09.03 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
( 3 : 3 )
Skład: Mieczkowski, Peciak, Cisło, Tumulec, Dudzik, Rejentowicz, Czerniak, Orliński, Góra
Skład: Gawłowski, Rumin, Czarnecki, Stasiak, Zając, Dudek, Mosiej, Polski
7' Paweł Dudzik
12' Jarosław Orliński
19' Jarosław Orliński
23' Rafał Rejentowicz
30' Piotr Góra
36' Jarosław Orliński
12' Adam Mosiej
13' Piotr Zając
15' Adam Mosiej
35' Marcin Stasiak
37' Adam Mosiej
38' Marcin Stasiak
39' Marcin Stasiak
Zawodnik meczu: Marcin Stasiak (Bardzo aktywny przez całe spotkanie, to on dał sygnał do walki i dzięki jego bramkom udało się odwrócić losy meczu i zwyciężyć. Marcin strzelił hattricka. Wyróżnić należy również Jarosława Orlińskiego i Adama Mosieja. )

Bardzo fascynująco zapowiada się starcie dwóch ekip, które w ostatnim czasie są na fali. Są to EPI Park Domaszczyn i Fulanito. Ci pierwsi w ostatnich pięciu meczach zanotowali aż cztery wygrane. Drudzy w pięciu potyczkach zdobyli o jeden punkt więcej. Obaj Ci rywale mają bardzo realne szanse na medale, ale nie mogą już tracić punktów, bo te marzenia pękną jak bańka mydlana. Bezpośrednie starcie na pewno będzie emocjonujące i zobaczymy w nim wiele boiskowej walki. Kto z niej wyjdzie jednak zwycięsko? Który z zawodników poprowadzi swój zespół do końcowego triumfu? Marcin Stasiak, Rafał Rejentowicz, a może ktoś inny? Boisko wszystko zweryfikuje!

2' Marcin Stasiak staje przed szansą na gola otwierającego wynik spotkania, ale po uprzedzeniu bramkarza, futbolówkę przed linią bramkową zatrzymał obrońca EPI.
3' Rafał Rejentowicz w tempo zagrywa do Piotra Góry, który strzałem ze "szpica" trafia wprost w koszyczek bramkarzowi.
5' Szybki atak Fulanito zakończony strzałem przez Piotra Zająca, z woleja, który na rzut rożny czujnie zbija Tomasz Mieczkowski.
5' Odpowiedź EPI i strzał Michała Cisło nad poprzeczkę świetnie przenosi Rafał Gawłowski.
5' Szybko rozegrany rzut rożny. Szymon Peciak urwał się obrońcom, ale fatalnie przestrzelił.
7' (0:1) - Z autu w pole karne piłkę centruje Paweł Dudzik i po niepewnej interwencji Gawłowskiego ta wpada do siatki.
8' Płaskie uderzenie Rejentowicza przelatuje obok dalszego słupka bramki rywali.
12' (1:1) - Jacek Czarnecki prostopadle zagrywa w pole karne do Adama Mosieja, który tylko musnął piłkę i zaskoczył tym samym Mieczkowskiego. Mamy remis.
12' (1:2) - Natychmiastowa odpowiedź EPI. Góra zagrywa w pole karne, a tam z bliskiej odległości piłkę do siatki pakuje Jarosław Orliński.
13' (2:2) - Zając staje oko w oko z bramkarzem i płaskim uderzeniem w długi róg bramki doprowadza do wyrównania.
15' (3:2) - Daleka piłka na pole karne EPI, a tam świetnie odnajduje się Mosiej, który strzałem z woleja, przy słupku daje prowadzenie swoim kolegom.
17' Rejentowicz mija Stasiaka i strzela z prawej strony, ale tylko w boczną siatke.
18' Cisło w kontrze strzela, lecz przenosi futbolówkę nad bramką.
19' (3:3) - Góra dośrodkowywuje piłkę w pole karne, a tam niekryty Orliński strzałem z główki pokonuje Gawłowskiego.
22' Czarnecki zagrywa górną piłkę w pole karne, a tą przed siebie z trudem paruje Mieczkowski.
23' (3:4) - Rejentowicz mając trochę miejsca i czasu przed polem karnym decyduje się na uderzenie i jego próba się powodzi, bowiem Gawłowski zostaje pokonany strzałem przy dalszym słupku.
25' Cisło mija trzech rywali, pędzi prawą stroną i oddaje strzał, który przelatuje wysoko nad poprzeczką.
27' Zając z autu posyła miękką piłkę, do której dopada Czarnecki, a ten strzałem z woleja przenosi ją obok słupka.
28' Rejentowicz wycofuje piłkę na przedpole do Dariusza Tumulca, a ten bez zastanowienia strzela na bramkę i Gawłowski przenosi futbolówkę nad bramką.
29' Płaskie uderzenie Rejentowicza bez problemów łapie Gawłowski.
30' (3:5) - Rejentowicz ze środka na skrzydło zagrywa do Góry, a ten strzałem po ziemi z najbliższej odległości nie daje żadnych szans Gawłowskiemu.
31' Rzut wolny zaa połowy dla Fulanito. Do jego wykonania podchodzi Stasiak i...przenosi futbolówkę obok bramki.
32' Przed szansą na gola staje Czarnecki, ale z bliska trafia wprost w Mieczkowskiego.
33' Mocny strzał Dudka - Mieczkowski paruje na rzut rożny. Po chwili płasko strzela Stasiak i nogami Mieczkowski odbija piłkę do boku!
35' (4:5) - Stasiak urywa się obrońcy i upadając strzela na bramkę, po czym piłka wpada do siatki, obok zasłoniętego Mieczkowskiego.
36' (4:6) - Zabójcza odpowiedź EPI. Dalsza piłka na pole karne do Orlińskiego, który strzałem obok wychodzącego bramkarza, podwyższa prowadzenie "Zielonych".
37' (5:6) - Mosiej uderzeniem przy słupku zaskakuje Mieczkowskiego.
38' (6:6) - Znowu Stasiaka nikt nie pokrył przed polem karnym i jego techniczne uderzenie przy słupku wpada do siatki. Mamy remis!
39' (7:6) - Zając do Stasiaka w pole karne, a ten płaskim uderzeniem przy słupku daje prowadzenie Fulanito. Cóż za emocje, a "Szachownice" odwracają losy tego spotkania.

Niezwykle fascynującego widowisko zgotowały nam obie drużyny. Wynik w tym spotkaniu do samego końca był sprawą otwartą, a ostatecznie po wielkich emocjach, zwyciężyły "Szachownice" i awansowały na najniższy stopień podium. Medali w tym sezonie, doznając tej porażki, nie zdobędą już Rejentowicz i jego koledzy, ale mogą jeszcze pokusić się czub tabeli. Muszą również mieć się na baczności, bo strefa spadkowa blisko, a chętnych na utrzymanie - trochę jest. Następne pary meczowe obu ekip to: FC Spec - Fulanito oraz EPI Park Domaszczyn - KP Ogrodomania.