15.02 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
7 : 8
( 5 : 2 )
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Pastuszka, Pasik, Dubiel, Kokociński, Kaczmarczyk, Rabel, Kokociński
Skład: Kitek, Tyc, Pawlak, Tymieniecki, Grzelak, Polak, Różalski
4' Marcin Kokociński
6' Marcin Kokociński
21' Michał Rabel
22' Łukasz Nadgrodkiewicz
22' Marcin Kokociński
26' Michał Rabel
30' Damian Kokociński
34' Michał Rabel
38' Łukasz Nadgrodkiewicz
40' Michał Rabel
3' Łukasz Nadgrodkiewicz (Gol samobójczy)
9' Mateusz Pawlak
10' Adam Grzelak
11' Grzegorz Tymieniecki
18' Paweł Polak
23' Adam Grzelak
34' Grzegorz Tymieniecki
Zawodnik meczu: Michał Rabel (Autor hattricka i paru asyst. Ogólnie motor napędowy KPO, którego bardzo trudno było zatrzymać defensorom "Niebieskich". Poza tym wyróżnić trzeba Marcina Kokocińskiego i Grzegorza Tymienieckiego)

Niezwykle wyrównanie zapowiada pojedynek pomiędzy Ogrodomanią, a Victorią Wrocław. Jedni i drudzy nie są pewni utrzymania i muszą to spotkanie wygrać, aby spać spokojniej. Gorzej stoją akcje KPO i to oni bardziej muszą. Zespół Roberta Jakiela musi uważać, bowiem "Niebiescy" są żądni wygranej, po tym jak w piątek zostali rozbici przez Fulanito. Hubert Nowotarski i jego koledzy na pewno będą walczyć o każdy centymetr boiska, aby móc po końcowym gwizdku sędziego cieszyć się z kolejnych trzech punktów? Team Krzysztofa Tyca zagra dzisiaj bez swojego supersnajpera - Nowotarskiego. KPO zaś bez Mateusza Sikory.

3' (1-0) - Grzegorz Tymieniecki z autu zagrywa piłkę w pole karne, a tam pechową interwencją popisuje się Łukasz Nagrodkiewicz, który pakuje piłkę do własnej bramki, totalnie zmylając Dawida Pastuszkę.
4' (1-1) - Szybka odpowiedź KPO. Po składnym ataku płaskim strzałem z najbliższej odległości Marcin Kokociński pokonuje Marcina Kitka.
6' (1-2) - Fatalne zachowanie w defensywie obrońców "Niebieskich". Piłka ląduje pod nogami Kokocińskiego, który balansem zmylił bramkarza i płaskim uderzeniem go zaskoczył.
7' Mocne uderzenie z dystansu Kokocińskiego - nogami broni Kitek.
8' Michał Rabel mija obrońcę i oddaje płaski strzał, który świetnie nogami broni Kitek.
9' (2-2) - Mateusz Pawlak przedziera się przez linię pomocy rywala i oddaje potężny strzał z powietrza, który przy słupku wpada do siatki.
10' (3-2) - Paweł Polak zagrywa w tempo do Adama Grzelaka, który strzałem po ziemi zaskakuje Pastuszkę.
11' (4-2) - Tymieniecki w indywidualnej akcji schodzi do lewej strony i oddaje mocny strzał, który wpada do siatki tuż przy krótszym słupku!
13' Grzelak w kontrze do Tymienieckiego, który oddaje techniczne uderzenie sprzed pola karnego, a je świetnie nogami broni Pastuszka.
14' Jeszcze jedno uderzenie Tymienieckiego i KPO od utraty kolejnego gola ratuje słupek!
18' (5-2) - Grzelak zagrywa do Polaka, który strzałem w stylu Zlatana Ibrahimovicia, z woleja pokonuje bramkarza rywali.
20' Grzelak dostaje piłkę na pole karne rywala i główką przenosi ją nad poprzeczką.
21' (5-3) - Szybki atak KPO. Kokociński prostopadle podaje do Rabela, który strzałem obok wychodzącego bramkarza, zmiejsza prowadzenie rywala.
22' (5-4) - Rzut wolny dla KPO. Do piłki ustawionej przed polem karnym podchodzi Kokociński i sprytnym strzałem obok muru - pokonuje Kitka.
22' - Nagrodkiewicz ostro fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.
23' (6-4) - Victoria znowu wychodzi na dwubramkowe prowadzenie, po tym jak piłkę do siatki rywala pakuje Grzelak.
26' (6-5) - Rabel odpowiada na trafienie Grzelaka i znowu jest jednobramkowa przewaga.
28' Tymieniecki przymierzył z rzutu wolnego, ale przeniósł futblówkę nad poprzeczką.
29' Jeszcze jedno uderzenie Tymienieckiego - Pastuszka zbija na rzut rożny.
30' M.Kokociński huknął z rzutu wolnego, tak, że Kitek z problemami wypiąstkował futbolówkę przed siebie.
31' (6-6) - Damian Kokociński mija obrońcę rywala i płasko strzela tak, że bramkarz musi wyciągać piłkę z siatki.
32' Marcin Kokociński w dogodnej sytuacji przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
33' Nieporozumienie w defensywie KPO. Do bezpańskiej piłki w porę dopada Krzysztof Tyc i oddaje mocny strzał przy słupku, który na rzut rożny zbija Pastuszka.
34' (6-7) - Daleki wyrzut bramkarza KPO w pole karne rywala do Rabela, który strzałem z główki zaskakuje Kitka.
34' (7-7) - Natychmiastowa odpowiedź Victorii. Tymieniecki technicznie strzela i po interwencji bramkarza piłka wpada do siatki tuż przy słupku!
36' Płaski strzał Tyca świetnie nogami broni Pastuszka.
38' (7-8) - Nagrodkiewicz oddaje strzał po ziemi, który po interwencji bramkarza wpada do siatki, tuż pod jego pachą.
40' - Rabel za odkopanie piłki po gwizdku zostaje ukarany żółtą kartką.

Fantasytczne spotkanie, w którym emocji było bez liku. Wynik zmieniał się tutaj jak w kalejdoskopie, a ostatecznie to Ogrodomania może dopisać sobie trzy punkty. Gracze Roberta Jakiela przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść - 120 sekund przed końcowym gwizdkiem, a wcześniej udało im się zniwelować stratę z pierszej połowy, po której przegrywali już 2:5. Poprzez tą przegraną drużyna Krzysztofa Tyca spada do strefy spadkowej i czeka ją zacięta walka o utrzymanie. Cenny krok w jego stronę zrobiło KPO, które jednak nie może spocząć na laurach i nadal musi walczyć. Victoria Wrocław nastepnym razem "skrzyżuje rękawice" z M.W. Trade, z kolei KP Ogrodomania zmierzy się z ostatnim w tabeli - 3M.