Skład: Gawłowski, Rumin, Śliżewski, Czarnecki, Stasiak, Zając, Dudek, Polski
Skład: Halai, Salo, Prymachenko, Shevchenko, Poltoratskiy, Strinada
20' Marcin Stasiak
25' Marcin Stasiak
36' Marcin Stasiak
39' Wojciech Dudek
9' Konstantyn Poltoratskiy
14' Viacheslav Prymachenko
30' Viacheslav Prymachenko
32' Viacheslav Prymachenko
Zawodnik meczu: Marcin Stasiak (Strzelec pięciu bramek dla swojego zespołu. Bartosz popisał się dobrą skutecznością i był najaktywniejszym piłkarzem na boisku. Na wyróżnienie również zasługuje Piotr Zając strzelec 2 bramek.)

Gdy Fulanito przegrało pierwsze trzy spotkania - zostawało przez wielu spisane na straty. Doświadczony team się jednak nie zrażał i z każdym kolejnym meczem - radził sobie coraz lepiej. Obecnie "Szachownice" nie przegrały od czterech spotkań i zajmują wysokie czwarte miejsce. Duet Piotr Zając-Marcin Stasiak znowu działa należycie i jest postrachem każdej defensywy. Obawiać się go muszą zawodnicy znajdującego się w strefie spadkowej - Dynama Wrocław. Oni w odwecie również mogą przedstawić swój bramkostrzelny duet - Ivan Shevchenko-Nazar Halai. Która dwójka napastników okaże się bardziej skuteczna i pozwoli przypisać swojej drużynie kolejne punkty? Co zwycięży? Doświadczenie i rutyna, czy młodość i przebojowość? Zobaczymy.

2' W posiadaniu piłki Fulanito, gracze Drynamo Wrocław w defensywie.
3' Piotr Zając podaje z wrzutu z autu do Michała Śliżewskiego który oddaje mocny strzał lecz bramkarz dobre interweniuje.
4' (0:1) Wynik spotkania otwiera Marcin Stasiak.
5' (0:2) Błąd obrony wykorzystuje Piotr Zając który podwyższa prowadzenie dla swojego zespołu.
6' Konstantyn Poltoratskiy strzela bardzo mocno na bramkę Fulanito i pierwsza dobra interwencja golkipera Rawała Gawłowskiego. Mamy rzut rożny.
8' (0:3) Piotr Zając popracował skutecznie w ofensywie, odebrał piłkę obrońcy i posłał futbolówkę do siatki.
9' (1:3) Strzałem z prawego skrzydła pierwszą bramkę dla swojego zespołu zdobywa Konstantyn Poltoratskiy.
10' Po strzale z lewego skrzydła niecelnie uderza Vasil Salo i jednocześnie nabawia się kontuzji.
12' Złe podanie Ivana Shevczenki w pole karne Fulanito i obrona wybija piłkę poza boisko.
14' Viacheslav Prymachenko zostaje ukarany przez sędziego za grę bez gwizdka.
15' (1:4) Na listę strzelców wpisuje się Marcin Stasiak.
17' Żółtą kartką ukarany Marcin Stasiak za nierozważny atak w nogi przeciwnika.
18' Złe podanie w pole karne Michaa Śliżewskiego i od bramki rozpocznie bramkarz Dynama Wrocław.
19' (1:5) Marcin Stasiak mocnym strzałem pokonuje bramkarza. Sędzia kończy pierwszą połowę meczu.

21' Faul Marcina Stasiaka na Viacheslav Prymachenko i mamy rzut wolny.
23' Strzał Jacka Czrneckiego zablokowany przez brońcę i tylko rzut rożny dla Fulanito.
24' (1:6) Piotr Zając podaje do Marcina Stasiaka który wślizgiem umieszcz piłke w siatce.
26' Ivan Shevczenko oddaje strzał zza pola karnego lecz to uderzenie przedlatuje nad poprzeczką bramki Fulanito.
27' Piotr Zając odbiera piłkę obrońcy i oddaje mocny strzał poza światło bramki.
28' Czarnecki do Zająca i strzał Zająca minimalnie przelatuje obok lewego słupka bramki!
29' Viacheslav Prymachenko mocno strzela zza linii pola karnego i piłka trafia w obrońcę "szachownic".
30' (2:6) Na listę strzelców wpisuje się Viacheslav Prymachenko.
32' (3:6) W zamieszaniu pod bramką Fulanito najlepiej odnalazł się Viacheslav Prymachenko który posyła piłkę do siatki!
34' Podobna akcja Fulanito! Czarnecki do Zająca i ... piłka po strzale Zająca wybita przez obrońcę z linii bramkowej!
35' Piotr Zając zatrzymany przez golkipera Dynama Wrocław.
36' (3:7) Marcin Stasiak zdobywa bramkę głową po podaniu z rzutu rożnego.
37' Piotr Zając strzela i znów futbolówka przelatuje obok bramki.
39' Strzał Stasiaka z prawego skrzydła przelatuje daleko od lewego słupka bramki Dynama Wrocław.
39' (3:8) Wynik spotkania ustala strzałem po długim rogu Wojciech Dudek.

Zawodnikom Dynama Wrocław zabrakło umiejętności i doświadczenia boiskowego co wykorzystała drużyna Fulanito. Wykorzystali praktycznie każdy błąd drużyny Dynama Wrocław, dobrą skutecznością popisał się Marcin Stasiak i gdyby jego koledzy mieli dziś lepsze celowniki w nogach to wynik mógłby być dużo wyższy. Po wygranej "szachownice" awansowały na 4 miejsce w ligowej tabeli i tracą tylko 2 punkty do 3-go miejsca w lidze! W kolejnym meczu zawodnicy Dynama Wrocław zagrają z KP Ogrodomania, a zawodnicy Pawła Rumina zmierzą się EPI Park Domaszczyn które pokonało w ostatnim meczu lidera ligi FC Spec!