04.03 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
M.W. Trade (ofc)
3M (ofc)
5 : 9
( 2 : 6 )
Skład: Jędrysiak, Borowski, Biegański, Bożek, Pastuła, Starzec, Ciupiński, Różewicz
Skład: Ostek, Białecki, Bembenek, Dącer, Ziobrowski, Bałaga, Nosewicz, Dzwonek
2' Kamil Biegański
5' Łukasz Bożek
8' Andrzej Ciupiński
14' Robert Starzec
15' Łukasz Bożek
18' Robert Starzec
28' Piotr Pastuła
36' Robert Starzec
40' Michał Bembenek (Gol samobójczy)
17' Michał Bembenek
19' Jacek Nosewicz
24' Radosław Dącer
31' Tomasz Bałaga
33' Jacek Dzwonek
Zawodnik meczu: Łukasz Bożek (Lider ofensywy MW stanął na wysokości zadania. Był najgroźniejszy pod bramką rywali. Trafił dwie bramki i zaliczył kilka bardzo dobrych zagrań.)

Dobra forma trzyma się M.W. Trade, które błyskawicznie wskoczyło na najniższy stopień podium i w myśl "apetyt rośnie w miarę jedzienia", będzie chciało podtrzymać dobrą passę i utrzymać bardzo uprzywilejowaną pozycję. Grając z ostatnim w tabeli 3M teoretycznie łatwo powinno być o kolejne bardzo cenne punkty. Ekipa Jacka Nosewicza nie ma szczęścia tej zimy i jeżeli nie zacznie punktować to z hukiem spadnie z najwyższej klasy rozgrywkowej. "Trejderzy" mają ogromny potencjał i są ambitni, a więc każdy inny rezultat niż zwycięstwo z debiutantem - będzie dla nich - wielkim rozczarowaniem. Czy Andrzej Ciupiński poprowadzi swoją drużynę do kolejnej victorii? Czy może 3M wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności i zaskoczy swojego oponenta?

2' (0:1) Strzał z własnej połowy całkowicie zaskakuje bramkarza. Świetne uderzenie Biegańskiego, może być wzorem dla innych graczy, jak atakować "pod balonem".
5' (0:2) Na kolejny atak decyduje się MW. Tym razem z prawej strony uderzył Bożek i piłka wpadła tuż obok bramkarza.
8' (0:3) Ciupiński trafia między nogami rywala. To trzecia dobra akcja żółtych i trzeci gol.
10' MW Trade próbuje wciągnąć rywali na swoją połowę i wyraźnie nastawia się na atak pozycyjny. Z kontry grało by się im ciężko bo rywal niemal wogóle nie atakuje.
14' (0:4) Starzec kopiuje wyczyn kapitana swojej drużyny z pierwszych minut meczu. Strzela z dystansu, bramkarz bez szans.
15' (0:5) Bozek podnosi prowadzenie. MW demoluje rywala.
17' (1:5) Jedrysiak broni strzał gracza 3M ale wobec dobitki Bembenka jest już bezradny.
18' (1:6) Podanie Bożka na bramkę zamienia Starzec.
19' (2:6) Nosewicz wychodzi na przeciw bramkarza MW i pewnym strzałem pokonuje źle ustawionego golkipera.
24' (3:6) Dącer jakby na potwierdzenie ofensywnego startu drugiej połowy zmniejsza straty i daje nadzieję 3M na lepszą grę w drugiej odsłonie.
28' (3:7) Bożek wycofuje piłkę do Pastuła, a ten pewnym strzałem nie daje szans bramkarzowi.
31' (4:7) Bałaga wychodzi sam na sam i trafia tuż przy słupku.
33' (5:7) Dzwoniek uderza z lewej nogi i od słupka umieszcza piłkę w siatce.
36' (5:8) Starzec kompletuje hattricka. Wykańcza podanie z rogu od Bożka.
36' Starzec utrudnia wznowienie i dostaje żółtą kartkę.
38' Ciupiński trafia w słupek. Po chwili Jędrysiak broni w świetnym stylu.

MW Trade po słabym początku sezonu walczy o miejsce na podium. Przekonywująca wygrana była kolejnym krokiem do brązowego medalu. Żółci muszą jednak popracować nad koncentracją, bo pięć straconych bramek z ostatnią ekipą w tabeli to efekt rozprężenia, które pod balonem może drogo kosztować.