02.03 godz. 20:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
( 2 : 5 )
Skład: Kędzierski, Gilewski, Kwiecień, Stachura, Nakielski, Kras, Matuszyk, Rejmer, Moskal
Skład: Mieczkowski, Peciak, Cisło, Tumulec, Dudzik, Rejentowicz, Orliński, Góra
2' Mateusz Gilewski
4' Przemysław Kwiecień
5' Tomasz Moskal
8' Mateusz Gilewski
13' Tomasz Moskal
2' Rafał Rejentowicz
18' Piotr Góra
21' Paweł Dudzik
22' Rafał Rejentowicz
24' Rafał Rejentowicz
26' Piotr Góra
27' Piotr Góra
31' Michał Cisło
33' Jarosław Orliński
34' Rafał Rejentowicz
36' Jarosław Orliński
38' Paweł Dudzik
Zawodnik meczu: Rafał Rejentowicz (Najaktywniejszy gracz w swoim zespole, autor 4 bardzo ładnych bramek, które pozwoliły pokonać lidera! Na wyróżnienie zasługuje również Piotr Góra strzelec 3 bramek.)

Pierwsza liga rozgrywek Wrocbal Olimpijski FC przyniesie kilka naprawdę znakomitych pojedynków. Idący na "majstra" FC Spec zmierzy się z bardzo niewygodnym rywalem, czyli EPI Park Domaszczyn. "Zielono-biali" po serii trzech zwycięstw z rzędu w końcu zostali pokonani i zamierzają się odkuć. "Spece" liczą tylko i wyłącznie na złote medale, a więc motywacji im nie zabraknie i na pewno nie zlekceważą niżej notowanego przeciwnika. Będziemy pojedynkiem również dwóch świetnych snajperów. Tomasza Moskala i Rafała Rejentowicza. Który z nich poprowadzi swoją drużynę do wygranej?

2' (1:0) Rajd lewą stroną boiska Rafała Rejentowicza zakończony umieszczeniem piłki w siatce.
2' (1:1) Szybka odpowiedź FC Spec. Do wyrównania za sprawą strzału doprowadza Mateusz Gilewski.
4' (1:2) Przemysław Kwiecień wyprowadza swój zespół na prowadzenie po mocnym strzale z własnej połowy boiska!
5' (1:3) W sytuacji dwóch na bramkarza piłkę do pustej bramki posyła Tomasz Moskal.
8' (1:4) Tomasz Moskal podaje do Mateusza Gilewskiego który spokojnie zdobywa gola.
9' Świetne podanie Tomasza Nakielskiego na głowę Tomasza Moskala który minimalnie przestrzelił!
11' EPI Park Domaszczyn w kontrataku. Złe podanie Pawła Dudzika i od autu rozpoczną grę piłkarze Fc Spec.
13' (1:5) Tomasz Moskal strzałem zza pola karnego po długim rogu nie daje szans bramkarzowi i zdobywa swojego drugiego gola w tym spotkaniu.
14' Faul Grzegorza Kędzierskiego przed swoim polem karnym. Rzut wolny z linii pola karnego lecz strzał bardzo niecelny.
15' Moskal podaje z rzutu rożnego do Franciszka Krasa który oddaje niecely strzał.
16' Mocny strzał z rzutu wolnego z okolic 10 metra na wprost bramki autorstwa Michała Cislo i to uderzenie z bramki wybija Tomasz Nakielski.
18' (2:5) Piękna bramka autorstwa Piotra Góry! Piłka po jego uderzeniu odbiłą się od poprzeczki i wpadła do bramki Kędzierskiego!
21' (3:5) Piłkę po dobrym rozegraniu do pustej bramki pakuje Paweł Dudzik.
22' (4:5) Złe rozegranie rzutu rożnego przez graczy FC Spec i piłkarze EPI Park Domaszczyn wyszli z szybkim kontratakiem który na gola zamienił Rafał Rejentowicz.
24' Strzał Tomasza Nakielskiego zablokowany przez Rafała Rejentowicza.
24' (5:5) Rafał Rejentowicz pokonuje golkipera FC Spec! Piękny strzał Rafała z koła środkowego boiska w samo okienko bramki!
26' (6:5) Gracze EPI Park Domaszczyn na prowadzeniu! Piotr Góra wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
27' (7:5) Piotr Góra zdobywa kolejną po niezdecydowaniu bramkarza FC Spec.
29' Strzał Przemysława Matuszyka zablokowany przez obrońcę.
31' (8:5) Michal Cisło pozazdrościł bramki z połowy boiska w wykonaniu kolegi i również oddał taki strzał który znalazł drogę do bramki FC Spec!
33' (9:5) Mocny strzał po długim rogi i kolejny gol dla EPI Park Domaszczyn. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Jarosław Orliński.
34'(10:5) Paweł Dzudzik ogrywa bramkarza FC Spec i dogrywa piłkę do Rafała Rejentowicza który strzela do pustej bramki.
36' Żółtym kartonikiem upomniany zostaje Jarosław Orliński który zagrywa piłkę bez gwizdka sędziego.
38' (11:5) Paweł Dzudzik umieszcza piłkę w siatce bo błędzie obrońcy zza linii pola karnego.

Ależ mecz! Lider pokonany przez zawodników EPI Park Domaszczyn. Gracze "zielony" musieli w przerwie wymienić parę gorących słów między sobą i postanowili zwyciężyć! Piłkarze FC Spec można powiedzieć  że zostali w szatni po pierwszej połowie meczu, nie zdobyli w drugiej części spotkania ani jednej bramki tracąc aż dziewięć goli! Jak na lidera nie mogą sobie pozwolić na kolejne porażki ponieważ Moico już depcze im po piętach! Piłkarze EPI Park Domaszczyn w kolejnej ligowej kolejce zagrają z Fulanito, natomiast gracze FC Spec zmierzą się z WSOWLąd.