26.02 godz. 20:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
M.W. Trade (ofc)
14 : 2
( 8 : 1 )
Skład: Kitek, Tyc, Skierasz, Nowotarski, Różalski
Skład: Jędrysiak, Borowski, Biegański, Bożek, Pastuła, Biela, Ciupiński, Różewicz
14' Hubert Nowotarski
33' Krzysztof Tyc
3' Andrzej Ciupiński
4' Andrzej Ciupiński
5' Andrzej Ciupiński
7' Łukasz Bożek
9' Łukasz Bożek
12' Bartłomiej Biela
13' Kamil Skierasz (Gol samobójczy)
14' Andrzej Ciupiński
24' Bartłomiej Biela
27' Piotr Pastuła
27' Andrzej Ciupiński
30' Piotr Pastuła
37' Kamil Biegański
40' Andrzej Ciupiński
Zawodnik meczu: Andrzej Ciupiński (Prawdziwy lider M.W. Trade, który poprowadził swój zespół do kolejnej wygranej. Andrzej był aktywny, strzelił 6 bramek i zanotował dwie asysty. )

W kryzys wpadli gracze Victorii Wrocław, którzy nie tak dawno byli uznawani za "czarnego konia" rozgrywek, a tymczasem - spadli do strefy spadkowej, nie wygrywając trzech ostatnich spotkań. Teraz zagrają z nieprzewidywalnym M.W. Trade i wcale nie jest powiedziane, że zapunktują. "Trejderzy" są bowiem na piątym miejscu w tabeli i przy odrobinie szczęścia, w razie wygranej - mogą wskoczyć na najniższy stopień podium. W tym spotkaniu również ujrzymy dwóch świetnych snajperów - Huberta Nowotarskiego i Andrzeja Ciupińskiego. Który z nich przybliży swoją drużynę do upragnionego celu, czyli wygranej? Przekonamy się! Victoria dzisiaj znowu zdekompletowana - w pięciu.

3' Bartłomiej Biela mija obrońcę i strzela na bramkę, tak że Marcin Kitek zbija ten strzał przed siebie.
3' (1:0) - Andrzej Ciupiński oddaje mocny strzał z pola karnego, który wpada do siatki, obok próbującego interweniować Kitka.
4' (2:0) - Kolejny strzał Ciupińskiego i kolejny gol - Kitek nawet nie drgnął, tak uderzenie Andrzeja było precyzyjne.
5' (3:0) - Trzeci strzał Ciupińskiego i trzeci gol.
7' Krzysztof Tyc z rzutu wolnego trafia wprost w koszyczek Bartłomiejowi Jędrysiakowi.
7' (4:0) - Łukasz Bożek ze środka schodzi do boku i precyzyjnie strzela tak, że piłka po odbiciu się od dwóch słupków - wpada do siatki.
9' (5:0) - Bożek strzałem z woleja pokonuje Kitka po raz drugi w tym meczu.
10' Błażej Różalski huknął z połowy, ale jego uderzenie pewnie łapie Jędrysiak.
12' (6:0) - Kitek wygrywa pojedynek jeden na jeden z Piotrem Pastułą, ale interweniuje na tyle pechowo, że futbolówka spada pod nogi Bieli, który pewnie pakuje ją do pustej bramki.
13' (7:0) - Pechowa interwencja Kamila Skieresza, który pakuje piłkę do własnej bramki.
14' (8:0) - Ciupiński dopada do bezpańskiej piłki i strzałem na pustaka pokonuje Kitka.
14' (8:1) - Hubert Nowotarski po szybkiej indywidualnej akcji, dochodzi do pozycji strzałowej i mocnym uderzeniem w długi róg bramki pokonuje Jędrysiaka.
15' Słupek po potężnym strzale Nowotarskiego z dystansu.
18' Biegański ze skrzydła zagrywa do Ciupińskiego, a strzał tego drugiego świetnie broni Kitek.
21' Nowotarski stara się zawiązać kontrę Victorii. Mija obrońcę i mocno strzela po ziemi, niemalże z połowy.
22'  - Kontuzjowany Skieresz wchodzi na bramkę, a do pola idzie Kitek.
24' (9:1) - Biela podwyższa prowadzenie swojej drużyny, strzałem z najbliższej odległości.
25' Biegański z dość ostrego kąta stara się zaskoczyć Skieresza, ale ten jest dobrze ustawiony i broni uderzenie rywala - kolanami.
27' (10:1) - Pastuła oddaje precyzyjny strzał z dystansu, który wpada do siatki tuż przy słupku.
27' (11:1) - Bożek do Ciupińskiego, a ten pewnym strzałem obok interweniującego Skieresza, zdobywa piątego gola w tym spotkaniu.
30' (12:1) - Kontra dwóch na bramkarza. Ciupiński podaje do lepiej ustawionego Pastłuy, a ten pakuje piłkę do pustej bramki.
32' Ciupiński staje przed szansą na kolejnego gola, ale trafia tylko i wyłącznie w słupek.
33' Biegański wychodzi sam na sam z bramkarzem i uderza - minimalnie obok dalszego słupka bramki rywali.
33' (12:2) - Zabójcza kontra Victorii. Różalski w tempo do Tyca, który strzałem między nogami bramkarza - zmiejsza dystans do rywala.
36' Biegański w tempo zagrywa na wolne pole do Ciupińskiego, który w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem - fatalnie kiksuje, przenosząc futbolówkę ponad bramką.
37' Biegański zagrywa daleką piłkę na wychodzącego na czystą pozycję Ciupińskiego, który stara się przelobować Skieresza, ale przenosi futbolówkę minimalnie nad poprzeczką.
37' (13:2) - Biela zabiera piłkę zawodnikowi Victorii i odgrywa ją do lepiej ustawionego pod bramką Biegańskiego, który strzałem do pustej bramki, zdobywa kolejnego gola w tym spotkaniu.
40' (14:2) - Biegański do Ciupińskiego, który płaskim strzałem przy słupku zdobywa szóstego gola w meczu.

Niestety po raz kolejny Victoria zjawiła się w mocno okrojonym składzie i była łatwym łupem dla "Trejderów", którzy doszczętnie to wykorzystali rozbijając swojego oponenta. Drużyna Łukasza Bożka dzięki tej wygranej awansowała na trzecie miejsce w tabeli i ma ogromne szanse na medale. Hubert Nowotarski i jego koledzy są w kryzysie i jeżeli nie znajdą recepty na wyjście z niego to z hukiem spadną do najniższej klasy rozgrywkowej. Następne pary meczowe obu ekip to 3M - M.W.Trade oraz Victoria Wrocław - Moico.