26.02 godz. 19:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Białecki, Tutak, Bembenek, Dącer, Bałaga, Nosewicz, Jędra, Dzwonek, Kiełkowski
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Jastrzębski, Pasik, Dubiel, Kaczmarczyk, Rabel, Majewski
18' Tomasz Bałaga
20' Michał Bembenek
30' Grzegorz Kiełkowski
37' Grzegorz Kiełkowski
8' Michał Rabel
21' Michał Rabel
38' Daniel Kaczmarczyk
39' Szymon Jastrzębski
Zawodnik meczu: Michał Rabel (Michał był niezwykle aktywny, stwarzając największe zagrożenie pod bramką 3M. Rabel strzelił dwie ważne bramki i zanotował kluczowe podanie przy zwycięskiej bramce. Wyróżnić należy Marka Białeckiego. )

W najwyższej klasie rozgrywkowej odbić się od ligowego dna pragnie debiutant - 3M, który z trzema oczkami na koncie - zamyka ligową tabelę, lecz jego celem jest utrzymanie. Ekipa Jacka Nosewicza podejmie znajdującą się tuż nad strefą spadkową Ogrodomanie. Faworytem tego starcia patrząc na statystyki - są gracze Roberta Jakiela, ale "Czarni" będą bardzo zmobilizowani, aby przerwać złą passę - trzech ostatnich meczów przegranych. Czy znajdą oni sposób na dobrze ostatnio grających - Kokocińskich i spółkę? Zobaczymy.

2' Strzał z woleja Michała Rabela na raty broni Marek Białecki. Po chwili znowu do pozycji strzałowej dochodzi Rabel, ale zostaje w ostatniej chwili zablokowany.
3' Kolejny strzał Rabela i kolejna udana interwencja Białeckiego.
4' Białecki górą w pojedynku jeden na jeden z Szymonem Jastrzębskim.
6' Kąśliwe uderzenie Jastrzębskiego sprzed pola karnego, przelatuje nieznacznie obok słupka.
7' Rabel zgrywa futbolówkę do Łukasza Nagrodkiewicza, który strzela na bramkę, ale niecelnie.
8' (1:0) - Rabel dostaje piłkę w pole karne i pewnym, mocnym strzałem nie daje żadnych szans Białeckiemu.
9' Michał Bembenek strzela z połowy i świetnie na rzut rożny paruje Tomasz Majewski.
12' Rabel jest dzisiaj bardzo aktywny, czego dowodem jest kolejny strzał tego zawodnika. Ten jednak nie wpada do siatki, bowiem Białecki dobrze interweniuje nogami.
13' Nagrodkiewicz pechowo interweniuje, uderzając na własną bramkę. Na szczęście dla KPO - Majewski jest czujny i broni uderzenie własnego kolegi.
14' Mocny strzał Rabela z rzutu wolnego - na rzut rożny z trudem zbija Białecki.
15' Rabel zabrał się z piłką i oddaje kolejne mocne uderzenie, które do boku świetnie odbija Białecki.
16' Jeszcze jedna próba Rabela, z "dużego palca" i futbolówka przelatuje obok bramki.
18' (1:1) - Radosław Dącer z autu centruje piłkę w pole karne, a tam w zamieszaniu czujność zachowuje Tomasz Bałaga zaskakując tym samym bramkarza rywali, poprzez celny strzał, który wpada do siatki.
19' Dwa uderzenia Rabela. Pierwsze świetnie nogami broni Białecki, drugie przelatuje obok bramki.
20' (1:2) - Daleka piłka na pole karne KPO. Do tej w porę dopada Bembenek i sprytnym strzałem obok wychodzącego Majewskiego daje prowadzenie 3M.
20' Znowu Rabel z dystansu i znowu górą Białecki.
21' Rabel schodzi do skrzydła i oddaje strzał w długi róg, który ląduje na słupku!
21' Rabel z bliska stara się zaskoczyć Białeckiego, ale golkiper 3M popisuje się instynktowną interwencją. Pojedynki tych dwóch zawodników stają się głównym motywem tego spotkania.
21' (2:2) - Za trzecim razem Rabelowi się powiodło i to w świetny sposób, gdyż jego potężne uderzenie wylądowało tuż pod poprzeczką bramki "Białych".
24' Robert Jakiel zagrywa górną piłkę na przedpole, tam Rabel zgrywa ją głową do Jastrzębskiego, który jednak fatalnie kiksuje - przenosząc futbolówkę wysoko nad poprzeczką.
24' Rabel płasko strzela i znowu minimalnie niecelnie.
24' Jacek Nosewicz sprzed pola karnego strzela i po rykoszecie piłka minimalnie przelatuje obok bramki.
25' Białecki zbija piłkę po mocnym uderzeniu Jastrzębskiego.
28' Centra Jędry w pole karne, a tam Bałaga przenosi futbolówkę obok bramki, strzelając głową.
30' (2:3) - Grzegorz Kiełkowski oddaje mocny strzał z dystansu, który wpada do siatki tuż przy długim rogu bramki.
31' Kontra 3M. Jędra do Bałagi, który upadając przenosi futbolówkę obok bramki.
32' Rabel z woleja i Białecki na raty łapie piłkę.
35' Daniel Kaczmarczyk uderza z dystansu - pewnie piłkę łapie Białecki.
37' - Za grę bez gwizdka żółtą kartką zostaje ukarany Kiełkowski.
38' (3:3) - Kaczmarczyk oddaje strzał z dalszej odległości, który po rykoszecie od obrońcy kompletnie zaskakuje Białeckiego.
39' (4:3) - KPO idzie za ciosem, a po podaniu Rabela gola zdobywa Jastrzębski.
40' Techniczna próba Jędry - minimalnie przelatuje nad poprzeczką.

Kolejny mecz KPO i kolejny dreszczowiec, w którym sytuacja zmieniała się z znacząco - raz prowadzili "Biali", raz "Niebiescy". Ostatecznie Ogrodomania wygrywając przedostaje się ku górze tabeli i oddala się od strefy spadkowej. W tej ciągle znajdują się gracze Jacka Nosewicza, którzy choć nie grają źle, to jednak zamykają ligową tabelę i prawdopodobnie spadną z ligi. Następne pary meczowe obu ekip to 3M - M.W.Trade oraz Asplex - KP Ogrodomania.