10.02 godz. 20:35, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
Skład: Kalimow, Kwiecień, Gąsowski, Tendaj, Ibowicz, Gawziński, Lechowski, Sokalski
Skład: Mieczkowski, Peciak, Tumulec, Dudzik, Rejentowicz, Rogalski, Czerniak, Góra
12' Patryk Kalimow
13' Rafał Sokalski
31' Patryk Gawziński
38' Bartłomiej Tendaj
39' Rafał Sokalski
7' Szymon Peciak
17' Rafał Rejentowicz
19' Miłosz Czerniak
28' Szymon Peciak
30' Dariusz Tumulec
34' Rafał Rejentowicz
35' Rafał Rejentowicz
36' Rafał Rejentowicz
37' Piotr Góra
39' Paweł Dudzik
Zawodnik meczu: Rafał Rejentowicz (Wziął ciężar gry na swoje barki czym poprowadził EPI do drugiego zwycięstwa w obecnej batali. )

Ostatnio przełamało się EPI Park Domaszczyn, które zanotowało premierową wygraną w sezonie. Teraz Rafał Rejentowicz i jego koledzy będą chcieli iść za ciosem, ale ich rywal do łatwych należeć nie będzie, ponieważ zespół ten "skrzyżuje rękawice" z wiceliderem - Asplexem. "Acerowcy" co prawda nie poznali jeszcze goryczy porażki, ale w poprzedniej kolejce zremisowali z innym zespołem z dołu tabeli - Dynamem Wrocław. Do tego "Zieloni" stracili jednego ze swoich liderów - Rafała Garbarczyka, który został ukarany czerwoną kartką. Czy osłabiony kadrowo Asplex podoła walecznemu i nieprzewidywalnemu EPI i zrobi kolejny krok w stronę samego szczytu tabeli? Czy raczej debiutant wskoczy na ścieżkę zwycięstw i wydostanie się ze strefy spadkowej? Zobaczymy.

3' Początek spotkania dość wyrównany, obie ekipy bez groźnych okazji na zdobycia bramki.
5' Bardzo blisko zdobycia pierwszej bramki zespół Asplex, piłka po strzale jedenego z zawodników poszybowała obok bramki.
7' (1:0) - Strzał z tzw"dużego palca" znalazł drogę do siatki. Autorem trafienia Szymon Peciak.
8' Epi marnuje okazje do podwyższenia wyniku, Paweł Dudzik jest niepocieszony bowiem kolega nie dostrzegł jego dobrej pozycji strzeleckiej.
9' Tendaj wpada w pole karne i przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem.
11' Dogodna okazja przed Asplex, Sokalski do Gawzińskiego a ten trafia w rękę Rejentowicza. Rzut karny.
12' (1:1) - Bramkę z rzutu karnego zdobywa Patryk Kalimov.
13' (1:2) - Aplex idzie za ciosem, do siatki trafił Rafał Sokalski.
15' Uderzenie z dystansu Pawła Dudzika, golkiper paruje piłkę na rzut rożny.
17' (2:2) - Rejentowicz uderza z dystansu, piłka wpada do siatki.
19' (3:2) - Góra do Czerniaka i Epi wychodzi na prowadzenie.
21' Rejentowicz z dystansu, piłka przeleciała obok bramki.
23' Rzut wolny dla Asplex tuż za linią pola karnego, Lechowski fatalnie to rozegrał.
24' Tendaj uderza z dystansu, bramkarz wybija piłkę na rzut rożny.
26' Świetna dyspozycja bramkarza EPI, wychodzi obronną ręką z kolejnego pojedynku.
28' (4:2) - Piłka po strzale Peciaka znajduje drogę do siatki.
30' (5:2) - Kolejna bramka dla EPI, bramkę zdobywa Tumulec.
31' (5:3) - Patryk Gawziński zmniejsza dystns do rywala.
34'  (6:3) - Rafał Rejentowicz strzela z dystansu i trafia do siatki.
35' (7:3) - Rejentowicz kompletuje hat-trika, uderza celnie miedzy nogami bramkarza.
36' (8:3) - Dudzik obsłużył dobrym podaniem Rejentowicza.
37' (9:3) - Roztrzelał się zespół EPI, do siatki trafił Piotr Góra.
38' (9:4) - Dystans do rywala zmniejsza Bartek Tendaj.
39' (10:4) - Kalimova pokonuje Paweł Dudzik.
39' (10:5) - Asplex goni, czasu co raz mniej, na listę strzelców wpisuje się Rafał Sokalski.

Dobry meczu w wykonaniu jednych i drugich, wynik zmnieniał się jak w kalejdoskopie. Epi zachował więcej spokoju w drugiej cześci meczu i skutecznie wypunktowało rywala. Trzy oczka były jaka najbardziej zasłużone. W następnej kolejce "Acerowcy" zmierzą się w hicie ze Specem, zaś EPI "skrzyżuje rękawice" z Dynamem Wrocław.