11.03 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
M.W. Trade (ofc)
2 : 2
( 1 : 1 )
Skład: Kwiecień, Gąsowski, Ibowicz, Gawziński, Lechowski, Garbarczyk, Żarecki
Skład: Jędrysiak, Borowski, Biegański, Bożek, Starzec, Biela, Ciupiński, Różewicz
17' Rafał Garbarczyk
27' Patryk Gawziński
40' Patryk Gawziński
11' Andrzej Ciupiński
15' Tobiasz Borowski
25' Bartłomiej Biela
Zawodnik meczu: Marcin Żarecki (Wyśmienitymi interwencjami utrzymał swoją drużynę "w grze". Gdyby nie jego dobra postawa przez cały mecz bramka z 40 minuty była by trafieniem pocieszenia, a nie dającym punkt.)

Nadspodziewanie dobrze radzi sobie M.W.Trade, które ostatnio zadomowiło się na najniższym stopniu podium i nie zamierza go nikomu oddawać. "Trejderzy" śrubują dobrą serię - trzech zwycięstw z rzędu i będą chcieli ją podtrzymać grając z rywalem, który przez długi czas okupował pozycję challengera, ale po serii niepowodzeń - rychle z niej spadł. Mowa o Asplexie, który plasuje się obecnie na ósmej lokacie w stawce i ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Duża w tym zasługa kłopotów ze znalezieniem nominalnego bramkarza oraz słabszej formy Bartłomieja Tendaja i Rafała Garbarczyka. Jeżeli Ci zawodnicy w końcu się przebudzą, to "Acerowcy" wrócą do łask. Czy duet "Zielonych" będzie równorzędnym przeciwnkiem dla zabójczego duetu Trade - Łukasz Bożek-Andrzej Ciupiński? Zobaczymy.

4' Strzał Ciupińskiego przy slupku fenomenalnie broni bramkarz.
7' Rośnie przewaga M.W. jednak bez potwierdzenia bramkowego.
11' Znów świetnie w bramce spisuje się Żarecki.
11' (1:0) Nie udało się z gry strzelić z gry, to wpadło po stałym fragmencie gry. Ciupiński w samo okienko.
15' Asplec będzie grał w przewadze. Żółtą kartką ukarany Borowski, za niesportowe zachowanie.
17' (1:1) Garbarczyk daje remis Asplexowi. Mocne uderzenie z dystansu znajduje drogę do siatki i gra w przewadze przyniosła oczekiwany rezultat.
18' Ciupiński tafia w poprzeczkę uderzając z ostrego kąta.
24' Dobrego podania starca nie zamyka Różewicz, a była doskonała okazja.
25' (2:1) Kolejny rzut wolny i tym razem Biela, po rykoszecie daje ponowne prowadzenie żółtym.
26' Ciupiński w słupek. Rośnie przewaga M.W.
27' Za grę bez gwizdka kartką ukarany Gawziński. Po chwili znów Różewicz nie sięga piłki. Tym razem głową.
34' Piłka dosłownie zatrzymała się na poprzeczce odbijając się na niej kilka razy. Nie spadła jednak pod nogi żadnego z graczy żótych i sytuacje uspokoił bramkarz.
36' Garbarcyk dostał idealną piłkę na drugi metr jednak źle zabrał się do uderzenia, przewrócił się na niej i leżąc nie był w stanie pokonać golkipera.
40' (2:2) Garbarczyk zagrywa z rogu po ziemi do Gawzińskiego i ten z linii pakuje piłkę do siatki. Po chwili arbiter Niciński kończy mecz.

Emocje do końca, gol w ostatnich sekundach, walka i kilka efektownych zagrań. Tak można podsumować ten mecz. Z remisu bardziej ucieszą się gracze Asplexu, bo to M.W. przeważało.