28' Michał Kaczan
32' Marcin Majak
34' Marcin Majak
39' Michał Kaczan
Zawodnik meczu: Piotr Zając (Najaktywniejszy gracz w tym meczu, kreował sytuacje dla swojej drużyny. Pewny w defensywnie, skuteczny w ofensywie. Zdobywca czterech ważnych goli (3 bramki w 3 minuty) dla Fulanito.)

Poniżej oczekiwań ciągle spisuje się Fulanito, które osiadło prawie na dnie tabeli i nie ma szczęścia w zdobywaniu punktów. Niby powrót Marcina Stasiaka do składu miałbyć wielkim impulsem, ale choć gra nieco się poprawiła, to jednak dorobek punktowy wcale. Nie rysuje się świetlana przyszłość przed "Szachownicami" grając przeciwko Old Blue Angels. "Anioły" dopiero mierząc się ze Specem - po raz pierwszy doznali goryczy przegranej, która nie zmienia ich nastawienia i grając przeciwko ekipie Pawła Rumina - OBA do ostatniej kropli potu walczyć będzie o końcową victorię. A że Fulanito myśli podobnie, to szykuje nam się świetny mecz!

2' Pierwszy strzał w meczu autorstwa Marcina Stasiaka. Piłka po strzale Marcina minimalnie przeleciała obok bramki Old Blue Angels.
3' Dobra i skuteczna interwencja bramkarza Fulanito Rafała Gawłowskiego który zbija piłkę w boczna strefę boiska.
5' Złe odegranie Wojciecha Dudka i gracze Old Blue Angels wychodzą z kontrą lecz obrona Fulanito czujnie wybija piłkę poza boisko.
7' Doskonała obrona Łukasza Mosińskiego który uchronił swój zespół przed utratą bramki.
8' W słupek trafia Marcin Stasiak po strzale z rzutu wolnego!
10' Adam Mosiej dobrze zastawia piłkę w polu karnym przeciwników lecz obrońca Old Blue Angels Marcin Hubisz nie dał się łatwo okiwać i wybija piłkę daleko w pole.
11' Wrzutka w pole karne w wykonaniu Mosieja i dobrze na przedpolu swojej bramki interweniuje golkiper Łukasz Mosiński.
13' (1:0) Dopiero w 13 minucie meczu oglądamy pierwszą bramkę! Na listę strzelców wpisuje się Marcin Hubisz.
15' Rzut wolny z bocznej strefy boiska dla Old Blue Agnels. Podanie przed pole karne do Marcina Hubisza który oddaje strzał w kierunku bramki Fulanito.
17'(2:0) Podanie od Tomasza Szkwarka wykorzystuje Marcin Majak który zdobywa gola.
19'(2:1) Bramkę kontaktową strzałem zza pola karnego zdobywa Jacek Czarnecki.
20' Tuż przed końcem pierwszej połowy dwukrotnie skutecznie interweniuje bramkarz Łukasz Mosiński.
20 (2:2) Adam Mosiej doprowadza do wyrównania w ostatnich sekundach pierwszej połowy.

22' Piotr Zając "oko w oko" z bramkarzem Old Blue Angels i górą w tym pojedynku Łukasz Mosiński.
24' Fulanito w ofensywie. Strzał Czarneckiego minimalnie obok bramki przeciwników.
25' (2:3) Piotr Zając nie daje najmniejszych szans na skuteczną interwencje bramkarzowi i wyprowadza swój zespół na prowadzenie!
27' (3:3) Wrzutka w pole karne Fulanito, najlepiej odnajduje się w nim Michał Kaczan który z bliska pokonuje Rafała Gawłowskiego.
28'(4:3) Michał Kaczan zdobywa kolejnego gola! Z bocznej strefy boiska pokonuje bramkarza Fulanito!
30' Wyśmienita parada Rafała Gawłowskiego po strzale Marcina Hubisza z połowy boiska.
31' Kolejna dobra interwencja bramkarza Fulanito. Tym razem Rafał zatrzymuje Marcina Majaka w sytuacji sam na sam!
32'(5:3) Strzałem z prawego skrzydła pomiędzy nogami bramkarza Fulanito popisuje się Marcin Majak który zdobywa drugiego gola w tym spotkaniu.
33' Niecelny strzał aktywnego Piotra Zająca i od bramki grę wznowi golkiper Old Blue Angels.
34'(6:3) Kontratak w wykonaniu Old Blue Angels. Marcin Majak strzela nie do obrony pod poprzeczkę!
37'(6:4) Adam Mosiej podaje na czystą pozycję do Piotra Zająca który posyła futbolówkę do bramki.
38'(6:5) Adam Stasiak zodbywa bramkę kontaktową i zapewnia nam emocje do ostatniego gwizdka sędziego!
39'(6:6) Mamy wyrównanie! Bramkę na wagę remisu zdobywa Piotr Zając!
39'(7:6) Ależ mecz! Michał Kaczan strzałem zza pola karnego wpisuje się na listę strzelców.
40'(7:7) Piotr Zając strzela bramkę wyrównującą w ostatnich sekundach meczu!

Zdecydowanie najlepsze spotkanie pod względem emocji na koniec dnia! Wynik do ostatniej sekundy meczu mógł ulec zmianie. Gdyby nie czas gry zawodnicy dalej w najlepsze zdobywali by bramki! Wynik remisowy jak najbardziej sprawiedliwy. Gracze Fulanito zdobywają pierwszy upragniony punkt, a następny mecz stoczą z Victoria Wrocław, natomiast gracze Old Blue Angels zagrają z KP Ogrodomania