Skład: Ostek, Białecki, Drabicki, Bembenek, Dącer, Ziobrowski, Bałaga, Nosewicz, Jędra, Dzwonek
28' Piotr Zając
40' Wojciech Dudek
13' Sebastian Jędra
16' Sebastian Jędra
17' Tomasz Ziobrowski
19' Michał Bembenek
21' Michał Bembenek
23' Jacek Dzwonek
24' Tomasz Bałaga
26' Marek Białecki
32' Marek Białecki
Zawodnik meczu: Wojciech Dudek (W ostatnich sekundach przeważył szlę na stronę Fulanito. Aktywny przez cały mecz, podobnie jak jego kolega z drużyny Marcin Stasiak, który również zasłużył na wyróżnienie.)

Fulanito w ostatnim meczu postawiło na ofensywe i strzeliło niemal 20 bramek. 3M zamykające tabelę pierwszej ligi też nie ma nic do stracenia więc możemy spodziewać się otwartej gry "do przodu"

Po początkowo wyrównanej grze Stasiak wykańcza dwójkową akcję Zającem i mieliśmy szybkie  prowadzenie Fulanito. Obie ekipy przystąpiły do meczu z zawodnikami rezerwowymi więc nie było mowy o oszczędzaniu sił i mecz toczył się akcja za akcję. W początkowej fazie spotkania najaktywniejszy był Piotr Zając który zaliczył dwie asysty a sam trafił w słupek. 3M włączyło się do gry w 13 minucie gdy Jędra trafił bramkę kontaktową. Do przerwy wymiana ciosów. Stasiak z dystansu dla FulanitoJędra z Ziobrowskim i z pewnego prowadzenia zrobił się remis. Pierwsza połowa zbliżała się do końca gdy hattricka skompletował Stasiak, trafiając bardzo efektownie pod poprzeczkę. Przełamał się też Zając, ale to 3M zdobyło gola do szatni. Do przerwy 5:4 i przedmeczowe przypuszczenia o ofensywnym charakterze meczu się potwierdziły.

Druga połowa rozpoczęła się od dwóch szybkich goli. Najpierw Mosiej w 7 sekundzie po rozpoczęciu gry trafił dla Fulanito, ale błyskawicznie odpowiedział BembenekNa kwadrans przed końcem spotkania czerwono-biali wyszli na dwubramkowe prowadzenie bowiem znów trafił ofensywny duet Stasia-Zając. Tempo meczu spadło a na boisku zrobiło się nerwowo. Do remisu doprowadził Białęcki po podaniu z rzutu wolnego od Nosewicza. W końcówce w spojenie trafił Dzwonek i niewykorzystana sytuacja się zemściła gdy w ostatnich sekundach Dudek zamknął z lewej strony podanie i zmieścił piłkę między słupkiem a bramkarzem dając cenne punkty Fulanito.

Pokaz ofensywnej gry pod balonem to nie żadkość, ale nieraz trafiają się mecze jednostronne. Ten taki nie był. Walka do samego końca która sprawiła, że Fulanito wyskoczyło ze strefy spadkowej, a 3M zdaje się bezradne w pierwszo ligowych realich na OFC.