Skład: Niorba, Halai, Salo, Prymachenko, Nedbailo, Shevchenko, Moroz, Poltoratskiy, Veremchuk
Skład: Kędzierski, Stachura, Ciota, Kruk, Nakielski, Kras, Matuszyk, Rejmer, Moskal
2' Tomasz Moskal
3' Tomasz Nakielski
7' Jakub Rejmer
20' Jakub Rejmer
21' Tomasz Nakielski
23' Franciszek Kras
25' Jakub Rejmer
26' Krystian Stachura
27' Franciszek Kras
31' Franciszek Kras
36' Tomasz Moskal
38' Arkadiusz Kruk
40' Tomasz Moskal
Zawodnik meczu: Jerzy Ciota (Jurek choć gola nie strzelił, to był niezwykle aktywny. Ciota pracował na całym boisku - zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Spotkanie zakończył z trzema asystami. Wyróżnić należy również Tomasza Moskala i Jakuba Rejmera. )

Trudno będzie ze strefy spadkowej wydostać się Dynamu Wrocław. "Obcokrajowcy" chociaż grają nieźle w piłkę, to jednak nieczęsto zdobywają punkty. Niezwykle ciężko będzie im ugrać jakiekolwiek skalpy z niepokonanym dotychczas liderem - FC Spec. "Spece" są na fali i pragną zdobyć tytuł mistrzowski. Ostatnio pokazali, że nawet Tomasz Moskal czy Jakub Rejmer nie są im potrzebni do szczęścia, by wygrywać. Nie mogą jednak zlekceważyć Ivana Shevchenko i spółki, którzy będą gryźć murawę, aby zwyciężyć. Miejmy nadzieje, że będziemy świadkami emocji, a nie kolejnego jednostronnego pojedynku.

2' (1:0) - Dobra akcja Tomaszów. Nakielski podaje piłkę Moskalowi, a ten strzałem z bliskiej odległości pokonuje Vladyslava Niorbę.
3' (2:0) - Moskal tym razem odwdzięcza się Nakielskiemu, dobrze podając mu futbolówkę, a ten strzałem przy słupku zaskakuje Niorbę.
4' (2:1) - Odpowiedź Dynamo. Ivan Shevchenko podaje do Nazara Halaia, który zdobywa gola kontaktowego.
5' Vasil Salo huknął z dystansu i z trudem piłkę nad poprzeczkę przenosi Grzegorz Kędzierski.
7' (3:1) - Rozklepana defensywa Dynamo. Moskal wykłada piłkę Jakubowi Rejmerowi, a ten pakuje ją do pustej bramki.
9' Moskal obraca się z rywalem na plecach i oddaje strzał, który na rzut rożny zbija Niorba.
10' Słupek po strzale Konstantyna Poltoratskiyego. Po chwili Shevchenko huknął z dystansu, ale przenosi futbolówkę obok bramki.
12' Shevchenko mija obrońcę i strzałem z woleja stara się zaskoczyć Kędzierskiego. Ten jednak broni to uderzenie rywala.
14' Shevchenko do Halaia, a ten oddaje natychmiastowe uderzenie, które przed siebie zbija Kędzierski.
16' Potężnie z dystansu uderza Franciszek Kras i świetnie piłkę do boku zbija Niorba.
17' Słupek po strzale Salo!
18' Moskal oddaje płaski strzał, który po rykoszecie od obrońcy Dynamo - ląduje na słupku!
19' Moskal zgrywa piłkę do Jerzego Cioty, a ten uderza w dobrze ustawionego Niorbę. Po chwili futbolówka spada pod nogi Moskala, ale ten mając przed sobą pustą bramkę - strzela obok niej.
19' (3:2) - Shevchenko zgrywa piłkę do Andrii Moroza, który sprytnym, płaskim strzałem przy słupku pokonuje Kędzierskiego.
20' (4:2) - Moskal do Rejmera, a ten potężnym strzałem z woleja nie daje żadnych szans Niorbrze.
21' (5:2) - Rzut wolny dla Speca. Źle ustawiony mur i Nakielski mocnym strzałem pokonuje bramkarza rywali.
23' - Kras brutalnie fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.
25' (6:2) - Spec grając w osłabieniu podwyższa wynik spotkania, a Niorbę pokonuje po raz trzeci w tym meczu - Rejmer.
26' (7:2) - Daleki wyrzut Kędzierskiego na pole karne, gdzie Krystian Stachura pokonuje bramkarza rywali.
27' (8:2) - Ciota główą podaje do Krasa, a ten strzałem z woleja pokonuje golkipera Dynamo. Zmiana bramkarza w tej drużynie - nie wiele dała.
28' Dwa groźne strzały Dynamo. Najpierw Salo, a po chwili Moroza. Oba bramkarz Speca zbił na raty złapał.
29' Halai oddaje strzał na wślizgu, który instynktownie broni Kędzierski.
31' (9:2) - Ciota zagrywa do Krasa, a ten podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
31' (9:3) - Halai strzałem w krótki róg bramki zaskakuje Kędzierskiego.
32' Uderzenie Poltoratskiego na rzut rożny zbija Kędzierski.
34' Poprzeczka po sprytnym strzale Moskala.
36' Salo zabrał się z piłką, minął dwóch obrońców, ale przegrał pojedynek z dobrze wychodzącym do niego Kędzierskim.
36' (10:3) - Prymachenko zostaje pokonany przez Moskala. To drugi gol Tomka w tym meczu!
37' Moskal przegrywa pojedynek z Prymachenko. Wcześniej zaś Shevchenko trafia w bramkarza w dogodnej sytuacji.
37' Słupek po strzale Nakielskiego. W odpowiedzi spojenie po próbie Poltoratskiego.
38' (11:3) - Strzał Rejmera świetnie broni Prymachenko, który wobec dobitki Arkadiusza Kruka był już bezradny, bowiem strzał ten wpadł do bramki, odbijając się jeszcze od poprzeczki.
39' (11:4) - Shevchenko oddaje szybki strzał z prawej strony, który po interwencji Kędzierskiego wpada do siatki.
40' (12:4) - Rejmer do Moskala, a ten strzałem z woleja zaskakuje Prymachenko.

Mimo ambitnej walki nie udało się "Obcokrajowcom" ujarzmić ligowego hegemona i Spec zainkasował kolejne ważne punkty, notując wysoką wygraną. Tym samym drużyna Grzegorza Kędzierskiego praktycznie może być już koronowana, bo nie widać rywala, który mógłby im zaszkodzić. Ivan Shevchenko i jego kompania ciągle znajduje się w strefie spadkowej i chociaż gra nieźle, to jednak nie punktuje i musi nadal zaciekle walczyć o pozostanie w elicie. "Spece" zagrają w następnym tygodniu z EPI Park Domaszczyn. Dynamo Wrocław stanie na drodze Fulanito.