11.03 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
3 : 1
( 1 : 1 )
Skład: Białecki, Tutak, Bembenek, Dącer, Ziobrowski, Bałaga
Skład: Serwatka, Zawisza, Guźniczak, Guźniczak, Procyszyn, Janik, Nowakowski
17' Łukasz Nowakowski (Gol samobójczy)
3' Damian Serwatka
21' Damian Serwatka
31' Michał Guźniczak
Zawodnik meczu: Damian Serwatka (Po takim meczu ciężko wybrać MVP, dlatego tytuł trafia w ręce najskuteczniejszego strzelca. Aktywny z przodu, polował na bramki, uderzając z różnych pozycji. Udało się dwa razy.)

Wicelider - Moico z całych sił będzie trzymać kciuki za WSOWLąd, ale same najpierw musi ograć zamykające tabelę - 3M. Przed drużyną Jacka Nosewicza rysuje się ostatnia szansa na to, żeby włączyć się do walki o utrzymanie i jak nie zdobędzie ona punktów z Marcinem Janikiem i jego kolegami - to z hukiem spadnie z ligi. Faworytem tego spotkania jest ekipa Pawła Dobosza, ale musi za przestrogę wziąć ostatni mecz Speca, który również był faworytem grając z EPI, ale jednak przegrał, ponieważ w piłce nożnej, dopóki futbolówka pozostaje w grze - wszystko jest możliwe.

3' (1:0) Serwatka daje prowadzenie Moico po płaskim uderzeniu w dlugi róg bramki.
4' Bałaga trafia w słupek, poprawka niecelna.
6' Zawisza uderza z własnej połowy i trafia... w poprzeczkę.
12' Moico gra pozycyjnie, 3M czeka na kontry, jednak obie te taktyki nie przekładają się narazie na sytuacje bramkowe.
17' (1:1) Okres wyrównanej gry nie zapowiadał bramki. Niegroźny strzał gracza 3M przecina Nowakowski i trafia do własnej siatki.
20' - Koniec pierwszej połowy. Niewiele emocji w pierwszej połowie. Arbiter Niciński kończy pierwsze, nudnawe, 20 minut meczu.
21' (2:1) Z przytupem zaczyna Moico. Znów serwatka w podobnej sytuacji jak z trzeciej minuty spotkania ze spokojem, po ziemi, pokonuje golkipera 3M.
22' Janik uderza precyzyjnie jednak bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczka.
24' Sędzia po raz pierwszy przewywwa gwizdkiem grę po faulu. To doskonale obrazuje przebieg spotkania.
27' Zawisza po raz kolejny strzela z okolic połowy boiska. Tym razem fenomenalnie bramkarz 3M.
30' Janik próbuje lobować bramkarza, jednak uderza zdecydowanie za wysoko.
31' (3:1) Guźniczak do Guźniczaka i gol. Tak to wyglądało w skrócie. A konkretniej to górną piłkę od bramki posłał Zbigniew a jego syn Michał dopełnił formalności.
32' Bałaga znów w słupek, a dobitkę wyśmienicie blokuje golkiper.
35' 3M próbuje grać długie górne piłki jednak bez efektu. Większość z podań trafia w ręce bramkarza białych.
37' 3M traia do siatki jednak piłka po uderzeniu z autu nie dotyka nikogo i gre wznowi golkiper.
38' Serwatka poluje na hattricka, jego strał blokują obrony, a po chwili wysoko nad poprzeczką. Na szczęście nie są to wrocbalowe rozgrywki na Kuźnikach bo już szukalibyśmy futbolówki w krzakach.

Iście piknikowy mecz. Działo się niewiele, faworyt wygrał nie tracąc za dużo sił i dopisał kolejne punkty do swojego konta. Gole zdobywali dziś tylko gracze Moico, a mimo to nie zachowali czystego konta, ot paradoks.