10.02 godz. 19:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Gul, Dobosz, Serwatka, Guźniczak, Sienkiewicz, Procyszyn, Janik, Sienkiewicz, Nowakowski
Skład: Borowski, Biegański, Bożek, Pastuła, Starzec, Biela, Ciupiński, Cegła
3' Marcin Janik
5' Marcin Janik
12' Mateusz Sienkiewicz
23' Miłosz Sienkiewicz
29' Paweł Dobosz
35' Miłosz Sienkiewicz
20' Robert Starzec
Zawodnik meczu: Zbigniew Guźniczak (Wyprawiał istne cuda w bramce Moico, dwoił się i troił i to wystarczyło na zachowanie czystego konta. )

Walczyć o tytuł mistrzowski chce Moico, które narazie plasuje się na wysokim - trzecim miejscu i tylko raz kończyło spotkanie bez zdobytego punktu. Tym razem podopieczni Pawła Dobosza zmierzą się z M.W Trade, które jest idealnym przykładem na brak stabilizacji formy. Dwa razy nieznacznie wygrali i dwukrotnie doznali bolesnych porażek. Teraz będą chcieli odkuć się za ostatnią klęskę z "Wojskowymi" i przedostać się ku górze tabeli. Zapowiada nam się dobry mecz, bowiem jedni i drudzy są wprawieni w wrocbalowych bojach i dobrze znają specyfikę balonu Olimpijskiego.

3' (0:1) - Wrzutka z rzutu rożnego Procyszyn, Marcin Janik pakuje piłkę do siatki.
5' (0:2) - Druga bramka Janika, Moico podwyższa prowadzenie.
6' Udana interwencja Guźniczaka, obija w boczny sektor piłkę po strzale Cegły.
8' Bliski pokonania Guźniczak był Biegański, golkiper wykazał się czujnością i złapał piłkę po strzale z głowy Kamila.
10' Cegła próbował zaskoczyć bramkarz strzałem z dystansu, w ostatniej chwili został jednak zablokowany.
12' (0:3) - Strzał z narożnika pola karnego, piłka obija się rykoszetem i wpada do siatki. Autorem trafienia Mateusz Sienkiewicz.
14' Cegła strzela z dystnsu, Guźniczak wybija piłkę na aut.
16' M.W Trade próbuje ale nic z tego nie wynika, ciężko jest znaleźć sposób na świetnie dysponowanego bramkarza rywali.
18' Mocne uderzenie z dystansu Sienkiewicza, piłka odbija się od zewnętrzenej krawędzi poprzeczki i wychodzi poza pole gry.
19' Rzut wolny dla Moico, Serwatka uderzył na bramkę, golkiper bez problemów chwyta futbolówkę.
20' - Niesportowe zachowanie Roberta Starzec, zasłużona żółta kartka. Moico będzie grało w przewadze.
23' (0:4) - Moico dobrze weszło w drugą cześć gry, strzał z dystansu na bramkę zamienił Miłosz Sienkiewicz.
25' Rzut wolny dla M.W Trade, Biela uderza na bramkę, piłkę pewne wybija Guźniczak.
27' Z dystansu uderzył Biegański, piłka poszybowała obok bramki.
29' (0:5) - Po podaniu Janika piłkę do pustej bramki pakuje Paweł Dobosz.
30' Zagranie przed pole karne do Dobosza, Paweł uderza z pierwszej piłki i nie trafia do pustej bramki.
32' Bożek zagrywa piłkę na skrzydło do Biegańskiego, Kamil bez namysłu uderza na bramkę, Guźniczak pewnie broni.
35' (0:6) - M.W Trade totalnie rozbite, Miłosz Sienkiewicz zdobywa swoją drugą bramkę w meczu.
36' Guźniczak wygrywa kolejny pojedynek z rywalem, tym razem Zbyszek okazał się lepszy od Ciupińskiego.
37' Biela wychodzi sam na sam i przegrywa pojedynek z bramkarzem.
38' Śladem Bieli poszedł Ciupiński i również przegrywa pojedynek z Guźniczakiem.

Patrząc na wynik można rzec że był to jednostronny pojedynek, niestety aż tak kolorowo nie było. M.W Trade nie potrafiło znaleźć sposobu na pokonanie dobrze dysponowanego bramkarza Guźniczak. Golkiper bronił jak w transie i to dzięki jego postawie Paweł Dobosz i spółka mogli cieszyć się z trzech punktów. W następnej kolejce "Trejderów" czeka starcie z OBA, natomiast "Biali" zmierzą się z WSOWLąd.