05.02 godz. 19:50, Olimpijski boisko1, Sedzia: Michał Pondel
6 : 8
( 2 : 2 )
Skład: Mieczkowski, Peciak, Tumulec, Rejentowicz, Czerniak, Grzyb, Góra
Skład: Białecki, Drabicki, Bembenek, Bałaga, Nosewicz, Jędra, Dzwonek
3' Rafał Rejentowicz
19' Maciej Grzyb
21' Rafał Rejentowicz
23' Rafał Rejentowicz
27' Miłosz Czerniak
34' Rafał Rejentowicz
37' Miłosz Czerniak
39' Szymon Peciak
11' Sebastian Jędra
13' Jacek Dzwonek
25' Jacek Dzwonek
27' Sebastian Jędra
33' Sebastian Jędra
35' Jacek Nosewicz
Zawodnik meczu: Rafał Rejentowicz (W końcu wysiłki Rafała przyniosły zamierzony efekt. EPI nareszcie wygrało, a wielka w tym zasługa Rejentowicza, który czterokrotnie pakował piłkę do siatki, będąc również najaktywniejszym na boisku. )

W ubiegłym tygodniu po raz pierwszy tej zimy ze zdobycia kompletu punktów cieszyli się przedstawicele 3M, którzy po zaciętym boju pokonali Dynamo Wrocław. Teraz gracze Jacka Nosewicza mają zamiar pójść za ciosem i ograć zamykające tabele EPI Park Domaszczyn. Rafał Rejentowicz i spółka z każdym kolejnym rozegranym meczem, radzą sobie coraz lepiej i prędzej czy później "odpalą". Czy przyjdzie ten moment na starcie z 3M? Boisko zweryfikuje, ale na pewno będzie to kluczowy mecz w konteście walki o utrzymanie.

3' (0:1) - Pierwszy strzał na bramkę w tym meczu i pierwszy gol. Zdobywa go EPI Park Domaszczyn, a piłkę do siatki pakuje Rafał Rejentowicz.
7' Kolejna próba Rejentowicza, ale tym razem nieźle interweniuje Marek Białecki, który zbija futbolówkę do boku.
11' (1:1) - Jacek Nosewicz zagrywa w tempo do Sebastiana Jędry, a ten sprytną podcinką pokonuje Tomasza Mieczkowskiego.
13' (2:1) - Białecki zagrywa do Jacka Dzwonka, który przyjmuje futbolówkę przed polem karnym i strzałem z woleja pokonuje Mieczkowskiego.
16' Tomasz Bałaga uderza z powietrza, ale przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
17' Grzyb zagrywa do Góry, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem przenosi piłkę nad bramką.
18' Dzwonek uderza sprzed pola karnego i nogami dobrze interweniuje Mieczkowski.
18' Drabicki sprzed pola karnego uderza i piłkę pewnie łapie bramkarz.
19' (2:2) - Grzyb w kontrze podaje do Góry, a ten doprowadza do remisu!
21' (2:3) - EPI na prowadzeniu. Rejentowicz dostaje piłkę na prawe skrzydło i strzałem w długi róg bramki pokonuje Białeckiego.
23' (2:4) - Rejentowicz-Góra-Rejentowicz i ten Rafał kompletuje hattricka poprzez wpakowanie piłki do pustej bramki.
24' Miłosz Czerniak huknął z dystansu i futbolówkę nad poprzeczkę sparował Białecki.
25' (3:4) - Nosewicz do Dzwonka, który uderzeniem z woleja pokonuje Mieczkowskiego.
27' (4:4) - Jędra dostaje piłkę na skrzydło i mając troche miejsca i czasu decyduje się na uderzenie, które wpada do siatki tuż przy słupku bramki EPI. Znowu mamy remis!
27' (4:5) - Szybka odpowiedź EPI i piłka po strzale Czerniaka i pechowej interwencji Białackiego wpada do siatki.
28' Dwie sytuacje na strzelenie bramki Rejentowicza i dwukrotnie górą bramkarz.
29' Grzyb z bliskiej odległości uderza w poprzeczkę.
33' (5:5) - Jędra huknął z dystansu i piłka po rykoszecie od obrońcy wpada do siatki. Znów remis!
34' (5:6) - Grzyb do Rejentowicz, a ten precyzyjnym strzałem przy słupku daje prowadzenie.
35' (6:6) - Co za gol! Nosewicz zdecydował się na strzał z dystansu, który od słupka wpada do siatki.
37' (6:7) - Góra z bliska trafia w bramkarza, a po chwili do odbitej piłki przez golkipera dopada Czerniak, który strzałem w samo okienko daje prowadzenie EPI.
39' (6:8) - To już chyba po meczu. Do końca spotkania zaledwie 60 sekund, a EPI wychodzi na dwubramkowe prowadzenie, po tym jak piłkę do siatki wpakował Peciak.
40' Rejentowicz sprzed pola karnego uderza i futbolówkę przed siebie zbija bramkarz.

Dreszczowcem można było nazwać jedyny piątkowy mecz 1 ligi. W starciu tym było wszystko - walka, nieustępliwość, piękne bramki, szybkie akcje i ich zwroty. Górą po ostatnim gwizdku sędziego radować mogli się gracze EPI Park Domaszczyn, dla których był to pierwszy triumf w tym sezonie. 3M znowu bez punktów, a więc ciągle musi walczyć o pozostanie w 1 lidze. Kolejny mecz Jacka Nosewicza i spółki to batalia ligowa z liderem FC Spec. "Zieloni" natomiast zagrają z wiceliderem - Asplexem.