17.02 godz. 21:05, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
M.W. Trade (ofc)
Old Blue Angels (ofc)
3 : 8
( 2 : 2 )
Skład: Jędrysiak, Borowski, Biegański, Bożek, Pastuła, Starzec, Biela, Ciupiński
Skład: Mosiński, Jacak, Kaczan, Piwowarczyk, Andrzejewski, Majak, Turek
10' Andrzej Ciupiński
14' Kamil Biegański
24' Tobiasz Borowski
26' Andrzej Ciupiński
28' Kamil Biegański
30' Robert Starzec
34' Andrzej Ciupiński
36' Tobiasz Borowski
2' Marcin Majak
19' Marcin Majak
38' Marcin Majak
Zawodnik meczu: Andrzej Ciupiński (Bardzo waleczny przez całe spotkanie, swój dobry występ udokumentował trzema bramkami. )

Old Blue Angels mimo, że już trzeci raz w tym sezonie straciło punkty, nadal ma szanse na końcowy sukces. "Anioły" plasują się na czwartej pozycji w tabeli i będą chcieli zrobić wszystko, aby się na niej utrzymać, by później zaatakować ligowe podium. By ta misja się powiodła - OBA musi pokonać nieprzewidywalne i grające w kratkę - M.W. Trade. "Trejderzy" to solidny team, który posiada w swoich szeregach zawodników, którzy mogą przesądzić o losach każdego spotkania. Są to m.in Andrzej Ciupiński, Łukasz Bożek czy Kamil Biegański. Który z nich rzuci wyzwanie największej gwieździe rywali - Marcinowi Majakowi? Wszystko zweryfikuje boisko!

2' (1:0) -Majak strzela z dystansu, Jędrysiak odbił piłkę ale ta wtoczyła się do bramki.
4' Majak zagrywa do Turka, ten oddaje strzał i trafia prosto w bramkarza, jeszcze Paweł próbował dobić swój nieudany strzał ale trafił w boczną siatkę.
5' Pewny chwyt Jędrysiaka po strzale z najbliższej odległości Turka.
7' Udany przechwyt Jacaka, Mateusz podbiegł z piłką kilka metrów i oddał mocny strzał na bramkę. Stojący między słupkami Jędrysiak pewnie chwyta futbolówkę.
8' Rzut wolny dla M.W Trade, Bożek uderza zbyt lekko aby zaskoczyć bramkarza OBA.
9' Majak posyła piłkę obok bramki po strzale z dalszej odległości.
10' (1:1) - Ciupiński uderza z dystansu, piłka przełamuje ręce bramkarza i wpada do siatki.
12' Niecelny strzał Ciupińskiego z bocznej strefy boiska. Od bramki rozpocznie Mosiński.
14' (1:2) - Kamil Biegański trafia w długi róg !
16' Stojący między słupkami Jędrysiak stanął na wysokości zadania, powstrzymał wychodzącego sam na sam Piwowarczyka.
17' Andrzejewski przerzuca piłkę na drugą stronę boiska, Turek strzela na bramkę, minimalnie nad poprzeczką.
18' Jędrysiak wygrywa pojedynek z Majakiem.
19' (2:2) - Marcin Majak strzela pewnie zza pola karnego.
20' Rzut wolny dla M.W Trade, Biela zagrywa na strzydło Biegańskiego a ten nie fatalnie spudłował.
22' Fantastyczna parada Jędrysiaka, wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny po strzale z głowy Jędrysiaka.
24' (2:3) - Biegański zagrywa w pole karne, Borowski ze stoickim spokojem przyjmuje futbolówkę i pakuje ją do siatki.
25' Turek strzela z narożnika pola karnego i trafia w słupek, dobitka Kaczana również obiła konstrukcje !
26' (2:4) -Starzec zagrywa z autu do Ciupińskiego, Andrzej pewnym strzałem umieszcza futbolówkę w siatce.
27' Piłka po strzale Borowskiego odbija się od zewnętrznej krawędzi słupka i wychodzi poza pole gry.
28' (2:5) - Biegański ograł jednego z rywali i precyzyjnym strzałem z dystansu podwyższył prowadzenie.
30' (2:6) - Zagranie piłki z rzutu rożnego Ciupińskiego do Rafała Starzec, ten pewnym strzałem pokonuje bramkarza.
31' Niewykorzystana okazja Majaka, wyszedł sam na sam i oddał strzał w długi róg, Jędrysiak nogą sparował piłkę na słupek.
32' Pewna interwencja Mosińskiego po strzale z rzutu rożnego Bożka.
33' Mosiński w pięknym stylu wybił piłkę na rzut rożny po strzale zza pola karnego Łukasza Bożka.
34' (2:7) - Ciupiński kompletuje hat-trika !!!
35' Majak trafia w poprzeczkę !
36' (2:8) - Niewykorzystane okazje zemściły się, Tobiasz Borowski pokonuje Mosińskiego.
38' (3:8) - Marcin Majak trafia w krótki róg.
39' Biela oddaje strzał z dystansu, golkiper paruje piłkę na poprzeczkę po czym chwyta futbolówkę.

Dobry mecz w wykonaniu zawodników M.W Trade. Dziś ekipa Łukasza Bożka pokazała kawał dobrego futbolu, rywale dziś nie mieli atutów aby pokonac przeciwników i zasłużenie zeszli z boiska pokonani. W kolejnej ligowej kolejce gracze M.W Trade zagrają z Victoria Wrocław, a zawodnicy Old Blue Angels podejmować będą Moico.