04.03 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
( 0 : 6 )
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Jastrzębski, Rasel, Kahlert, Dubiel, Kokociński, Kaczmarczyk, Rabel, Kokociński
Skład: Kwiecień, Gąsowski, Ibowicz, Gawziński, Lechowski, Garbarczyk, Sokalski
2' Michał Rabel
4' Marcin Kokociński
11' Michał Rabel
13' Szymon Jastrzębski
15' Marcin Kokociński
17' Szymon Jastrzębski
26' Damian Kokociński
31' Michał Rabel
33' Grzegorz Kwiecień
37' Grzegorz Kwiecień
39' Rafał Garbarczyk
Zawodnik meczu: Michał Rabel (Poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa. Bardzo aktywny przez całe spotkanie, które zakończył z trzema trafieniemi na koncie. )

Z trzeciego na siódme miejsce spadł Asplex, który będzie chciał powrócić na swoje wcześniej wygrzane miejsce. By tak się stało - trzeba liczyć na wpadki innych adwersarzy i samemu pokonać nieprzewidywalne KP Ogrodomania. Zespół Roberta Jakiela ostatnie dwa mecze wygrał, po dreszczowcach, a jeżeli już przegrywa to nieznacznie. Jak będzie tym razem? Michał Rabel ma zapewnić dużo bramek, a Rafał Resel - to, że mało zostanie przepuszczone. Czy ta sztuka im się uda? Łatwo nie będzie, bo "Acerowcy" nie tylko w piłkę grać potrafią, ale także po ostatnich niepowodzeniach - chcą w końcu się przełamać. Mając w składzie takich zawodników jak Bartłomiej Tendaj czy Rafał Garbarczyk - można pokonać każdego, trzeba po prostu wystrzeć się błędów i być skutecznym. Co Nas czeka? Na pewno wielkie emocje!

2' Grzegorz Kwiecień oddaje pierwszy strzał w meczu, piłka przelatuje tuż obok prawego słupka.
3' (0:1) Strzałem zza pola karnego bramkarza pokonuje Michał Rabel.
4' (0:2) Marcin Kokociński wpisuje się na listę strzelców.
6' Mocne uderzenie z prawego skrzydła Łukasza Nadgrodkiewicza dobrze nogami broni bramkarz Asplexu.
7' Jacek Lechowski oddaje stał po którym piłka odbija się od dwóch słupków i wychodzi w pole!
9' Niecelny strzał w wykonaniu Jacka Lechowskiego i od bramki rozpocznie Rafał Rasel.
11' (0:3) Zamieszanie przed polem karnym Asplexu wykorzystuje i zamienia na bramkę Michał Rabel.
13'   (0:4) Błąd Rafała Skoalskiego który stracił piłkę przed swoją bramką, piłkę przejął Szymon Jastrzębski i umieścił ją w bramce.
15' (0:5) Strzałem z rzutu wolnego w samo okienko bramki popisuje się Marcin Kokociński.
17'  (0:6) Strzałem z prawego skrzydła bramkę zdobywa Szymon Jastrzębski.
22' Marcin Kokociński dostaje górne podanie w pole karne Asplexu i oddaje strzał z pierwszej piłki lecz to uderzenie mija bramkę przeciwników.
23' Mocny strzał Michała Rabela dobrze nogami broni bramkarz Asplexu.
26' (0:7) Błąd w rozegraniu piłki przez obronę wykorzystuje Damian Kokociński.
28' Rafał Garbarczyk w kontrataku lecz obrona KP Ogrodomania przerywa akcję i mamy tylko aut.
29' W sytuacji "oko w oko" z bramkarzem Asplexu Marcin Kokociński trafia w słupek.
31' (0:8) Strzałem po długim rogu bramkę zdobywa Michał Rabel.
33' (1:8) Daniel Kaczmarczyk wpisuje się na listę strzelców.
34' Przerwany kontratak przez Rafała Garbarczyka i mamy rzut z autu dla KP Ogrodomania.
35' Strzał Patryka Gawzińskiego z prawego skrzydła na rzut rożny paruje bramkarz Rafał Rasel.
37' (2:8) Rzut wolny na wprost bramki KP Ogrodomania, do piłki podchodzi Rafał Garbarczyk który podaje do Grzegorza Kwietnia który zdobywa gola.
39' (3:8) Gola z rzutu karnego zdobywa Rafał Garbarczyk.

Pierwsza połowa przebiegła pod wyraźne dyktando KP Ogrodomani w której zdobyli sześć bramek. Drużyna Asplexu obudziła się pod koniec spotkania i zdobyła trzy bramki poprzez rozluźnienie się drużyny przeciwnej. Po tej wygranej drużyna KP Ogrodomani awansowała na 5 miejsce w tabeli ligowej. Asplex w kolejnym meczu zagra z M.W Trade, a zawodnicy KP Ogrodomani zmierzą się z Dynamo Wrocław.