15.02 godz. 21:20, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Mieczkowski, Peciak, Tumulec, Dudzik, Rejentowicz, Czerniak, Orliński, Góra
Skład: Niorba, Halai, Salo, Prymachenko, Shevchenko, Moroz, Poltoratskiy, Vysochyn
4' Paweł Dudzik
10' Miłosz Czerniak
11' Rafał Rejentowicz
17' Szymon Peciak
22' Rafał Rejentowicz
28' Paweł Dudzik
31' Miłosz Czerniak
38' Paweł Dudzik
40' Paweł Dudzik
2' Nazar Halai
13' Vasil Salo
19' Ivan Shevchenko
26' Viacheslav Prymachenko
29' Andrii Moroz
30' Vasil Salo
39' Andrii Moroz
Zawodnik meczu: Paweł Dudzik (Kreator gry EPI. Strzelec czterech bardzo ważnych bramek i autor dwóch asyst. Wyróżnienie należy się również Rafałowi Rejentowiczowi. )

Spotkanie sąsiadów z ligowej tabeli, czyli szóstego w stawce - EPI Park Domaszczyn i dziewiątego Dynama Wrocław. Obie te drużyny dzieli różnica jednego punktu i w razie wygranej "Obcokrajowcy" nie tylko przegonią w tabeli swojego rywala, ale także wyjdą ze strefy spadkowej. Jedni i drudzy sa w gazie - punktując w swoich dwóch ostatnich spotkaniach. Oprócz świetnego i ofensywnego widowiska zapowiada się również pojedynek świetnych snajperów - Ivana Shevchenko i Rafała Rejentowicza. Który z nich będzie górą i da swojej drużynie cenną wygraną?

2' Vasil Salo mija obrońcę i strzela z dystansu - tak, że Tomasz Mieczkowski koniuszkami palców zbija piłkę na rzut rożny.
2' (1-0) - Ivan Shevchenko z rzutu rożnego zagrywa w pole karne do Nazara Halai, a ten strzałem z bliskiej odległości pokonuje Mieczkowskiego.
4' (1-1) - Z autu Jarosław Orliński podaje do Pawła Dudzika, który ze skrzydła schodzi do środka i płaskim uderzeniem przy słupku zaskakuje Vladyslava Niorbę, który przy tej interwencji mógł zachować się lepiej.
8' Z rzutu wolnego uderza Dudzik i piłkę na słupek z trudem paruje Niorba.
9' Dudzik popędził lewą stroną i zakończył swoją szarżę strzałem, który na rzut rożny zbija Niorba.
10' (1-2) - Szybka akcja EPI. Dudzik w tempo podaje do Miłosza Czerniaka, który szczęśliwym zwodem mija bramkarza i pakuje futbolówkę do pustej bramki.
11' (1-3) - Wycofana piłka na przedpole z rzutu rożnego do Rafała Rejentowicza, który oddaje techniczny strzał, a ten po rykoszecie od obrońcy myli Niorbę.
13' (2-3) - Viachslav Prymachenko w tempo podaje do lepiej ustawionego Salo, który strzałem z bliskiej odległości pokonuje Mieczkowskiego.
17' (2-4) - Rejentowicz z autu zagrywa do niepilnowanego przed polem karnym Szymona Peciaka, który uderzeniem z woleja, tuż przy słupku zaskakuje Niorbę.
19' (3-4) - Prymachenko prostopadle zagrywa do Shevchenko, który płaskim strzałem obok wychodzącego bramkarza, go pokonuje. Dynamo łapie kontakt.
19' Pusta bramka, a do niej sprzed pola karnego nie trafia Prymachenko.
19' Po ziemi z dystansu uderza Peciak i piłkę pewnie do koszyczka chwyta bramkarz.
21' Peciak huknął z dystansu i piłka wylądowała na słupku bramki Dynama.
22' (3-5) - Rejentowicz mając trochę miejsca i czasu przed polem karnym, oddaje mocny strzał, który wpada do siatki, obok biernego golkipera Dynama.
23' Shevchenko upadając oddaje strzał, który z trudem, nogą na rzut rożny zbija Mieczkowski.
26' (4-5) - Rzut wolny dla Dynamo. Do jego wykonania podchodzi Prymachenko i pięknym strzałem, niemalże w samo okienko bramki - pokonuje Mieczkowskiego.
28' (4-6) - Precyzyjny, mierzony strzał oddaje Dudzik, a ten przy słupku wpada do siatki, obok bezradnego Niorbę.
29' (5-6) - Prymachenko do Andriia Moroza, a ten płaskim strzałem sprzed pola karnego pokonuje Mieczkowskiego.
30' Moroz wychodzi sam na sam z Mieczkowskim i świetna interwencją nogami popisuje się Mieczkowski.
30' (6-6) - Prymachenko z rożnego zagrywa do Salo, który mocnym uderzeniem z bliska doprowadza do remisu!
31' (6-7) - Kontra EPI. Dudzik do Czerniaka, który strzałem z najbliższej odległości pokonuje Niorbę.
31' Z bramki schodzi Niorba, a wchodzi Roman Vysochyn.
34' Shevchenko z autu do Konstantyna Poltoratskiyego, a ten strzałem z półobrotu stara się zaskoczyć Mieczkowskiego, który jednak pewnie chwyta futbolówkę.
37' Rejentowicz z prawej strony strzela i trafia w słupek!
38' (6-8) - Wrzutka Piotra Góry w pole karne, a tam świetnie odnajduje się Dudzik, który strzałem z główki podwyższa prowadzenie EPI. Tym samym kompletując hattricka.
38' Moroz oddaje mocny strzał z prawej strony, który ofiarnie broni Mieczkowski.
39' - Moroz zostaje ukarany żółtą kartką za obrazę sędziego.
39' Dudzik w kontrze do Rejentowicza, a ten mając przed sobą pustą bramkę - trafia w poprzeczkę.
40' (6-9) - Rejentowicz do Dudzika, który na raty pokonuje Vysochyna.

Kolejne spotkanie EPI przyniosło kolejne wielkie emocje. Po fantastycznym widowisku i kanonadzie strzeleckiej trzy punkty trafiają na konto Rafała Rejentowicza i spółki, którzy wygrywając trzecie spotkanie z rzędu, nie tylko oddalają się od strefy spadkowej, ale również lokują się na miejscu tuż za ligowym podium. Dynamo Wrocław mimo, że pozostawiło po sobie niezłe wrażenie, to jednak znowu nie zdobyło punktów i ciągle musi okupować miejsce w strefie spadkowej. Najbliższym mecz EPI to spotkanie z WSOWLąd. "Obcokrajowcy" staną na drodze liderowi - FC Spec.