11.03 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Halai, Salo, Prymachenko, Shevchenko, Poltoratskiy, Strinada
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Jastrzębski, Rasel, Kaczmarczyk, Rabel, Kokociński
28' Nazar Halai
40' Ivan Shevchenko
6' Łukasz Nadgrodkiewicz
10' Michał Rabel
29' Marcin Kokociński
32' Michał Rabel
33' Szymon Jastrzębski
35' Marcin Kokociński (Rzut karny)
37' Marcin Kokociński
39' Marcin Kokociński
40' Marcin Kokociński
Zawodnik meczu: Rafał Rasel (Nie byłoby okazałej wygranej ze zmęczonym rywalem gdyby nie świetna postawa bramkarza. Swoimi interwencjami pozbawił graczy Dynama chęci do gry, bo bronił fenomenalnie nawet w sytuacjach w których powinien skapitulować.)

W gazie jest również KP Ogrodomania, który będzie chciał zanotować kolejne niezbędne oczka potrzebne do wskoczenia na ligowe podium. O takowe drużyna Roberta Jakiela zagra ze słabo grającym Dynamem Wrocław. "Obcokrajowcy" co prawda nie grają źle, ale nie potrafią swojej postawy na boisku zbalansować. Kuleje u nich mocno defensywa i jeżeli w niej się nie poprawią to spadną z ligi. Defensywa nie jest również mocną stroną KPO, ale Ci w ostatnich kolejkach nadrabiają te braki - dobrym graniem w ofensywie, w której bryluje Michał Rabel. Czy Nazar Halai lub Ivan Shevchenko rzucą wyzwanie supersnajperowi "Niebieskich" i będziemy świadkami fantastycznego widowiska? Przekonamy się!

4' Dwa groźne strzały Shevchenki. Pierwszy trafia w słupek, drugi wyśmienicie wybija bramkarz.
5' Do wstrzelonej z rzutu rożnego piłki nie sięga Poltoratskiy.
6' (1:0) Rabel do Nadgrodkiewicza i ten otwiera wynik spotkania.
8' Cuda w bramce zaczął wyczyniać Rasel. Dwa razy uderzał Halai i dwa razy świetnie golkiper błękitnych.
10' (2:0) Na raty trafia Rabel. Pierwsze uderzenie blokuje bramkarz, wobec dobitki bezsilny.
15' Kolejne próby graczy Dynama, kończą w rękawicach bramkarza. Dwa groźne strzały nie zrobily wrażenia na Raselu.
18' KPO cofnięte do defensywy jednak skutecznie odpierają ataki rywala.
21' Jastrzębski dobrze wychodzi do główki jednak jego strzał i dobitkę bardzo ładnie broni Strinada.
22' Kokociński z dystansu potężnie w słupek.
28' (2:1) Halai dopada do piłki odbitej przez bramkarza po strzale Shevchenki i ze stoickim spokojem trafia bramkę kontaktową.
29' Salo ciągnie wychodzącego na dobrą pozycję Rabela i sędzia wyjmuje żółty kartonik.
29' (3:1) Kokociński bezpośrednio z rzutu wolnego.
32' (4:1) Kokociński podaje do Rabela i mamy podwyższenie wyniku.
33' (5:1) Jastrzębski kontynuujestrzelaninę KPO.

34' Dwa razy fenomenalnie bramkarz Dynama, ale jeden z obrońców zagrywa ręką w polu karnym i mamy "jedenastkę".
35' (6:1) Rzut karny na bramkę zamienia Kokocińśki.
37' (7:1) Kokociński pokazuje swoją uniwersalność. Tym razem z główki pokonuje rywala po rzucie rożnym.
39' (8:1) Dynamo wyraźnie opadło z sił co wykorzystuje oczywiście... Kokociński. Uderza po długim rogu, bramkarz bez szans.
40' (8:2)Shevchenko uderza pod murem i między nogami bramkarza. Ładny gol na otarcie łęz.
40' (9:2) Kokociński postanowił że ostatnie słowo będzie należeć do niego

Mecz wyrównanych drużyn w którym o wyniku zaważyła liczebność kadrowa. Świetna postawa bramkarza KPO w połączeniu z malejącymi siłami graczy Dynama, a co za tym idzie większą swobodą błękitnych dały wygraną. bordowi nie zasłużyli na taki wymiar kary, ale swietne 10 minut w ofensywie rozegrał Kokociński, który był w końcówce bezlitosny dla rywali.