10.02 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Białecki, Drabicki, Bembenek, Jędra, Dzwonek
Skład: Kędzierski, Stachura, Kras, Matuszyk, Jankowiak, Rafalski, Moskal
12' Michał Bembenek
13' Sebastian Jędra
24' Bartosz Drabicki
38' Michał Bembenek
40' Bartosz Drabicki
5' Krystian Stachura
7' Tomasz Moskal
8' Krystian Stachura
10' Bartosz Drabicki (Gol samobójczy)
11' Krystian Stachura
13' Tomasz Moskal
15' Franciszek Kras
16' Tomasz Moskal
17' Tomasz Moskal
19' Tomasz Moskal
19' Franciszek Kras
22' Tomasz Moskal
25' Tomasz Moskal
25' Franciszek Kras
27' Tomasz Moskal
29' Tomasz Moskal
30' Jakub Jankowiak
33' Przemysław Matuszyk
35' Tomasz Moskal
37' Jakub Jankowiak
39' Franciszek Kras
Zawodnik meczu: Tomasz Moskal (Praktycznie bezbłędny w linii ataku, co miał to strzelał. Na wyróżnienie zasługuje również Franciszek Kras. )

Jedyną drużyną, która jeszcze nie straciła punktów w tym sezonie jest FC Spec. Niewiele wskazuje na, to, żeby takowe miałby "Specom" zabrać ich najbliższy rywal - 3M. Drużyna Jacka Nosewicza gra w kratkę i po czterech kolejkach - znajduje się w strefie spadkowej, tylko z trzema punktami w dorobku. Zapowiada się więc jednostronny pojedynek, bowiem drużyna Grzegorza Kędzierskiego jest poukładana i ma ambitne cele, czyli zdobycie kolejnego mistrzowskiego tytułu. Nie można skreślać teamu Jacka Nosewicza, bo to jest piłka nożna, a w piłce - dopóki takowa pozostaje w grze - wszystko jest możliwe!

1' - Rozpoczęcie spotkania. 3M w piątkę, a miedzy słupkami FC Spec Kras, nominalny bramkarz jest w .....drodze.
2' Moskal uderza na bramkę, golkiper odbija futbolówkę w boczny sektor.
5' (0:1) -Moskal zagrywa do Stachury a ten umieszcza piłkę w siatce.
7' (0:2) - Matuszyk dobrym podaniem obsłużył Moskala.
8' (0:3) - Zagranie Matuszyka na skrzydło do Stachury, ten pewnie przymierzył w długi róg.
10' (0:4) - Niefortunna interwencja Drabickiego, trafia do własnej bramki.
11' (0:5) - Moskal idealnym podaniem obsłużył Stachurę.
12' (1:5) - Dystans do rywala zmniejsza Bembenek.
12' - Spóźniony Kędzierski zmienia między słupkami Krasa.
13' (1:6) - Błyskawiczna odpowiedź Tomasza Moskala.
13' (2:6) - Błąd Krasa przy wyprowadzeniu piłki, do siatki trafia Sebastian Jędra.
15' (2:7) - Kras uderza z dystansu, piłka wpada do siatki.
16' (2:8) - Moskal kompletuje hat-trika.
17' (2:9) - Kras do Moskala i mamy kolejną bramkę.
19' (2:10) - Kolejny raz Kras do Moskala. Świetna współpraca między tymi zawodnikami.
19' (2:11) - Kras wykorzystuje podanie Jankowiaka.
22' (2:12) - Ponownie Kras do Moskala, nic dodać nic ująć.
24' (3:12) - Mimo gry w osłabieniu 3M nadal próbuje atakować, to się opłaciło bramkę zdobywa Drabicki po podaniu Dzwonka.
25' (3:13) - Kras ...i Moskal zdobywa bramkę !
25' (3:14) - Kras uderza z dystansu, piłka odbija się od słupka i wpada do siatki.
27' (3:15) - Moskal wykorzystuje podanie ...Krasa.
29' (3:16) - To jest już nudne, Kras do Moskala.
30' (3:17) - W końcu ktoś inny trafił do siatki, miedzy duet Kras-Moskal wskoczył Jakub Jankowiak.
33' (3:18) - Kras do Jankowiaka a ten zagrywa do Matuszyka, Przemek trafia do pustej bramki.
34' Moskal uderza z głowy po rzucie rożnym, piłka przelatuje obok bramki.
35' (3:19) - Kras posyła górną piłkę w pole karne, Moskal przyjmuje i uderze pewnie z woleja.
36' Udane wyjście z bramki Kędzierskiego, powstrzymał wychodzącego sam na sam Sebiastiana Jędra.
37' (3:20) - Rozklepana defensywa 3M, Stachura zagrywa na pustaka do Jankowiaka.
38' (4:20) - 3M jeszcze walczy, do siatki trafia Michał Bembenek.
39' (4:21) - Coś nowego, role się odwróciły, Kras wykorzystuje podanie Moskala.
40' (5:21) - Strzelanie w dniu dzisiejszym kończy Drabicki.

FC Spec wykorzystał osłabienie rywala i zmietli ich z powierzchni ziemi. Wynik mówi sam za siebie. Szkoda tylko że ekipa przegranych przybyła w okrojonym składzie. To zabiło piękno futbolu i mecz dla oka kibica był straszenie nudny. Oby jak najmniej takich spotkań. W następnej kolejce "Spece" zmierzą się w hicie z Asplexem, zaś 3M "skrzyżuje rękawice" z "Szachownicami".