil Salo
Zawodnik meczu: Bartłomiej Jędrysiak (Nie tylko pewnie bronił, a także zanotował dwie asysty. Przy jednej z nich mało brakowało, aby sam wpisał się na listę strzelców, lecz zmierzającą futbolówkę do bramki musnął kolega z zespołu.)

M.W.Trade podejmą pewne degradacji Dynamo Wrocław. Te w ostatnich kolejkach gra poniższej oczekiwać i odbija się to na frekwencji wśród zawodników. Tutaj już nikt nie wierzy w utrzymanie i jak "Obcokrajwocy" za rok również zdecydują się występować w naszej lidze, to będą musieli walczyć na poziomie drugiej ligi. "Bordowych" w przedostatniej kolejce sezonu czeka niezwykle ciężkie zadanie, pokonania walczących o brązowe medale "Trejderów". Ostatnio Ci zanotowali wpadkę z Asplexem i może to być przykład dla zespołu rodem z wrocławskiej C-klasy, na to, że da się pokonać faworyta. W Dynamie musi jednak wszystko działać jak należy, a przede wszystkim - kadra nie może być wąska, tak jak to bywało ostatnio. Duet Nazar Halai - Ivan Shevchenko jest wstanie zaskoczyć każdego rywala, ale czy powiedzie swój zespół do długo oczekiwanej wygranej? Będzie musiał stawić czoła innej bramkostrzelnej parze napastników - Łukasz Bożek-Andrzej Ciupiński. Czy zobaczymy pojedynek świetnych snajperów i ogromne emocje z nim związane? Czy jednak potentat "spuści" swojego adwersarza do niższej klasy rozgrywkowej, a samemu przybliży się ku medalowi?

3' Jak narazie spotkanie toczy się w środkowej strefie boiska, a żadna z drużyn nie zagroziła poważnie bramce rywala.
6' (0-1) - Wynik tego meczu otwiera Piotr Pastuła.
8' Dogodną sytuację swojego zespołu niecelnym uderzeniem marnuje Shevchenko.
10' Bardzo niecelnie z własnej połowy uderza Bartłomiej Biela.
12' Zablokowany strzał z dystansu Ivana Shevchenko.
14' - Na boisku z bólu zwija się Vasil Salo.
16' (1-1) - Pojedynek z wychodzącym bramkarzem wygrywa Nazar Halai i mamy remis!
17' (2-1) - Błąd Pastuły wykorzystuje Nazr Halai i to teraz Dynamo obejmuje prowadzenie.
19' (2-2) - Strzałem z "dużego" palca do wyrównania doprowadza Łukasz Bożek.
20' (2-3) - Kolejne trafienie Bożka i teraz prowadzenie obejmują "Trejderzy".
20' (2-4) - Dalekie wybicie nogą z własnej bramki Bartłomieja Jędrysiaka i piłkę do siatki kieruje Andrzej Ciupiński.
22' Bez trudu uderzenie Halaiego chwyta Jędrysiak.
24' Kopia akcji z 20 minuty spotkania, lecz tym razem po dograniu Jędrysiaka nad bramką uderza Ciupiński.
26' Strzał Prymachenko na rzut rożny odbija obrońca M.W.Trade.
28' Nazar Halai przegrywa stracie z Bartłomiejem Jędrysiakiem.
30' (2-5) - Mocnym uderzeniem po długim rogu bramkę zdobywa Piotr Pastuła.
31' (2-6) - Kolejna asysta Bartłomieja Jędrysiaka, który dalekim wyrzutem uruchomił Roberta Starca, a ten głową pokonał bezradnego Strinada.
33' Mocne uderzenie zza pola karnego Ivana Shevchenko i futbolówkę na rzut rożny paruje Jędrysiak.
34' (3-6) - Po dograniu z rzutu rożnego Viacheslava Prymachenko bramkę zdobywa Vasil Salo.
36' Z łatwością strzał Prymachenko chwyta Bartłomiej Jędrysiak.
38' Nieudane uderzenie przewrotką Viacheslava Prymachenko i mamy aut bramkowy.

Bez najmniejszych problemów team Łukasza Bożka ograł grającą bez zmian ekipę Dynama i nadal jest w walce o brązowe medale na zakończenie sezonu. Jednak, aby tak się stało należy w następnym spotkaniu pokonać nieobliczalne EPI Park Domaszczyn, zaś zdegradowani "Bordowi" będą musieli "stawić czoła" walczącemu o złoto Moico.